ПЛЕВЕН през април

  • 13 723
  • 284
  •   1
Отговори
# 210
  • Плевен
  • Мнения: 974
Дикси ти на Сторгозия ли си в момента, ако да - може и тук да ти ги дам или да слезем надолу заедно (ако нямаш нищо против и ако можем по едно и също време  Grinning).

# 211
  • Плевен
  • Мнения: 239
и аз евентуално ще дойда,но не знам със сигурност още. ако не успея днес, дикси ще ти пиша на лични да се разберем да ти ги докараме на сторгозия направо, че аз пък другата седмица няма да съм тук.

# 212
  • Мнения: 814
Аз също мога да дойда в 17 ч. на паркинга зад ДНА, дано само да мога да разпозная  Дикси  Embarassed , защото не се познаваме с нея.
Ако не - ще остана и аз за понеделник.

# 213
  • Мнения: 801
ама дикси май беше писала 17,30 или бъркам?

# 214
  • Мнения: 814
ОК, мога и в 17.30 ч. да дойда. Доколкото си спомням, да не се връщам да търся в темата, писахме за час  17 - 17.30. Но ще се съобразя с вас, защото вие си имате малки сладурчета и трябва да се съобразите  пък с тях  newsm03 .

# 215
  • Мнения: 1 955
Люси, не съм на Сторгозия - там съм само сутрин и вечер  Wink В нашите съм.
В 17.30 ще бъда там  Peace

# 216
  • Мнения: 7
И аз съм там в 17. 30 - ДНА паркинг

# 217
  • Мнения: 801
ако аз не успея да дойде, че Радост може да е заспала - Драго ще дойде, но е Ок, защото той познава Дикси, така, че при всички положение има 1 чанта от нас Simple Smile

# 218
  • Плевен
  • Мнения: 239
оф, аз няма да мога да дойда.дикси,ще се разбирам с теб допълнително.

# 219
  • Мнения: 801
Атракция, поФали се, де - какво хвана Бужи на прощъпулника?

# 220
  • Плевен
  • Мнения: 974


Нещо съм пропуснала постинга за Лесидрен. Ние имаме вила там.В понеделник изпратих синчето с майка и татко, та да си починем малко.Но ми е мъчно и утре ще ходим до там.Ако някой ще ходи - пишете кога, за да се видим.Като нямаме познати там и е много скучно като отидем.Вече се затопля и може да зачестим селския туризъм.

Вчера резервирах за 28.04.07г. там ще сме в събота и неделя. Ако ще ходите, ще се радвам да се видим.

# 221
  • Мнения: 5 026
Ето ме и мен  Hug Някакъв келеш като изпоизрязал кабелите за нет в коридорите, та чак сега ги оправиха  #Cussing out
На срещата - явно е, не се явих, защото не знаех какво сте се разбрали последно. Дикси,преди да тръгнеш,драсни някой ред, за да ми кажеш къде да те намеря и да ти предам дрешките.

Атракция, поФали се, де - какво хвана Бужи на прощъпулника?
Ми Бужи е достойно копие на баща си-ще виси пред компютъра денонощно-явно  Laughing Хвана компютърната мишка, после черпака, седна и започна да яде от питката. Ще кача клипа довечера. След малко и снимки.

# 222
# 223
  • Плевен
  • Мнения: 239
айде малко побут,че сме отишли на втора страница. срамота.
ние здраво боядисваме стени, на мен ми е за първи път,ама горе-долу става. малко седи на валяци от първия път, но се надявам днес да се оправи с второ минаване. хубав ден на всички Hug

# 224
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 008
ние отиваме в Зоологическата градина в Ловеч и след това на пикник

приятен ден на всички Grinning

Общи условия

Активация на акаунт