Фитнес уредите - в коя стая?

  • 1 773
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
Моите са в мазата. имам все още един велоергометър в спалнята,ама и той ще поеме натам Joy Joy

# 16
  • Мнения: 2 716
Моят фитнес е пред блока. На 30 метра от входа. Не е кой знае какво, но ми е под носа и ми коства.....2 лева на ден. Мога да отида сутринта, на обяд и след обяд. И ходя през 3 месеца  ooooh!
Това са пари, хвърлени на вятъра ( за домашните уреди ми е мисълта). Но, ако държиш да имаш, съобрази се с пространството, хората, които живеят с теб, парите. В спалнята май е най-удачно в случай, че съпругът ти излиза преди теб, а децата живеят в друга стая. В кухнята- ако има място и имаш трапезария. Във всекидневната- ако имаш място за гости, или ако уредът позволява да бъде преместен бързо и лесно. Имаше някакви неща, които се сгъват и пъхат под леглото (блед спомен от VS-телешоп). Защо не се ориентираш към нещо такова?
Успех ти желая!
Каквото и да решиш.

# 17
  • Мнения: 1 069
В гаража с по- малката /моята/ кола! Whistling

# 18
  • Мнения: 6 958
И аз си мислех за гаража или мазето (че имам место), но ми е адски НЕмотивиращо там да го сложа и там да си тренирам  ooooh!

# 19
  • Мнения: 258
Спалнята ни се е превърнала във мини фитнес зала.

# 20
  • Мнения: 5 475
В стая, в която не спите.И да не е на течение.  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 1 155
Ха, добър въпрос. Така и не им намерихме подходящо място нито в една стая. За това си остъклихме едната тераса, на която изобщо не излизахме. Цялата е в стъкло, долната половина матово да не се вижда. Все още има да се дооправя, но и дъската за гладене ще стои там  Peace Фитнес, все пак  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 14 490
оф съвсем се обърках - едни да е в спалнята, други в хола newsm78
аз имам място в спалнята и мислех там да слагам /велоергометър/ та защо е това мнение да не е в спалнята? в хола ще е грозно ...

# 23
  • Мнения: 8 999
Където и да го сложиш - все ще ти пречи, когато не го използваш. Същото като с прахосмукачката - ако нямаш скрито място, където да го съхраняваш, само ще се буташ в него. Може би най-малко ще се пречка, ако е в хола /зависи колко ти е голям холът/.

# 24
  • Мнения: 3 211
ние смятаме да го слагаме в спалнята пред компа

# 25
  • Мнения: 4 202
оф съвсем се обърках - едни да е в спалнята, други в хола newsm78
аз имам място в спалнята и мислех там да слагам /велоергометър/ та защо е това мнение да не е в спалнята? в хола ще е грозно ...


Според мен ако имаш място в спалнята (и разбира се телевизор), го сложи там.
Моят крос тренажор е във всекидневната, защото в спалнята няма място, не е най-красивата гледка, но пък си го ползвам и има и ефект даже  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 14 490
нямам телевизор в спалнята и не мисля да слагам щото и без това не обичам да гледам телевизия. ще слушам музика докато въртя

# 27
  • Мнения: 6 958
нямам телевизор в спалнята и не мисля да слагам щото и без това не обичам да гледам телевизия. ще слушам музика докато въртя

И аз предпочитам да слушам музика по време на тренировка, защото така я правя по динамична, иначе ако се загледам в някой сериал се отплесвам и въртя по бавно педалите  Joy hahaha Joy Много се вживявам гледайки нещо по телевизора  bowuu

# 28
  • Мнения: 235
Моят кростренажор е в спалнята.Там ми е най- удобно и не ми пречи

# 29
  • Мнения: 4 202
нямам телевизор в спалнята и не мисля да слагам щото и без това не обичам да гледам телевизия. ще слушам музика докато въртя

ДА това също е вариант, важното е да има какво да ти отвлича вниманието Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт