Ще покажете ли бижутата на пъповете си ?

  • 2 785
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 352
Аз също имам пиърсинг на пъпа,но точно сега няма как да се снимам.Иначе с удоволствие ще си лепна снимката тук!

# 16
  • Мнения: 154
Аз имах преди да забременея,и не махнах обецата до към 4-5месец.Имах чувството,че кожата ще ми се пръсне на пъпа.После я махнах но ми остана нещо като белег/стрии.Явно кожата ми там се е разтегнала доста.Сега се чудя дали да си сложа обецата отново Thinking

# 17
  • Мнения: 6 958
aaaaaaaaaaaaaa ето прилагам снимка да се отвратите напълно... Hug

 Shocked Умря всичко детско в мен с това ... Mr. Green

# 18
  • Мнения: 4 175

aaaaaaaaaaaaaa ето прилагам снимка да се отвратите напълно Hug

няма такъв ужас
Sick Sick Sick ooooh! ooooh! ooooh!

# 19
  • Мнения: 2 229
aaaaaaaaaaaaaa ето прилагам снимка да се отвратите напълно... Hug

 Shocked Умря всичко детско в мен с това ... Mr. Green

Що бе секси е. Mr. Green
А я си представете някой да го дръпне сиииииилно това... Whistling

# 20
  • Мнения: 6 958
aaaaaaaaaaaaaa ето прилагам снимка да се отвратите напълно... Hug

 Shocked Умря всичко детско в мен с това ... Mr. Green

Що бе секси е. Mr. Green
А я си представете някой да го дръпне сиииииилно това... Whistling

Много харесвам пиърсингите, но това на гърба е просто уникално  ooooh! ooooh! ooooh!

# 21
  • Мнения: 1 813
- първата ми обица
- някоя от следващите
- тази,с която съм в момента  Heart Eyes

# 22
# 23
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Бейб, моята първа обеца беше като твоята...сега искам да си намеря такава, но с черно камъче...ама май няма Peace

# 24
  • Мнения: 1 424
Много добре ти стои.Хареса ми.А приятелката на сина ми имала пиърсинг на гърба.Някой виждал ли е такова нещо,аз не бях чувала до сега.Не мога и да си го представя.


ауу аз съм виждала в едно списание за такива щуротии цял наниз от пиърсинги на гърба , разпределени по една от всяка страна, и през тях беше прокарана черна панделка...
за да добиете представа получава се някакво ужасяващо подобие на корсет където копчетата са прикрепени на гърба вместо върху плат... незнам дали ме разбрахте , но беше като от филма за Франкенщайн Sick


aaaaaaaaaaaaaa ето прилагам снимка да се отвратите напълно Hug

няма такъв ужас
#Crazy  #Crazy  #Crazy

# 25
  • Мнения: 5 299
Бейб, моята първа обеца беше като твоята...сега искам да си намеря такава, но с черно камъче...ама май няма Peace
Обецата ми е подарък от русенските съфорумки Grinning Не съм я сменяла.
В Стар Нейлс има такива обеци. Можеш да провериш в офиса им, и предполагам във всички студиа за пиърсинг  Grinning

# 26
  • Мнения: 1 353
И аз много искам Confused-ама на отпуснатото ми коремче си представям как ще стои Crazy

# 27
  • Мнения: 183
Ако аз си сложа обеца на пъпа, най-много да има земетресение - от общия смях на хората, които я видят!
Но пък съм решила - догодина - пластика на корема, тогава ако стане сполучливо да туря една обичка...............

# 28
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Много ми е гнусно пиърсинг на пъпа, дори ми е гадно да гледам как някой си я пипа и се върти кожата там:> Бляк. Иначе аз по едно време преди 1 година исках да си слагам на езика ама като отидох с една приятелка да я пробиват нея и като видях огромните "инструменти" и тоя младеж , който щеше да извърши процедурата, ме посъветва да не гледам, и се отказах.  Mr. Green  Като прочетох и , че могат да ти засегнат не знам си кое на езика и съвсем се разубедих...

А между другото моля ви не слагайте такива снимки като тея с пиърсингите на гърба, има чувствителни хора, на които не им действат добре. Sick

# 29
  • Мнения: 6 958
Ако аз си сложа обеца на пъпа, най-много да има земетресение - от общия смях на хората, които я видят!
Но пък съм решила - догодина - пластика на корема, тогава ако стане сполучливо да туря една обичка...............

И при мене има нещо такова  bowuu Само че без пластика, да видим първо дали спорта и диетата ще дадат резултат  Peace

аХ'Не! и Бейб много са ви хубави обичките   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт