Е, как може?!?!?!?!

  • 2 399
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
# 16
Да ти е живо и здраво ангелчето и да ти носи само положителни неща!
... и аз съм от офффффците и всеки път се питам наистина ли съм аз да го допускам.
... мдааааааа на връх Великден след като отидохме само 2мата в едно курортно местенце за да си починем-след едно малко "нетактично" от моя страна изказване как на простака /за съжаление бащата на моето дете/ не му пука дали трябва да се купуват памперси, мляко или дрешки....
скочи обезумял като ме заплаши, че още едно изречение и ще ме пребие....
разликата е, че той искаше да си запали газката и да си тръгне..... а мен да ме остави просто така и да се оправям както мога...

Ей на времето един познат ми наблегна на това, че всички мъже СА СВИНЕ-като говореше и от свое име.Тогава бях на 18г. с розови очила и големи мечти! Embarassed
За съжаление се оказа прав или поне аз срещнах такава!

Радвай се на ангелчето си и му тегли една дългааааааааааааа....

# 17
  • Мнения: 6 315
Да ти е живо и здраво детето!  nbirthday

# 18
  • Мнения: 1 809
Да ти е живо и здраво слънчицето!нека да ти носи само радост ! newsm59
Весел празник!  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 8 348
Весел празник и Спокойно и щастливо прекарване

# 20
  • Мнения: 9 990
  bouquet
Честито и от нас и само усмивки!!!!

# 21
  • Мнения: 175
Благодаря Ви Hug
Рождения ден мина много добре. Аз му се обадих и го помолих щом така и така ще идва, да се държи нормално и човешки. Да се постарае Рождения ден на малкия да не се превърне в сбирка за нашето на събиране и слава богу така и стана. Малчо беше щастлив, опита се духне свещичката, ама много много не стана та аз помогнах и после той ми ръкопляскаше - абе беше супер. Интересното е после когато останахме само двамата. Аз съвсем спокойно му обясних че няма да се съберем, че не виждам смисъл и т.н. Седяхме до 4 да си бистрим отношенията, но нормално без скандали. Остана да спи тук, защото сутринта щеше да кара малкия при майка си /не че не бяха тук, ама и за мен почивка днес/. Като станахме аз гледах да ги изфъшкам по бързо за да си легна пак, а той като ме запрегръща, зацелува - не ще да ме пусне. Сега се сети когато му казах че вече съм на неговия акъл - "Няма смисъл от събиране". Гордея се със себе си, че наистина съм стигнала до този извод макар и от скоро и наистина ще го отстоявам, а това е благодарение на вашата подкрепа! Благодаря:)

# 22
  • София
  • Мнения: 8 348
Радвам се, че всичко е минало спокойно
първите месеци след раздялата са много неловки

# 23
  • Мнения: 175
Определено. Беше доста неловко малкия като си легна. Техните, наште..., но 1-ви рожден ден - няма измъкване. Догодина ще се скатая:)

Общи условия

Активация на акаунт