Пак ще се срещнем след десет години...

  • 3 496
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ааа, ние си бяхме направили табло с компроматни  снимки и много се смяхме. Всеки беше донесъл някоя смешна снимка от бригада или военното, или от някоя екскурзия. Наистина много се смяхме. И ни беше малко тъжно, защото това беше първата среща без класната ни. Бог да я прости!

# 16
  • Мнения: 390
Ама разбира се!
Аз съм завършила преди 17 години.Първите 10 се събирахме всяка година.Кога повече,кога по-малко присъстващи.Бяхме задружен клас.Но се събирахме целия набор-всички паралелки(малък град-единствена гимназия).
Сега повечето хора са в чужбина и ми е мъчно ,че няма да можем да се съберем всички за 20 годишнината.Все по-малко оставаме...
Най-интересното е,че когато се събирахме за 15 годишнината-на същото място където беше балът ни,ги гледах всички с умиление и си казвах" Боже,същите деца са си.Изобщо не са се променили."С изключение на повечкото килограми...

# 17
  • Мнения: 2 353
  Обичам да ходя на тези срещи. Винаги се смеем много и празнуваме напоително, точно като едно време. Само че сега махмурлукът ни е по-дълъг от напиването Sad

# 18
  • Мнения: 3 491
Ааа, ние си бяхме направили табло с компроматни  снимки и много се смяхме. Всеки беше донесъл някоя смешна снимка от бригада или военното, или от някоя екскурзия. Много се смяхме. И ни беше малко тъжно, защото това беше първата среща без класната ни. Бог да я прости!
Много сте били напред с материала. И при нас някой беше донесъл компроматна снимка на едно изпитване пред дъската в час по химия и организиран опит за подсказване.  Grinning Ама само една снимка си спомням. И все пак, и една ставаше за отприщване на  духовете.

# 19
  • Мнения: 3 491
Ама разбира се!
Най-интересното е,че когато се събирахме за 15 годишнината-на същото място където беше балът ни,ги гледах всички с умиление и си казвах" Боже,същите деца са си.Изобщо не са се променили."С изключение на повечкото килограми...
Ха! И ние така си говорехме ...  Joy (Даже и килограми не сме споменавали).
Че сега да облечем престилките, можем спокойно да влезем в клас и никой да не забележи, че не сме вече за там. Може и само ние да сме си го вярвали.
Ама и супер класна имахме, и тя твърдеше, че сме си все същите.

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ами, същите сме. Само по акъл, който си е все така малко Joy

# 21
  • Мнения: 5 790
Аз също съм учила в хуманитарна гимназия. В класа имаше 6 момчета. С единия се обичахме още от 9-ти клас, та чак до абитуриентския бал. Скарахме се седмица преди бала и той отиде с една девойка, дето хич не я обичах, за да ми направи мръсно. Не го бях виждала оттогава. Много се засегнах. На 10-тата година от завършването /няма да казвам преди колко години беше  Embarassed /, се видяхме за първи път. Е, трепна ми отвътре, признавам си.  Wink  Поговорихме си, разказахме си кой - какво. Изпрати ме до вкъщи и взе да ми обяснява, че още ме бил обичал.  Sick За малко да се вържа  Laughing ама само за малко. Не съм го виждала от тогава. Сигурно ще го видя съвсем скоро, когато станат 15 години от завършването.  Laughing Само с 1 от съученичките поддържам отношения, точто по причина, че всички бяха болезнено амбициозни и имаше съревнование.

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
На 10-тата година от завършването /няма да казвам преди колко години беше  Embarassed/

Сигурно ще го видя съвсем скоро, когато станат 15 години от завършването.

 Mr. Green

# 23
  • Мнения: 7 474
Първите 5г. се събирахме всяка година по моя инициатива хващах тефтера и почвах да звъня. На 5тата г. реших, че няма да се обаждам и от тогава не сме се събирали и едва ли ще се съберем някога. Жалко.  Confused

# 24
  • Мнения: 4 195
ние още не сме навършили 10 години, но аз си знам, че 24 май ми е ангажиран ден - срещам се с класа си, всяка година, винаги на тази дата. С този клас преживях най - тежкото в живота ми - баща ми почина, те бяха до мен, особенно една от тях - настояща мама от форума, която обичам като сестра. Много от тях са вече майки, съпруги, дори жени със завидни кариери, но когато се видим, винаги ни е хубаво. Е, има ги някои - вижте ме колко постигнах, а вие кви шушумиги сте, но те си бяха така и в училище. Били сме си на сватбите, абе на всичко, Някои от тях са ми наистина скъпи приятели и тази година очаквам с нетърпение пак да ги видя.  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 5 790
На 10-тата година от завършването /няма да казвам преди колко години беше  Embarassed/

Сигурно ще го видя съвсем скоро, когато станат 15 години от завършването.

 Mr. Green

Не съм уточнила колко скоро... можем да имаме различни критерии за време  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 6 993
Честно казано - аз не държа да ги виждам.
Ние също не бяхме задружен глас. Бяхме разделени на 7-8 групички по 3-4 човека. Повечето групички не се търпяха много по между си, а заедно всички групички недолюбваха моята Laughing Май защото не пиехме, не пушехме, не ходехме по дискотеки, не се интересувахме от момчета...и общо взето нямахме особен интерес да ходим с тях където и да е било. А, бе от малка съм си асоциален тип Mr. Green
И сега като се събират, на нас не се обаждат. Не съм сигурна, че ако се обадят или се чуе нещо за догодина (догодина правим 5 год. от завършването), въобще ще отида.
Аз лично искам да виждам момичетата, с които тогава бях близка. Най-странното е, че поддържам най-близки отношения с тази, която замина да учи в чужбина. Rolling Eyes

# 27
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Тая година правим 10 години, моите съученици лежат на Атол, щото миналия випуск оттам им организирали, ама нещо няма  Mr. Green
Преди ходех на срещите против носталгия. Сега, би ми било интересно, последната среща като да беше преди 4-5 години и му казвам среща, щото се събираме 5 човека. Сложно е, чужбина, София, няма желание, може би. Иначе, аз съм редовна.
Срещите на мъжа ми са по-чести и ми е приятно после да дойдат вкъщи и да осъмнем.
А майка ми се събират редовно и ми е кеф да ги гледам.
А от университета, за срамотиите, не само не сме се събирали (или не съм разбирала), ами и почти никой не съм виждала  ooooh!

# 28
Била съм няколко пъти. Има 4-5 същества, които явно не спират да се доказват и имам чувството, че всеки път вече ще ходя заради тях тъй като много ми завиждат и се радвам когато зеленеят от яд.

# 29
  • Мнения: 927
Ние ще си правим 10-годишнина на 2 юни. Само тези съученици, които не могат да си дойдат от чужбина няма да присъстват. Бяхме много задружен клас и аз с нетърпение очаквам срещата Grinning. Толкова спомени имаме заедно... Mr. Green
На 5-годишнината и мъжа ми присъства и му беше страшно интересно и забавно. Те нямат такива срещи при тях.

Общи условия

Активация на акаунт