Януарски бебешоци 2005'ІІ :)

  • 9 568
  • 216
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 93
Здравейте момичета!
Да ви се похвалим  -днес заковахме кантара на 4.00 кг. – повечето бебоци сигурно отдавна са ги минали, но като се имана предвид, че ние сме февруарско януарче и още нямаме 20 дена това си е голяма постижение. Педито много ни се радва! Ние трябваше в сряда да ходим да ни мерят, но цяла нощ сме с не особено отпушен нос, а и пъпа ни от няколко дена е подозрително зачервен та реших да си изтормозим педито два дена по – рано. Явна мама колкото и да е зиморничава ще трябва да свиква да живее на по – ниска температура т.е. 21градуса – заради бебе. До сега се гледаме на 23 до 25 и педито каза, че най – вероятно високата температура е причина за проблемите с нослето, които водят след себе си други екстри – мама е с добре отпушени канали, бебе суче яко, носа позапушен и се задавяме с кърма и често, често и двете сме целите в мляко и... хайде смяна на дрехи и пак цокане.
Поздрави от нас и бързо да свършват коликите на всички бебоци!

# 46
  • Мнения: 3 777
Браво на вас-супер сте с малката буба. На мен един приятел доктор ми се кара че у дома била горещо при 21 градуса Grinning ама на мен хич не ми е топло.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 402
Боже колко много сте изписали от сутринта Simple Smile браво на вас
Мерси за отговорите на Кейси и Миа, утре след консултацията ще ви пиша какво е казал педито дали е млечница.
Да ви питам по колко пъти на ден акат вашите бебешоци?  Toilet

# 48
  • Мнения: 3 480
моят жоро първия месец акаше след всяко ядене, сега веднъж или два пъти дневно и то след къпането точно !.

аз онзи ден излизах по магазините ... за мен нищо не можах да си харесам и набарах намаление в един немски магазин за бебешки дрешки и го обзаведох с 3 комплекта - даже зелени джинси му купих с джобове и се чудя сега с коя дрешка по-напред да го облека, че излизаме само с мадами и трябва да сме стилни   car003

# 49
  • София
  • Мнения: 38 476
Цитат на: Galya S

Да ви питам по колко пъти на ден акат вашите бебешоци?  Toilet

От една седмица Габи ака само по веднъж на ден и се питам дали е редно Thinking

# 50
  • Мнения: 4 629
Алекс ака по 8-9 пъти  на ден

# 51
  • Мнения: 3 777
Цитат на: Galya S
Боже колко много сте изписали от сутринта Simple Smile браво на вас
Мерси за отговорите на Кейси и Миа, утре след консултацията ще ви пиша какво е казал педито дали е млечница.
Да ви питам по колко пъти на ден акат вашите бебешоци?  Toilet[/quote
Постояно, всеки памперс е оакан така да кажа, дори и в момента го чувам как си ака. Направо да Падлудееш с това акане. Simple Smile щом му харесва да си ака.

# 52
  • Мнения: 1 800
Моя Алекс ака по 2-3 пъти на ден. И у нас е 21 градуса.
Гале, измивай бибероните, залъгалките и лъжичките, въобще всичко, което влиза в устата на бебето със сода бикарбонат.  Ние на косъм отървахме млечницата и не се наложи да мажем с Дактарин гел, гъбичките минаха от содата. Ако са много налепите направо след стерилизацията поръси залъгалката със сода и му я давай да я смуче. Дано помогне и да минава бързо. Успех.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 402
Ами ние акаме 2,3 или 4 пъти на ден  Sad като едното ни ходене е адски обилно, нормално ли е това?Като чета на повечето от вас децата са с далеч по-редовен стомах. Охххх ..

А ето и снимки от нас : http://www.bgphoto.net/Albums.aspx?UserId=2382

# 54
  • София
  • Мнения: 472
Здравейте мами!
Да са Ви здрави , весели и добрички малките бебчета!
Аз съм мама-мартеничка( съвсем скоро наближава) и имам един въпрос към мами раждали в Св.София?
Може ли някоя от Вас да ми даде инфо за двойната  ВИП  стая?
Аз бях на училището , но не ни показаха  двойната стая, а само еденичната.
Какво има вътре и какви са условията?
Струва ли си?
Предварителни Ви благодаря!

# 55
  • Мнения: 173
Моята бебка в началото скаше след всяко хранене, но сега ака 2-3 пъти на ден.
Аз мислех да поизчакам със сокчетата, но понеже вече няма колики и реших да я пробвам, за сега само с ябълка. Харесва и.
milenka, аз давам прясно изцеден сок. Пратиха ми едни ябълки от Мийковци Grinning , та от тях го правя.

# 56
  • Мнения: 87
Как така давате Бебезана вместо вода на опаковката пише по една чаена лъжичка 3-4 пъти дневно, мойта принцеса понякога изпива повече от това количество. Та няма ли да е вредно за нея по-голямо количество?
 Rolling Eyes  Confused:

# 57
  • Мнения: 3 777
Галя, Ели е много сладко бебе. Виждам че тати я учи да лети Simple Smile
Да ти е жива и здрава.

# 58
  • Мнения: 558
Цитат на: mama bube
Може ли някоя от Вас да ми даде инфо за двойната  ВИП  стая?
Аз бях на училището , но не ни показаха  двойната стая, а само еденичната.
Какво има вътре и какви са условията?
Струва ли си?
Предварителни Ви благодаря!


Двойната стая има пак телевизор и хладилник, санитарния възел е общ със съседната двойка, но банята е хубава. Има и разли4ни ВИП-ове- аз бях например в един по-малък а на у4илището видях една по-голяма стая. Не знам как е в нормалните стаи но според мен дори само заради банята си заслужава много.Аз ли4но съм доволна.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Моят Мишок като беше на кърма си акаше на всяко хранене, но от както е на НАН ходи горе-долу на 24 часа Не е запек, защото изходеното си е меко с кашава консистенция-явно такъв си му е ритъма на изкуствена храна.

Галче,много ви е хубава момата! Аз още от сега се оглеждам за снаха, че като знам каква съм претенция ...все се хиля на лафа на Моника от "Приятели" като хвана бебето момченце-"Ще те обичам толкова много, че никоя жена няма да бъде достойна за теб" /макар че не важи за мен и се надявам така да си остане/.

Общи условия

Активация на акаунт