Мнението ви за PLIKO X-LITE -Пег Перего

  • 1 289
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 457
аз бях се спряла на ариата,но когато я исках нямаше цвета които исках,после моя ми забрани да гледам колички  Crazy,но аз започнах да мисля за джордани хепи-разубедих се в последствие и сега искам плико,но нямат внос нещо,поръчала съм си зелената и в понеделник ще знам ще я имам ли или не Mr. Greenаз не харесвах отделни дръжки,но сега пък нещо са ми хванали окото-та да ги пробвам  Hug

# 16
  • Мнения: 664
Мами, аз малко офтопик, но честно да ви кажа, не разбирам защо толкова се държи на бордовете в БГ. Тук не са на мода и не съм се и замисляла за лятна количка с борд, детето ми е почти на 2г., много буйно, но никога не е могла да се измъкне от коланите... Може да зависи и от модела, нашият е на Макларен и няма мърдане по отношение на сигурността Simple Smile

# 17
  • Мнения: 3 457
то щото и моето е буйно и затова сега съм се спряла на количка без борд-единственото което ме притеснява е малкият багажник Thinking аз съм свикнала на голям и той и той все не ми стига Mr. Green

# 18
на мен ми е нещо грозна-но разли4ни вкусове,разли4ни идеали  bouquetнищо лошо-просто моето мнение Hug

# 19
  • Мнения: 2 723
Ние сме с такава количка.
Моят син е ужасен бяс и нямаме никакви грижи.
Адски съм доволна.
Сгъва се много лесно, става доста компактна, има огромен багажник и покрива може да се маха, което за по-облачните дни за мен е добър вариант.

Ако искате да питате друго - на линия съм Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 7 242
Може ли към нея да се слага чувалче /за зимата/?

# 21
  • Мнения: 2 723
Може ли към нея да се слага чувалче /за зимата/?

Аз съм слагала чувалче - TCM-ско, никакъв проблем.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 688
Мами, аз малко офтопик, но честно да ви кажа, не разбирам защо толкова се държи на бордовете в БГ. Тук не са на мода и не съм се и замисляла за лятна количка с борд, детето ми е почти на 2г., много буйно, но никога не е могла да се измъкне от коланите... Може да зависи и от модела, нашият е на Макларен и няма мърдане по отношение на сигурността Simple Smile
за мен борда беше важен когато детео ми беше на 7,8,9 месеца и искаше да се облегне на негои да гледа какво става в заобикалящия се свят.
Сега не държа да го има.

# 23
  • Мнения: 3 457
Никси а би ли ми снимала най-легналото положение-това малко ме притеснява ,защото разбрах ,че е малко по-високо от на ариа newsm78

# 24
  • Мнения: X
Ние от две седмици сме с тази количка, точно зелената. Цветът е великолепен. Изобщо не се притеснявай за положението на гръбчета, на 30 градуса е. Моят син е на 6 месеца, но си спи без проблеми в нея по два часа Laughing. Ако си вземеш тази количка, изобщо няма да сбъркаш. Аз съм много доволна. И багажникът изобщо не е малък - напротив, побира доста неща. За дръжките - аз бях свикнала с цяла дръжка и сега ми е малко терсене, когато говоря по телефона например, но всеки ден се справям все по-добре, така че всички е въпрос на навик, защото количката е много лесна за управление.
Дано съм ти помогнала! Hug
П.П. По въпроса за мъжете и количките - моят си отдъхна, като я купихме тази. Беше се побъркал с моята мания.

# 25
  • Мнения: 3 457
ами той и моят се побърка Mr. Greenпоръчала съм си я и чакам внос за края на месеца,обещали са ми зелената-би ли ми снимала твоята да видя все пак как изглежда на живо не по каталог Praynig

# 26
  • Мнения: X
Заповядай

Последна редакция: ср, 18 апр 2007, 13:04 от Анонимен

# 27
  • Мнения: 3 457
мерси ,отварям е  Peace Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт