Забранено за слабички !

  • 9 487
  • 156
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 958
Една приятелка хвана мъжа си с нейна колежка. Хвана го в много деликатно положение. Та тя ми каза, че това е най-добрата диета за отслабване, стопила е 10кг за два месеца.
Леле, стана като черен хумор, ама е самата истина ...

Това си е самата истина!!!  Peace

Да попитам и вас смятате ли че пушенето пречи на отслабването?!?

# 61
  • Мнения: 1 792
аууууууу туй деликатното положение  Sick
ако аз трябва така да сваля по-добре дебеличка.
а моята приятелка как ме успокои(тя е 50кг напикана)-ЩЕ ДОЙДЕ ДЕН ДЕБЕЛИТЕ ЩЕ ОТСЛАБНАТ А СЛАБиТЕ ЩЕ УМРЪТ Joy
Такаче мацки не бойте се Hug

# 62
След няколко опита с медикаменти мнението ми е, че те действат само благодарение на плацебо ефекта, т.е. на внушението и рекламата, разбира се. От една седмица спортувам по малко и мисля, че няма друга истина. Ня можах да устискам на плодове, гледам да съм с минимум въглехидрати, но основното мисля, че е спорта. Засега кг ми не мърдат, но видимо топя сланинки. Единственото, което ми се струва, че действа, е намазване с антицелулитен гел и масаж с ръкавица, тъй като там се засилва притока на кръв.
Много задълбах, лека нощ, мили дами!  Sunglasses

# 63
 Момичета и аз се включвам (възрастта не е порок, нали,щото съм на 47 год(
 До преди няколко дни бях заковала - 70 кг, сега прилагам диетата на Рене Зелуегър и съм минус 2 кг.
 Да Ви кажа, честно, аз съм типичният пример за йо-йо ефекта - била съм 5год - 90 кг, после проявих македонски инат станах - 53-55кг - 4 години и от септември м.г.- пак се надух - до 70кг! Никой не ми е виновен - като се качвах всеки ден на кантара си следях кг, после го зарязах и сега обичам да се оглеждам само в огледалата, рекламиращи "Липоредукт"...
 Та, пишете ме и мен в отбора!
               

# 64
  • Мнения: 1 817
Момичета и аз се включвам (възрастта не е порок, нали,щото съм на 47 год(
 До преди няколко дни бях заковала - 70 кг, сега прилагам диетата на Рене Зелуегър и съм минус 2 кг.
 Да Ви кажа, честно, аз съм типичният пример за йо-йо ефекта - била съм 5год - 90 кг, после проявих македонски инат станах - 53-55кг - 4 години и от септември м.г.- пак се надух - до 70кг! Никой не ми е виновен - като се качвах всеки ден на кантара си следях кг, после го зарязах и сега обичам да се оглеждам само в огледалата, рекламиращи "Липоредукт"...
 Та, пишете ме и мен в отбора!
               
А как отслабна от 90кг на 53-55кг и за колко време?

# 65
  • Мнения: 1 792
Цитат
А как отслабна от 90кг на 53-55кг и за колко време?
Shocked #Crazy
да бе как го направи newsm78 Thinking ТИ СИ ГЕРОЙ smile3501

# 66
СПОДЕЛЯМ:
І-ви етап - 20 дни по Лидия Ковачева/д-р Емилова/ + 10 дни захранване - резултат - 90-16=74 кг. Пуших и цигари - вредно е, ама............. Shocked
ІІ-ри етап - 3 месеца без хляб с повече салати - резултат - 74-14 =60кг Hug
ІІІ-ти етап - 1 месец фитнес по програма на инструктор - резултат - 60-5=55кг Grinning
ІV-ти етап - вече не си спомням какво точно правих, но цял месец се мъчих, за да сваля 2-3кг. newsm78
В общи линии - това е!
Сега се мъча с Зелуегър - май не ми е лесно  chef

# 67
Забравих да Ви пиша, че съм ползвала и доста рекламирани продукни за отслабване.
НЕ СЕ ДАВАЙТЕ ИЗЛЕШНО ПАРИТЕ - НЕ Е ПЛАЦЕБО ЕФЕКТ, А ИЗПРАЗВАНЕ НА ДЖОБА И УВЕЛИЧАВАНЕ КАПИТАЛА НА ПРЕДПРИЕМЧИВЕТЕ ТЪРГОВЦИ!!!/последно пих КЛАРИНОЛІ-КЛА 1000 -

# 68
  • Мнения: 1 792
този етап с Лидия Ковачева ще го пропусна защото там е зверски глад а аз немога
но ще пробвам най изпитаното-без сладко и тестено та да видим

# 69
  • Мнения: 4 198
Я да се add-на и тук  Laughing
Аз съм се отказала отдавна за отслабване със секс. Една седмица почти не ядох и правихме секс по 2-3 пъти дневно и никакъв ефект Simple Smile
Като си хапна сладичко и хайде - замина всичко.
Сега умувам над идеята да се запиша някъде да спортувам. Искам да плувам, но с тези кг и сланинки ще ме срам да се покажа по бански.
Иначе килограмите ми са над 70 и съм 162 и картинката е много пълна.


# 70
  • Мнения: 6 958
СПОДЕЛЯМ:
І-ви етап - 20 дни по Лидия Ковачева/д-р Емилова/ + 10 дни захранване - резултат - 90-16=74 кг. Пуших и цигари - вредно е, ама............. Shocked
ІІ-ри етап - 3 месеца без хляб с повече салати - резултат - 74-14 =60кг Hug
ІІІ-ти етап - 1 месец фитнес по програма на инструктор - резултат - 60-5=55кг Grinning
ІV-ти етап - вече не си спомням какво точно правих, но цял месец се мъчих, за да сваля 2-3кг. newsm78
В общи линии - това е!
Сега се мъча с Зелуегър - май не ми е лесно  chef

 Hug Hug Hug

# 71
  • Мнения: 1 817
Stryper, спокойно!
Аз съм 1,61 и 70 кг  Mr. Green

# 72
Вижте, скъпи съфорумнички, предлагам да не се тюхкаме повече, ами да се вземем в ръце и да положим началото на ПЪТЯ КЪМ НОВИЯ ИМИДЖ!!!
ЗА ЦЕЛТА:
- всеки да си постави цел/реалистична/ и приблизителното време за постигането й
- да си избере "своята" диета
- да споделя своите успехи и неуспехи тук
-............/оставам да поставите на мястото на точките фрази/

           И така .....VIA DOLOROSA към заветните килограми!!! #2gunfire


 П.П.
               "САМОТО ТВОЕ ТРЪГВАНЕ Е ВЕЧЕ СТИГАНЕ ДО НЕЩО!" -         
                                 Блага Димитрова  Grinning

# 73
  • Мнения: 6 958
Така си е manni_pld  Peace

Аз започвам за жалост мразя тази дума но ''от утре'', днес имах лек провал... На плодолечение съм и тази вечер си поръчах уред за коремни преси... включвам и тях към тренировката с кростренажора... цигарите не можах да спра... така че борбата ми е плод и чай с мед + кафе + спорт... и така до края на месеца... Ако се издъня още веднъж незнам как бих го понеса следващия път...  Shocked

А ти спомена нещо за ново плодолечение, на такова ли си в момента?  Hug

Останалите, вие сте?  Peace

# 74
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 722
Това с плодолечението е вятър и мъгла Simple Smile Веднага щом го приключиш, килограмите се връщат в течение на месец с пълна сила и с  + поне 3 от горе Simple Smile Била съм вече свидетел на това многократно   Wink

Общи условия

Активация на акаунт