А компютрите какви са Ви? Конфигурация, софтуер и др.

  • 3 733
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 539
Стар и доста слаб вече-1,5 GB рам,процесор 2500+ ,80 GB,като е разделен на 70 за Windows и 10 за Linux.CD и DVD записвачка поотделно (последната мъжът ми купи с голям мерак,а е записал не повече от 10 DVD-та ooooh! ),неприлично голям брой програми (необходими и почти непотребни).Игри за щастие няма.
Моя е три пъти по-слаб Laughing Ама пак си вървят основните програми, че и ФШ и АК даже Wink
Уиндоусът ми пък работи вече 4 години без преинсталация и ме съветват да пиша до Гинес да ме впишат в Книгата на рекордите Joy

# 16
  • Мнения: 1 128
Ами то не е то4но по темата,но нали с компютри е свързано,та срам несрам ще питам.
Искам да си купя лаптоп и съм си харесала един macbook на apple.Мъжлето оба4е ме разубеждава,защото маковете били много разли4ни и тем подобни.Вие какво мислите.Много ми хареса,ей

# 17
Прав е. Много голяма разлика в операционните системи. Няма ли същия с Win.? По темата 3GHz (1000Hz кеш2) AMD 2Gb RAM DDR2 800Gb Hard 512Mb128bit Video + TV OUT Radeon 21'Sonny TFT.

# 18
  • Мнения: 1 128
Прав е. Много голяма разлика в операционните системи. Няма ли същия с Win.? По темата 3GHz (1000Hz кеш2) AMD 2Gb RAM DDR2 800Gb Hard 512Mb128bit Video + TV OUT Radeon 21'Sonny TFT.
По вси4ките макови форуми където се рових са страшно доволни,много пове4е от PC-тата.Всъщност си имат операционна система,но могат и да функционират и с Wind ите,и двете едновременно.Абе много плюсове му видях.

# 19
  • Мнения: 6 993
Тез, дето казват, че 1гб РАМ са им малко, да се посмеят: допреди един месец в Пловдив компютърът беше с 96 мб РАМ  Joy И вървеше с XP  Laughing

Верно ли вървеше  Shocked
УАУ!
Мхм. Бавно и славно. И още върви, само че съвсем му зеленяса мониторът и баща ми реши, че е време за нова конфигурация Laughing Ама си стои тука до мене, паметник Crazy

# 20
По-миналата седмица си изрових от тавана 386-цата и кат я включих 'зе че тръгна и всичко и работи...  Mr. Green с 30пин-ова рам по 1МБ общо 8 МБ (нали е с екстрите) + 20 МБ хард Mr. Green . Това е едната крайност. Другата е дъно с i865 и CPU P4 3Ghz. 2GB RAM 2x400GB HDD 19' SONY. По средата са един лаптоп на IBM  с 1 GB RAM Cel.  на 2.4Ghz. 80HDD, и 2-3 PC-та единия с P3 на 1GHz. другия Celeron на 1Ghz. Още поне едно в насипно състояние и куп чаркалък. Софтуер, принципно от пиле-мляко... но напоследък само необходимото и се придуржам към варианта колкото по-малко = толкова по-добре. За Линук-а няма какво да Ви казвам тези които го ползват знаят за какво става въпрос!

Последна редакция: ср, 11 апр 2007, 10:20 от turboto

# 21
  • Мнения: 2 229
Мойто е лаптоп, ама някъв такъв обикновеничък. 512 РАм, 60 гб, 1,4 гх, Тошиба Сателит. с ОС Уиндоус, набъкан е с още един милион смислени и безсмислени програмки за обработване на снимки, филмчета, правене на хороскопи. + Игрите на мъжа ми. Не ми остана място за филмчета вече Rolling Eyes

Хихи обикновеничък. Laughing
И моят е лаптоп Тошиба Сателит, но от 2001, Уиндоус 2000 Профешънал, 256 рам, 14 ГБ хард. Laughing
Бръкма, но аз си го обичам мноооого. Heart Eyes

Ами то не е то4но по темата,но нали с компютри е свързано,та срам несрам ще питам.
Искам да си купя лаптоп и съм си харесала един macbook на apple.Мъжлето оба4е ме разубеждава,защото маковете били много разли4ни и тем подобни.Вие какво мислите.Много ми хареса,ей

Пробвала съм да работя на такъв, но наистина са много различни и докато свикнеш е ужас. Но е примамливо, че са по-красиви. Grinning Мен много ме кефи как свети ябълката на капака, ама за това да си го купиш не върви... Laughing

# 22
  • Мнения: 6 029
Мойто е лаптоп, ама някъв такъв обикновеничък. 512 РАм, 60 гб, 1,4 гх, Тошиба Сателит. с ОС Уиндоус, набъкан е с още един милион смислени и безсмислени програмки за обработване на снимки, филмчета, правене на хороскопи. + Игрите на мъжа ми. Не ми остана място за филмчета вече Rolling Eyes

Хихи обикновеничък. Laughing
И моят е лаптоп Тошиба Сателит, но от 2001, Уиндоус 2000 Профешънал, 256 рам, 14 ГБ хард. Laughing
Бръкма, но аз си го обичам мноооого. Heart Eyes

Ами то не е то4но по темата,но нали с компютри е свързано,та срам несрам ще питам.
Искам да си купя лаптоп и съм си харесала един macbook на apple.Мъжлето оба4е ме разубеждава,защото маковете били много разли4ни и тем подобни.Вие какво мислите.Много ми хареса,ей

Пробвала съм да работя на такъв, но наистина са много различни и докато свикнеш е ужас. Но е примамливо, че са по-красиви. Grinning Мен много ме кефи как свети ябълката на капака, ама за това да си го купиш не върви... Laughing

маковете вече са доста по човечни и юзерфрендли от преди. и не чак толкова скъпи

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
Лаптоп Адвент. Ама освен, че е с 512 рам, друго не знам  Embarassed А, и 60 гб хард  Grinning

# 24
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Моя е преносим на Acer, старичък е вече  Sad
Купуван е от тук - http://www.enicomp.com/shopping/dept.php?s=27

# 25
  • Мнения: 6 958
Хамииии бял некакъв ми е компютъра с разни джаджи...  bowuu Забравих вече... и той милинкия остаря, бавно но сигурно...  Rolling Eyes

Лаптопа ми е Тошиба, а за конфигурация кой да ти знае  Rolling Eyes

Може да съм фърст на работата с компютрите, но в конфигурациите и т.н. хич ме няма...  Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 1 800
Мойто е лаптоп, ама някъв такъв обикновеничък. 512 РАм, 60 гб, 1,4 гх, Тошиба Сателит. с ОС Уиндоус, набъкан е с още един милион смислени и безсмислени програмки .
Същия е и нашия. Но имахме много проблеми, може би защото работи по 20 часа на денонощие, защото или аз или мъжа ми сме на него.

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
а пък моя е бял със сиво отпред Laughing

а моя - сив с мъничко беличко отпред Wink. Монитор - голям. No name.
Другия е изцяло сив. С хубав монитор е, пак голям и флат.
Еми това е... не ми е нужно излишно инфо  Laughing

 Joy егаси темите  Joy

# 28
  • Мнения: 6 029
а пък моя е бял със сиво отпред Laughing

а моя - сив с мъничко беличко отпред Wink. Монитор - голям. No name.
Другия е изцяло сив. С хубав монитор е, пак голям и флат.
Еми това е... не ми е нужно излишно инфо  Laughing

 Joy егаси темите  Joy

кво бе, мериме си разни работи. кат си нямаме пишки си мерим пецетата ooooh!

# 29
  • Мнения: 46 518
Нямам никаква идея  Mr. Green това написа мъжът ми по кюто: P IV 1.5Ghz, 384Mb Ram, HDD 30Gb, Video MSI GeForce 420 64Mb, tv out, монитор Samsung 17".

Общи условия

Активация на акаунт