Фаворитите-помощници

  • 2 483
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Количката.
Без останалите неща можем да минем, въпреки че и столчето за колата, и кенгуруто, и столчето за хранене са доста експлоатирани от нас.

# 16
  • Мнения: 2 792
Ами аз съм за количка и шезлонг (моят беше  комбиниран ем люлка, ем столче Wink ), всичко друго , което съм ползвала не е било от крайна необходимост, но тези двете определено са ми спестявали доста неудобства Laughing

# 17
  • Мнения: 1 800
Без количка.

# 18
  • гр.Варна, сега Германия
  • Мнения: 409
Количка, столче за кола и столче за хранене

# 19
  • София
  • Мнения: 572
Без количка изобщо не си представям да сме.Проходилка нямаме.Столче за хранене сега ще купуваме,ама от това с масичката.Иначе до сега съм я хранила в мен и искам да ви кажа ,че нямам никакъв проблем.В столче като я храня постоянно се върти и ми е по трудно,а така я нахранвам за 0 бройки  Grinning .Другото без ,което не мога да си представя гледането е кошарата за игра.Започнах да я слагам в нея още като не можеше да седи и легнала си играеше.Така тя свикна ,че това е място за игра.Понеже Кари е голямо шило,незнам какво бих правила без кошара.А така слагам я вътре и си върша спокойно работата без да се притеснявам.В нея се научи да се изправя,да пада на дупе, да върви обикаляйки я ..... .А извън тези неща искам да допълня,че много трудно ще ми е без микровълновата  Grinning

# 20
  • Мнения: 1 072
Според мен отговорите не си съответстват, в смисъл: в тях има и неща, без които просто не може, а има и "глезотии".
Аз например просто не мога да нямам столче в колата, защото иначе не мога да го заведа на градина. От друга страна, с първото си дете толкова съм използувала кенгуру, че не мога да си представя какво бих правила без него. Така че отговорих с "количка", защото тя е от "задължителните глезотии".
Поздрави.

# 21
  • Мнения: 10 758
Цитат на: anelia1995
без количка

И аз така, макар че и без столче за кола не мога, но то е по-маловажно.Мисля, че са подредени по важност отговорите.

# 22
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Количка!Дори и във вкъщи ми върши страхотна работа,возя го във всички стаи с мен и като заспи си върша спокойно работата,без да пускам бебефон,или да притичвам до другата стая да видя в какво положение е!

# 23
  • Мнения: 8 769
без количка. Всичко останало е на втора-трета-пета линия....има и такива неща, които са просто излишно разхищение-проходилка, например. Grinning

# 24
  • Мнения: 4 187
Количката ми е фаворит, следва я бебешкия шезлонг! Мнго са ми от полза! Laughing

# 25
  • Мнения: 790
Количка.

# 26
  • Мнения: 4 915
Количката и столчето за кола са ми първа необходимост, но гласувах за столчето. Прецених, че щом трябва да се избира, на разходка мога да излезна и с кенгуру (слинг), или със столчето, и на ръце, ако трябва,  но да возя дъщеря си необезопасена в колата - няма начин! Naughty
 Simple Smile

# 27
  • Мнения: 46 511
Гласувах за количката, но столчето за кола също е задължително, не бих качила детето си без него.

# 28
  • Мнения: 5 877
Кенгуру - особено по софийските улици ми е било много по-удобно от количката. И за планина...и за море... Далеч по-лесно е да придвижваш бебчо така. Някъде докъм десетия месец ми беше незаменимо.

# 29
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
И аз гласувах за количката,макар че наравно с нея не искам да ми се налага да гледам бебе без слинг(защото за 2м и половина досега количка не съм ползвала,а само с него си излизаме) и столче за хранене.

Общи условия

Активация на акаунт