Много ми е криво

  • 2 370
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 723
Много неприятно... И аз бих се ядосала Cry

# 16
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Кофти, сумата не е малка. Но ти чукай на дърво да сте здрави.

Аз не съм губила големи суми, но пък са ми крали 5-6 пъти портмонето, пълно с пари...

# 17
  • Мнения: 1 364


пари се печелят - здраве не се печели.



И аз така бих казала, но наистина е неприятно.

# 18
  • Мнения: 3 500
Ако това ще те успокои и на мен ми се случи нещо лошо за Великден - принудиха ме да се отида на работа в град, който е на 240 км. от Сф и ще трябва временно да живеем отделно с мъжа ми.Аз и детето там, а той тук.Никак не е леко, че трябва да се разделяме, мъжа ми се чувства адски зле, че няма да ни вижда, а аз още повече.Така че парите не са най-важното.Януари месец загубих 500 лв заради грешка на счетоводителката.Яд ме беше, но в сравнение с това, което изживявам сега загубата на тия пари ми се струват бели кахъри.
Прегръдки  Hug

# 19
  • Мнения: 4 519
И аз съжалявам за това, което ти се е случило. Кофти е, защото наистина сте разчитали на тези пари. Стискам палци да си ги върнете колкото се може по-скоро! Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Много неприятно Sad
Но мисли си, че когато Бог затваря врати, отваря порти Wink

# 21
  • Мнения: X
Здраве да е! Другото са бели кахъри fiuuuuuu

# 22
  • Мнения: 221
На мен също ми се е случвало да губя пари, документи, телефон и то в растояние на 2 месеца. Тогава на детето му растяха зъбки и се будеше по цяла нощ, през деня съм сама, да му обърна внимание, да свърша домашната работа, беше ми се натрупало доста + недоспиване. Разсеяна бях от преумора, до толкова, че не само губех вещи ами на моменти и забравях доста неща. 
Знам, колко ти е криво и на мен ми е било криво в такива моменти, но това не трябва да е повод да се карате. Човек никога не е застрахован. На всеки може да се случи. В такива моменти се опитвам да не мисля върху случилото се особено, ако са пари. Приеми го така сякаш никога не си имала тези пари и ще ти стане по леко.

Общи условия

Активация на акаунт