За гланцовете...

  • 1 555
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 415
и аз се чудя...търсила съм в много големи магазини за козметика и парфюмерия...в най-големите аптеки в 60 % от местата даже не са чували за марката...даже се замислих дали да не стана дистрибутор Grinning Grinning  Peace

# 16
  • Мнения: 9 093
Аз ползам предимно на Бруклин - доволна съм.
На Руби Роуз същи са добри.
На Флор мар и те...
Май на гаден гланц не съм попадала Simple Smile
Но от година някъде слагам само балсам...дори с гланц не се мацотя, а преди бях фен на червилата ooooh!
Занемарила съм се Laughing

# 17
  • Мнения: 5 317
Lumene - изключително съм доволна от марката!
Аз отдавна съм им хвърлила око.

# 18
  • Мнения: 2 229
Serendipity, а на ВС от ЩАТИТЕ ли си ги взимаш/или ти носят  Grinning
... имам слабост към ВС и голямо желание да имам НЕЩО на марката...за жалост нямам нищо... Crossing Arms
 Peace

От там си ги купих миналата година като бях, много се кефех на изгодната сделка - 5$ парчето и накупих 5-6, та имам да ги ползвам поне още година-две. Mr. Green
Но като качество съм сигурна, че тук има мноооооого по-добри, тези специално не мога да кажа да издържат чак толкова много, но са вкусни и седят хубаво, та се мацам пред половин час с кеф. Crazy

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Serendipity, сега вече ме е малко по-малко яд  Grinning Grinning Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 4 966
Ползвала съм Орифлейм,Ейвън,Мейбълин,Голдън Роуз,Буржоа,и какви ли не още.Но най-доволна съм от Isadora.Страхотен гланц-дълготрайност и обем.

# 21
  • София
  • Мнения: 10 858
Исайкова, кви пари са на Исадора?

# 22
  • Мнения: X
Най - любим ми е Water shine Liquid Diamonds - Maybelline. Взех си един на Орифлейм в тубичка (изтри му се името) - от него  ми се разраняват устните Close. Ползвала съм на Ейвън, не съм доволна, за другите марки беше отдавна и не си спомням. newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
Ще кажа само кои категорично не бих ползвала повече - на Ейвън  Naughty След многобройните си поръчки така и не уцелих цвета, който търсех и на всичкото отгоре нито седят хубаво, нито са трайни... Crossing Arms

# 24
# 25
  • Мнения: 1 165
Dior, Chanel, Guerlian, Loreal, YSL и един на Майбълин, но от него изобщо не съм доволна

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 779
На Изадора наистина са невероятни! 30 лева струва единият, но не бих казала, че е малък грамажа. Thinking

# 27
  • Варна
  • Мнения: 3 415
а някой ще може ли да приложи снимков материал ... на ИЗАДОРА на гланцовете   bouquet... мерси предварително...  bouquet Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 4 966
Исайкова, кви пари са на Исадора?
Да,доста голямо е количеството.
Моя беше 25 лева.Стигат до 30.
Но наистина са прекрасни.



Моя е от този вид.Само че е с бляскави /към златисто/ частици,и друг цвят...

Последна редакция: вт, 10 апр 2007, 01:00 от Исайкова

# 29
  • София
  • Мнения: 4 966

 

Доста видове са.
САмо първия съм ползвала.

Общи условия

Активация на акаунт