VIP Brother 2 - 6

  • 35 587
  • 1 348
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 4 053
hahaha
Разгеле Hug
Венета се гримира. Иде ми да и прасна един през телевизора #Cussing out
Peace

 hahaha hahaha hahaha

# 17
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Хайде Добро утро и от мен!
Гласувах Мравко да си ходи, вече един път е имал шанс и дори е спечелил от ББ, няма какво да прави вътре повече.
Росито като не е пило момичето не е лошо, а напоследък май е спряла пиенето.
Ако Азис И Деси излязат, ще спра да гледам "Виповците"

# 18
  • София
  • Мнения: 4 294
Винетка и Росица кага са сдушиха чак толкова.
Винетка до вчера и на Росица викаше, че ще и забие два шамара да изтрезнее, а сега двете пепелянки кво толкова са се харесали.
И как само съскат и двете през зъби  smile3514

Ама мноооо шамари раздава таз Винетка, ша си намери тя майстора след предаването   box
Толкова злоба изсъска срещу Деси и Азю, а те имат много повече фенове от нея, та току виж като излезе от къщата я дадат с насинена  fight

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Добро утро и от мен.
Все си мисля, че Здравко пак ще оцелее, въпреки, че мястото му не е там. Росито ще изхвърчи май.

# 20
  • Мнения: 7 186
Росица като е трезва си е съвсем нормална. Ето, с Азис си лафят вече половин час и е съвсем адекватна. Разправя му за организацията по мъжките конкурси за красота.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 841
добро утро и от мен, гласувах /тук във форума/ за здравко да излезе щото така с един удар - два заека, Христина ще излезе в тандем с мъжлето си

# 22
  • Мнения: 1 616
Номинациите снощи доста ме озадачиха. Трябва да призная, че лагерът на Венета се представи доста силно. Изключвам Венета Кучкарьова, която май се поусети, че е прекалила, и сега се опитва да се прави на добронамерена и великодушна, но останалите (Тишо, Здравчо и Ристето) стратегически номинираха силните от противниковия лагер. От лагера на Азис единствени Деси и Маги се престрашиха да направят истински номинации - останалите се правиха на ощипани моми, едни драми, едни преживявания... Азис зверски преигра... Не мога да разбера Азис, Катето и Китаеца наистина ли са толкова лоялни към приятелите си или просто са безгръбначни, които нямат куража да номинират отрицателно и съответно се измъкват банално... Така или иначе, ако продължават така плахо да играят, скоро лагерът им ще се разпадне и Венетището никога няма да бъде номинирано... Не разбирам защо всички ги е страх от това безполезно лапацало, още повече когато вече зверски се е изложила в ефира... newsm78

# 23
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Аз толкова се надявах Винетка да е на номинации!!! За пръв и последен път сигурно щях наистина да посна смс да си ходи.
Много ми изпротивя тази жена, незнам кой след тези нейни изпълнения ще отиде доброволно на интервю в нейното предаване.
Иначе Азис ми стана много мил като не искаше да номинира никого. Прав си е човека, с тези хора е приятел от доста време и евала, че е толкова лоялен приятел.

# 24
  • Мнения: 1 792
мацки нямаше ме 2 дни и незнам важните клюкинки.мога ли да ви помоля да ме светнете кво става.разбрах за номинациите ама не ми стана ясно защо Азо ревеше снощи.бях в една кръчма и ги бяха пуснали ама без звук и нищо не хванах newsm78

# 25
  • Мнения: 2 829
искрено се изкефих на изказванията на Петя за венета при Ники Joy Joy
Винетка като излезе---мале колко жлъч ще изкара по Петя

ами мисля си още че ми-то има толкова злоба,щото секса при тях е мираж в момента

# 26
  • София
  • Мнения: 2 967

ами мисля си още че ми-то има толкова злоба,щото секса при тях е мираж в момента


Не е само това. Човекът или е злобен или не е.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 841
искрено се изкефих на изказванията на Петя за венета при Ники Joy Joy
Винетка като излезе---мале колко жлъч ще изкара по Петя

ами мисля си още че ми-то има толкова злоба,щото секса при тях е мираж в момента
то да ти кажа май и навън е мираж

# 28
  • Мнения: 2 829
знам ли---чак пък до толкова да не се съобразяваш----шамари да раздаваш--държи се все едно е некаква махленска клюкарка--а инак претенции до небесата

# 29
  • в стаята
  • Мнения: 469
Момичета изпуснах снощи скандала, може ли някъде да го гледам вече Praynig

Общи условия

Активация на акаунт