май прецаках микровълновата

  • 1 657
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 790
И върху нашата микровълнова често има нещо, знам че не е добре, ама като нямаме място в кухнята... Confused

Тостерът (малък е) винаги там си седи. И моята е Хайер.  Crazy

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... aма то е изгоряло от горе от външната страна ли бре  doh.... Нищо му няма. Ползвай си я без проблем МВ фурна.

Киса - няма проблем, че слагаш неща отгоре. Важното е да не са в/у вентилационните отвори.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 271
Питай в сервиза, но не мисля че  е кой знае какво непоправимо и фатално нещо, все пак това е само едно покритие - твоето е сребристо, моето е бяло...

# 18
  • Мнения: 4 546
... aма то е изгоряло от горе от външната страна ли бре  doh.... Нищо му няма. Ползвай си я без проблем МВ фурна.

Киса - няма проблем, че слагаш неща отгоре. Важното е да не са в/у вентилационните отвори.
ами да, от горната страна е, не е вътре в печката. ама като си сложа ръката там където е проблема грее като  котлон. мене това ме притеснява, не естетическата гледна точка.  newsm78 ще пиша какво ще кажат от сервиза  Rolling Eyes

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Киса - няма проблем, че слагаш неща отгоре. Важното е да не са в/у вентилационните отвори.

 Peace

# 20
  • Мнения: 17 546
Ти май не си се сблъсквала със сервизи, а ? Затова се изказваш така некомпетентно. ...
Ми да ти кажа аз мъж си има за тая работа! Той се "сблъсква" със сервизите. Не ходи така  #2gunfire  ама до сега проблем с нещо в гаранция не сме имали. Трудно му отказват хората... За една конвекторна печка и парите му върнаха без да спорят! Peace И не виждам нищо некомпетентно в изказването си.

# 21
  • Мнения: 2 591
ами да, от горната страна е, не е вътре в печката. ама като си сложа ръката там където е проблема грее като  котлон. мене това ме притеснява, не естетическата гледна точка.  newsm78 ще пиша какво ще кажат от сервиза  Rolling Eyes

и аз през цялото време си мислех, че е отвътре  #Crazy

# 22
  • Мнения: 4 546
ами да, от горната страна е, не е вътре в печката. ама като си сложа ръката там където е проблема грее като  котлон. мене това ме притеснява, не естетическата гледна точка.  newsm78 ще пиша какво ще кажат от сервиза  Rolling Eyes

и аз през цялото време си мислех, че е отвътре  #Crazy
не бе, как ще сложа опакован хляб вътре и ще пусна МВ  hahaha мъжо още не я е занесъл  на сервиз Confused

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
няма и смисъл от сервиз... към днешна дата Wink

Общи условия

Активация на акаунт