ПЛЕВЕН през април

  • 13 714
  • 284
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 5 026
Привет и от нас  Grinning Ние днес ще обикаляме по Техномаркет... и останалите-ще търсим да харесаме кафемашина за сватбата на сестра ми, че ей къде е 5.05. Бяхме си нацелили една марка, но вече я няма в сайта, а цените са скочили с около 40 лв, че и нагоре за 2-3 месеца  Whistling
После ще се поразходим и така..Лек ден на всички  Peace

Аз така и не разбрах-закарахте ли дрешките в дома за децата?

# 226
  • София
  • Мнения: 9 890
Ние имаме гости от Враца-брат ми и снаха ми с децата.Големи разходки си направихме днес,изкарахме си чудесно.Сега се опитвам да приспя четирите деца,докато те обикалят по магазините,обаче не ми се отдава Crazy.
Моите дрешки,понеже както писах тази седмица мъж ми почти няма да се прибира от работа,днес ги дадох на Дейзи-тя ще ги занесе в дома.

# 227
  • Мнения: 248
Ние правим ремонт и в къщи е паднала бомба. След малко ще ми разкачат и компютъра, така че няколко дена няма да мога да се включвам.

# 228
  • Плевен
  • Мнения: 239
Ние боядисахме днес стаята на дребния и направо едвам се държа на крака. Merian направо ти съчувствам,като знам у нас кво чудо беше. Утре само дооправя и готово. Изтървах хубавото време за разходки.

# 229
  • Мнения: 262
Ние днес ходихме до Крушуна. Имаше много хора. Не можахме да стигнем до края на пътеката, че детенце заспа. Но много ни хареса. Ще отидем един път и без нея.
Димана се държа много прилично като за първо по-дълго пътешествие. Не искаше да стои много в столчето за кола, но се надявам с времето да свикне.

# 230
  • Мнения: 1 955
Така като гледам май само ние сме си били вкъщи.Ето малко снимки от днес.Правих ги с телефона и качеството им е ужасно, но все забравям фотоапарата.
Атракция, дрешките са в колата ми и ще ги караме във вторник преди обяд.Ако искаш ще се разберем нещо и преди да тръгна за дома, ще мина през вас да взема и твоите.И ние ще ходим на сватба на 05.05. Да не сме от гостите на сестра ти  Joy

# 231
  • Мнения: 7
Здравейте и от мен
Ние също ходихме днес в зоологическата градина в  Ловеч. Има много и интересни животни за гледане.Даже си намерихме една лястовичка със счупено крило( беше при бизоните ) и си я донесохме у нас.Сега и даваме вода и нещо за ядене, а утре ще видим кой ще може да и помогне.Децата много и се радват и са много грижовни.
За дрехите с Дикси се разбрахме да ги занесем в Дома във вторник след 16ч.До тогава която от вас иска може да се разберем и да вземем и нейните дрешки.
Миленче само ми се струва или Бужо се бори и с едни лекарски слушалки Simple Smile

# 232
  • Мнения: 7
Хей Мириел, днес имаше едно русо, къдраво, сладко Вики в зоологическата градина.Сега като се загледах в снимките май бяхте вие Simple SmileЩе ти подскажа - бизони, камила, снимки, трева,камилата казва благодаря Simple Smile
Дикси, нали каза че ти е по удобно следобед или аз не съм разбрала нещо.Аз все пак ще ти се обадя да се разберем за точен час.

# 233
  • Мнения: 5 026

Атракция, дрешките са в колата ми и ще ги караме във вторник преди обяд.Ако искаш ще се разберем нещо и преди да тръгна за дома, ще мина през вас да взема и твоите.И ние ще ходим на сватба на 05.05. Да не сме от гостите на сестра ти  Joy
Ми знам ли? Тя е Оля, той Атанас, в "Балкан, вечерна...май не сте с нас  newsm78  Но ще я питам...питах я..тя каза :"И други хора се женят тогава"  Joy


Миленче само ми се струва или Бужо се бори и с едни лекарски слушалки Simple Smile
"

Така е, но само си ги разглежда. Той всичко си огледа щателно после...ще кача клипчето по-късно  Wink

# 234
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 954
galqM точно ние бяхме. Аз също си помислих, че може да си от форума, не знам, имах едно предчуствие и то се оправда. За съжаление нашия фотоапарат угасна точно на бизоните, и мъжете не можаха да намерях никъде отворени магазини в този заспал Ловеч. Много ме е яд. Дано вашите да са се получили. Ще прескочим до там отново за да заснеме градината, която е страхотна.
Камилата ми стана любима, както и малките козички по-нататък. Очакваме новини за лястовичката. Малкия също е готин. В интерес на истината името Коко ми прозвуча много познато. Абе не мога да го обясня, но щях да пусна опознавателен пост тук за вас Wink

Ние си взехме библиотечка за стаята. Първо разгледахме в Практикер, но не си харесахме цена/размер. Решихме да проверим и в Бриколажа (бях останала с впечатлението, че там е по-скъпо), но за изненада намерихме точно това, което исках. Сглобихме я и сега и се й радвам. Вики много я харесва и сваля всичко от там.

# 235
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 954
Еми точно така - Коко имаше наскоро рожден ден и аз съм му го честитила. Оттам и името ми е познато. Трябва да се видим и да се запознаем както трябва. Grinning

# 236
  • Мнения: 5 026
Атракция, дрешките са в колата ми и ще ги караме във вторник преди обяд.Ако искаш ще се разберем нещо и преди да тръгна за дома, ще мина през вас да взема и твоите.

Аз уж да отговоря, ама....това е добра идея, защото аз иначе се спускам пеша от Сторгозия и ще ми е трудничко да влача и чанти. Ще ти пратя на ЛС телефоните си и евентуално във вторник сутринта да минеш...ще се разберем.

Пратих ти ги на мейла  Grinning

Последна редакция: нд, 22 апр 2007, 21:39 от Atrakcia

# 237
  • Мнения: 5 026
Ето го и клипчето . Качи се наполовина, нещо се прецака, но основната идея е ясна  Peace

# 238
  • Мнения: 1 955
Дикси, нали каза че ти е по удобно следобед или аз не съм разбрала нещо.Аз все пак ще ти се обадя да се разберем за точен час.

Следобед, да! В горния постинг съм се объркала  ooooh!
Атракция, получих телефоните ти и утре към 10.30-11.00 става ли да ти се обадя и да мина през вас?А нашата сватба е в "Кайлъка".Разминахме се... Joy

# 239
  • Мнения: 5 026

Атракция, получих телефоните ти и утре към 10.30-11.00 става ли да ти се обадя и да мина през вас?
Става-тук съм по това време. Излизам около 12ч.

Общи условия

Активация на акаунт