Разходка във вятър- да или не?

  • 8 137
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 248
Като е в количката си е на завет бебо.Духа ни на нас майките,а не на бебтата.А ако покриеш количката може да свариш бебето.Става като парник. Peace

# 16
  • Мнения: 1 264
Ако вятърът е студен не излизаме на разходка или ако излезем е за половин час и покривам количката с дъждобран. Но сега като е топъл, обличам Калоян подходящо и излизаме. Обаче пада голямо събличане и обличане на връхната дреха, когато вятърът ту утихва-ту се засили  Confused

# 17
  • Мнения: 2 015
Ами, аз излизам, но за малко.

# 18
  • Мнения: 3 423
Едно кръгче за петнайсет минути
няма да му навреди. Или изнасяне
на балкона за малко. Все пак обаче
гледай да не го брули вятърът.

# 19
  • Мнения: 6 461
Зависи все пак от количката.
Ако е по затворена не пречи чак толкова ,че има вятър.
Но въпреки това по добре разходките да са по кратки.

# 20
  • Мнения: 1 294
Разхождам Мимето когато е ветровито без дъждобран(е, не във виелици чак).Не виждам смисъл в това да изведа детето на разходка и да го натикам в парник.
До сега не е боледувала.И това е един начин да закалиш детето. Peace

# 21
  • Мнения: 4 399
Ако не я извеждах на вятър, значи че трябваше да я извеждам около 3 дни в годината, защото при нас толкова време няма вятър.
Дъждобран ползвам само когато вали дъжд.

# 22
  • Мнения: 2 159
В моя квартал много духа, но съм си я разхождала от 10-тия ден

# 23
  • Мнения: 2 677
Извеждам си го спокойно. В количката е достатъчно завет.

# 24
  • Мнения: 2 427
Моето бебе излиза по всякакво време,включително наскоро го изведох докато валеше,естествено с дъждобран на количката.
Според мен ,важното е детето да е облечено подходящо,така че да не се поти и да го духа вятъра,нито да е прекалено леко облечено и да истине.Когато е много ветровито но топло и се налага да излезем с него му слагам една тънка плетена памучна шапчица и детето си е екстра.През зимата съм го изкарвала също така в отвратително време-влажно студено и ветровито.Но е бил облечен и завит в шал и с шапка-ми екстра си е бебока,да чукна на дърво.Имам една приятелка рускиня с която родихме по едно и също време,тя пък съвсем екстремна в най големия студ е навън с леко облеченото си бебе.Докато моето е с шапка и шал и дебело яке(посред зима)нейното беше само по плюшен гащеризон и завито с едно одеалце и си е живо и здраво детито Peace Laughing

# 25
  • Мнения: 393
При нас трябва да преминава тайфун или торнадо за да не се изведат бебоците Mr. Green

# 26
  • Варна
  • Мнения: 389
С подходящо облекло не е проблем,но можеш да започнеш с по- кратки разходки и постепенно да удължаваш времето.

# 27
  • Мнения: 1 364
Да, ако е подходящо облечено и на завет.

# 28
  • Мнения: 5 026
Ако духа много силно, не извеждам бебо...

# 29
  • Мнения: 3 500
Да, стига количката да позволява и бебето да не е изложено пряко на вятъра.

Общи условия

Активация на акаунт