Minceur 24- Ново средсво за отслабване

  • 2 632
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 916
... Svalih okolo 3,5 kg. Bez da gladuvam, no si spazvah i malko dieta. ...

Там е разковничето. А хапчетата ги пиеш колкото да те подпират психически.

# 16
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Oсновната съставка на тези хапчета е читосан-а. Ефекта е същия като при ксеникал-а. Тази съставка капсулира мазнината и не й позволява да се абсорбира, както и, че когато започнат да се разграждат мазнините вследствие на диета, спорт и т.н., тя се свързва с тях и по-лесно се изхвърлят от тялото.
Останалите съставки са ала-бала, пълнеж  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 170
Миналата година изпих две опаковки и бях свалила 2 килограма. Но пих и една дренажна течност пак на същата фирма, която се забъркваше в 1,5 л вода и наподобяваше студен чай. През цялото време обаче ме болеше глава и имах безсъние.

# 18
  • Мнения: 13 512
Oсновната съставка на тези хапчета е читосан-а. Ефекта е същия като при ксеникал-а. Тази съставка капсулира мазнината и не й позволява да се абсорбира, както и, че когато започнат да се разграждат мазнините вследствие на диета, спорт и т.н., тя се свързва с тях и по-лесно се изхвърлят от тялото.
Останалите съставки са ала-бала, пълнеж  Simple Smile
не съм имала ефекта на ксеникала с тези хапчета, определено!

# 19
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Хenical-а е доста по-силен в това отношение. В Испания и тук в Швейцария, е забранен за продажба без лекарско предписание. Само в България май се продава свободно по аптеките  newsm78, има разни странични ефекти, и затова не го препоръчват.

Аз в момента пробвам един препарат от същата гама, само, че не е 24, а 15. Включва блистер с 30 дражета - по 3 на ден за общо 10 дни, и 15 пакетчета с концентрат с аромат на манго с дрениращ ефект, който се разтваря в 1,5 л вода и се пие през деня. Така общо са 15 дни -> 10 дни хапчета + концентрат, и 5 дни само концентрат за стабилизиране. Ще го видим какво ще излезе  newsm78 newsm78
Определено не ме кара да подтичвам към тоалетната де  hahaha  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 6 958
Хenical-а е доста по-силен в това отношение. В Испания и тук в Швейцария, е забранен за продажба без лекарско предписание. Само в България май се продава свободно по аптеките  newsm78, има разни странични ефекти, и затова не го препоръчват.

Страшно много се изписа колко е вреден Ксеникала (причинтел на рак дори), а и сами по себе си може да се досетим, че щом никой не е обявил, че е отслабнал от еди си кое хапче, значи такова няма!!!  Peace

# 21
  • Мнения: 131
В тези продукти няма ксеникал.

# 22
  • Мнения: 13 512
В тези продукти няма ксеникал.
и аз така смятам

# 23
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Moмичета, няма ксеникал. Казах по-горе, че основната съставка на тези хапчета (chitosan) има ефект като на ксеникала, но по-слаб.  Peace

# 24
  • Мнения: 131
И хитозан няма вътре!

# 25
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045

Има.  Все пак мога да чета.  Peace

Пише си Chitosan. Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 1 334
В Minceur 24  освен OXYLIA i CLА друго не знам да има,така че не говорим за "Вредни"съставки тук Peace

# 27
  • Мнения: 131

Има.  Все пак мога да чета.  Peace

Пише си Chitosan. Crossing Arms
Може би говорим за  различни продукти на една и съща фирма.

# 28
  • Мнения: 131
В момента 2 опаковки, достатъчни за един месец са на промоция и струват 49 лв..В аптеката ми казаха, че доста хора го купуват и са доволни, ама аз още му се чудя.

# 29
  • Мнения: 5 362
За 3 кг. няма смисъл от хапчета, даже и за 30 кг.... НЕ на хапчетата, само спорт + диета са решението  Peace
Така смятам и аз Peace

Общи условия

Активация на акаунт