"Какви мръсници са жените" (без нас, разбира се)

  • 10 499
  • 226
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 423
Въпросът ми е принципен - дали на жените им изнася да се правят на малки Червени Шапчици и да стоварват цялата вина върху Големите Лоши Вълци.

Който е чел "Болен здрав носи",
знае, че Лиска има едно такова
лошо отношение към Големите
Лоши Вълци и при нужда открито
го демонстрира. Продължавам да
чета темата. Очертава се интересна.

# 76
  • Мнения: 920
Предполагам, че имате някакви лични причини да се държите така.

# 77
  • Мнения: 3 447
Бакшиш давам и аз. Различно е.

От кое? От кафето ли?
Естествено, че е различно от кафето.

А можеш и да го възпиташ да е любезен и да предложи да я изпрати без да й посяга. Или просто да я последва незабележимо от разстояние, за да е сигурен, че няма да й се случи нещо лошо?

Да, та девойката да го помисли за изнасилвач и да го пребие  Laughing

Но сигурно всяка майка на изнасилвач е убедена, че повече или по-малко изнасилената сама си го е търсела... Confused
Съмнявам се.

# 78
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 854
Но сигурно всяка майка на изнасилвач е убедена, че повече или по-малко изнасилената сама си го е търсела... Confused
Съмнявам се.
Аз съм убедена.
Виждала съм майка на доказан убиец с времето да започва да жали сина си и да търси вина у убитите.

# 79
  • Мнения: 27 524
Наталия, не мисля, че някоя майка би възпитала сина си като изнасилвач.

Много, много често става. Както е казал Наполеон - една майка може да направи от сина си прекрасен човек или убиец. И изнасилвач. Каквото реши. Това е факт. Познавам лично жени, които общо взето отглеждат второто. Не преувеличавам. Това са прости, простовати и много нискоинтелигетни жени. Светът е пълен с такива. Единият й син е на 6 годинки и й вади нож у дома. Бие бебето. Ближе си обувките.  Ако идват у нас на гости ми бърка в блузата и ме стиска за циците. И на всяка друга жена прави така. Какъв ли ще порасне  newsm78
Ни най-малко не мога да виня държавата за човешката простотия и невъзпитание!

# 80
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
А може би и "Добър ден" е покана newsm78

Само в нечий болен мозък.

# 81
  • Мнения: 928
Дона, копирам си постинга от темата за кафето на Великденският Заек.

Айде стига глупости, моля. Майка ми редовно ги черпи хорицата, било майстор, било тел. техник, била педиатърката.... и какво, искате да ми кажете, че като ги почерпи едно кафе и това е "предложение за интимност" newsm78
Откачате яко, разбираш ли! Ами жената така е възпитана.

И представи си, черпи ги в мое присъствие и в присъствието на баща ми  Thinking
Малиии колко развратни мисли има тая жена според теб newsm78

# 82
  • Майничка
  • Мнения: 12 646
...отговорността е и на държавата, и на нас! Ти да не би да твърдиш, че държавата не може да ограничи броя на престъпленията чрез предприемане на подходящи мерки??...
Държавата, това сме ние. Факт.

Броя на престъпленията, свързани с ефективно насилие над личността (независимо от пола) може да се ограничи само по един начин - с превенция. Наказанието не предотвратява престъплението, само го квалифицира като такова. Като вкараш един  насилник в затвора с нищо няма да промениш фактите по отношение на жертвата. Тук не важи принципа, че като кастрираш стотина помияра, намаляваш популацията.

А превенцията има две страни - отрано внушаваш на потенциалния насилник (т.е., на всички нас), че подобни действия са непростими и правиш всичко възможно потенциалната жертва (т.е., пак ние) да е подготвена да се противопостави на насилието активно или пасивно (т.е. - да бяга ,да пищи, да се забулва, да не ходи сама и т.н., според ситуацията и нагласата).   

# 83
  • Мнения: 3 423
Да, аз съм тази дама с кафето. Приемам го като обикновена любезност. И не знаех, че значи покана за секс.
И докато има такива като вас,ще има безнаказани изнасилвания. 

Поканила съм го на кафе, прося си го.
Облякла съм къса пола - също.

Бе, какво кафе, каква любезност,
майстор се кани, за да свърши нещо,
дето ти сам не можеш да свършиш,
а кафе се пие с близки и приятели.
Прекрачването на границата има
различни последствия според това
кой как го тълкува това прекрачване.
За теб е любезност, за майстора си е
покана за танц. Евентуален сексуален
акт след кафепиене с майстор също
може да бъде тълкуван по много начини.
Жената може да твърди, че е изнасилена,
майсторът може да е щастлив, че си е
хванал гадже, а съдът да си трае, щото
няма свидетели и следи от побой.

# 84
  • Мнения: 6 167

Броя на престъпленията, свързани с ефективно насилие над личността (независимо от пола) може да се ограничи само по един начин - с превенция. Наказанието не предотвратява престъплението, само го квалифицира като такова. Като вкараш един  насилник в затвора с нищо няма да промениш фактите по отношение на жертвата. Тук не важи принципа, че като кастрираш стотина помияра, намаляваш популацията.

е тва повтарям в 3 страници

# 85
  • Мнения: 369
Докато има жени, които мислят така, няма да напреднем много. За съжаление.

Наистина  Cry И тези жени възпитават деца! Нека не забравяме, че почти всички насилници имат майки, които са помагали в граденето на "ценностната" им система, възпитавали са ги в "уважение" към хората и са помагали във формирането на представата им за живота и методите за постигане на целите им.  Confused

Дона, да, едва ли някоя майка би възпитала специално престъпник. Но и явно не е правила обратното, щом той може така да не зачита останалите хора. Тук из форума се срещат достатъчно примери за такива родители: някакво хлапе хвърляло пиратки по хората и майка му го намирала за ок, друг татко разбил носа на майка на детската площадка и дори не е бил арестуван, множество непукистки оставят децата си да налагат по-малките по площадките и т.н. Ето така се възпитават престъпници! А конкретно за твоя син, ако той просто те чуе да казваш, че някоя жена си е търсила изнасилването, то така ще се изгради неговата ценностна система. Понеже мама винаги е най-добричка и знае най-много, ще запомни детето, че момичетата с къси поли много искат да ги изнасили някой зад първия ъгъл и не трябва да се отнася никой с уважение към тях и да ги защитава при нужда, ами да удовлетвори желанието им!  Sick

Относно държавата и нас- една от най-важните й функции е да осигури безопасността на гражданите си! Затова се плащат данъци. Не бива да чакаме само на нея, но тя трябва да изпълнява поне минимума изисквания, нали?
Какво предлагаш да направят хората? Моите предложения вече ги чухте:

1) Да внимаваме дали ближният има нужда от разбиране и помощ и да се намесваме, ако трябва. 
2) Да възпитаваме децата в уважение към хората и спазване на правилата и законите.
3) Да не си мълчим при нередности, а да си търсим правата.
4) Да не се прибягва до саморазправа (изключвам случаите на самозащита).
5) Да изискваме от държавата и органите на реда да изпълняват функциите си.
6) Открито да излагаме възгледите си пред близки и приятели и да се опитваме да ги убедим да станат по-човечни и активни.
7) Просто да бъдем добри хора! Да не сме цинични, да не се заяждаме, да не обиждаме.

Какво мислиш за така изложените предложения? Имаш ли нещо да добавиш? А колко от тях спазваш? (последното е риторичен въпрос, който всеки трябва да отговори честно сам за себе си, не е нужно да се споделя тук)  Peace

# 86
  • Мнения: 9 908
темата почва да се измества в "Всяка майка на момче е майка на бъдещ насилник".

# 87
  • Мнения: 817


 Единият й син е на 6 годинки и й вади нож у дома. Бие бебето. Ближе си обувките.  Ако идват у нас на гости ми бърка в блузата и ме стиска за циците. И на всяка друга жена прави така. Какъв ли ще порасне  newsm78


Оф ,не ме учудват ама въобще такива индивиди.За съжаление ,но е факт ,има ги такива .
В градинката в която се събираме има едни кретени.Бащата обяснява на щерката/тя е на 5год./ ,че като порасне ще има мензис и косми на пишката,обръща се към нея със "Секси" ,учи я да псува ,тя съответно вика курва на майка си и баба си................. и те нищо  #CrazyХвали се ,че баща и имал най-голямата пишка #Crazy ,абе простотия ви казвам.
наскоро горкото дете беше получило страхова невроза ,като видеше мъж и се криеше ,те го заведоха да му леят коршум или нещо такова май беше Rolling EyesА ,за миг не си дадоха сметка ,че оже при тях да е проблема TiredА, иначе детенцето е толкова хубаво и сладко ,ама като си отвори устата.............. .
веднъж и обяснявах ,че тя е момиче и една дама не трябва да говори така , а бабата вика -мания то баща и я учи #Crazy

# 88
  • Мнения: 920

Аааа, побой ще има.
Въпреки вашите миротворчески мисии.

# 89
  • Мнения: 27 524
темата почва да се измества в "Всяка майка на момче е майка на бъдещ насилник".

Разбира се, че не е така  Hug
Синът ти тъне в размисли за следващия музикален инструмент ли?  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт