"Дневникът 9" - да отслабнем всички заедно

  • 24 682
  • 675
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 319
Добро утро Дневничета newsm51Миранда smile3501 txtlovesза хубавата тема.Успешна седмица на всички с много минуси newsm17 Аз продължавам да съм плодче Peaceи се надявам в края на седмицата да отчета поне 1 кг надолу Praynigсега закусвам с ИНХУА след малко отивам на кафето да изпия още едно чайче с дружките  Hugче ми домъчня за тях  Sadс тези вканции и празниции развалихме традицията  Mr. GreenЛек и усмихнат ден на всички

# 16
  • Мнения: 311
Здравейте и аз се завърнах.Не съм качила нищо според кантара,най-много 0.5кг да е.А е чудно,защото ядох и кифли,и сладки...Явно движението ми е помогнало LaughingНо от днес почвам по-леко вече,не ми е добре да ям толкова тесто.
А темата-то се вижда,че е супер.Чудесен стимул. Peace

# 17
  • Мнения: 1 384
Добро утро и от мен, милички!   bouquet
Аз си правя кафето и изхвърчам за лекции  Sick


На всички желая ПО-ЛЕКА от миналата седмица  Wink

До после  Crazy

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Здравейте момичета, приемате ли нови попълнения в редиците на отслабващите? Аз ви пропрпочитам от известно време и най-накрая реших да се включа активно. След доста време на безразборни безумни диети, гладувания, хапчета за отслабване и разни други щуротии преди около месец реших да се спра на РХ и да поспортувам малко. Така, че този път съм решена да успея, но тъй като нямам да свалям 5-6 кг, а цели 45 съм наясно, че с диета няма да стане, така че намерих нещо, което да превърна в свой начин на живот.
Поздравления за прекрасната тема, весел и успешен ден ви пожелавам.  bouquet

# 19
  • Мнения: 3 453
sharli,добре дошла  bouquet
Миранда,простоси невероятна...темата е страхотна  bouquet
Момичета,желая Ви успешна седмица и много минуси в сантиметрите..кантара не е най-важен.Важното е да си личи какво постигаме.Ето макар и след празниците преместих линийката с минус 1 кг.ного съм щастлива.Желая Ви весела седмица  Hug smile3525

# 20
  • Мнения: 1 130
Добро утро на всички! И аз се завърнах след толкоз хайманосване  Mr. Green Много ме беше шубе да се кача на кантара - то не бяха козунаци, пити, курабии  Embarassed Embarassed Embarassed - обаче тази сутрин направо ми идеше да си разцелувам кантарчето - показа ме само +0.300 гр, а като се има предвид че за 3 дена бях веднъж само и то скромен посетител на 00  Mr. Green Mr. Green - великото дело не е пропаднало от лакомийката по празниците!!! Дано и другите да не са качили чак толкоз \виждам че има даже и свалили - Saskiq браво - това е страшна работа да свалиш по такива празници - признавам те   bouquet  bouquet  bouquet
Миранди отново ни впечатли с чудесна тема  Peace, а тез дебелички чернички лелки направо обират точките - хем ме развеселяват, хем ме стряскат - ще взема да си изпринтя снимката и да ни я кача на хладилника  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 21
  • Мнения: 35 970
Добро утро! в събота сутрин бях паднала под 66 кг., но покрай празниците и някой други грижи, които ми се струпаха, нямах възможност да спазвам режим и сега пак съм 67 кг.  #Cussing out; от днес започвам пак отново!

успешна седмица, момичета! Hug
прекрасна тама, Миранда!  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 685
Здравейте момичета!   bouquet Hug
Аз сега успях да ви изчета по-внимателно  Thinking
Празниците минаха добре. Още си имам скапания проблем с 00, но пък пробвах всички домашни рецепти  Sick Когато мине лунната диета ще направя една седмица на плодчета и чай. Дано да се справя пък и си е добро прочистване Simple Smile bowuu

# 23
  • София
  • Мнения: 3 679
Привет момичета!
Не мога да повярвам какво ми се случи Shocked-от събота се тъпча като прасе-то козунаци,сладкиши,мезета,винце...- абе направо освинване Embarassed
Прибирам се снощи- и Shocked Shocked Shocked-от бедрата съм смъкнала по 0,5см и 1см от ханша Shocked #Crazy
А сега може ли някой да ми го обясти?!?!-3 дни голямо папкане,никакво мазане с крема на Дева ....е и разходки си правих и то порядъчни ...ама очаквах да кача ,а не да сваля
Не искам да ви дразня- просто споделям....
Как после човек да е на диета и да се лишава?!?!
Но от днес отново съм на линия- с шоколадче,чайче и ...салатката довечера...да не си трупна това, дето съм смъкнала по празниците Laughing
Весел ден от мен Hug

# 24
  • Мнения: 554
Здравейте!
И аз да се разпиша в красивата ни нова тема!  Laughing Миранда   bouquet   bouquet   bouquet
Аз нещо не мога да вляза в час - вие много пишете, нямате спирачка 'начи!  Wink
При мен има малка промяна - но е толкова незначителна, че... Затова не давам мерки.
Хайде успешна нова седмица. Аз отивам да гладя - докато дребен спи!  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 1 263
Здравейте!
Страхотна темичка Миранда   bouquet
Оказа се,че не съм от щастливците по празниците,които ядат,а не качват  Tired Вчера бях 71кг,а днес сутринта кантара доста неприятно ме изненада с цифрата 73  newsm78 #Cussing out  #2gunfire
Много гадно ми стана и след неколкократни упражнения на слизане и качване на кантара се убедих ,че това което виждам е истина  #Crazy.От яд изядох едно кисело мляко с мед,но после като се поуспокоих реших да мина за два дни на фреш-сокове 1-вия ден от плодове ,а 2-ия от зеленчуци.
С това кърмене в чудо се виждам как да не съм на  строга диета,за да имам достатъчно млекце за бебчо,но и да отслабвам  newsm78 на всичкото отгоре не мога да пия и от диуретичен чай,защото и от него намалява кърмата.А като си помисля,че ако мога ще давам от моето мляко минимум година на бебо незнам как ще го съчетая  с отслабването  ooooh!
Някоя от вас пробвала ли е режим само на сокове да знам дали да се надявам на някакви резултати от него?

Последна редакция: вт, 10 апр 2007, 10:01 от bori7

# 26
  • pomorie
  • Мнения: 848
здравейте и от мен ако позволите бих се включила и аз.трябва да се преборя с 4-5 килца.никога не съм имала корем и сега като го погледна какъв е отпуснат полудявам.още като родих се прибра но ми останаха мазненките които бях си лепнала.въпреки че не качих много през бремеността-14-15кг и си мислех че бързо ще вляза във форма.вярно че с раждането си отидоха 8кг но кърмих 6 месеца и сега започвам да се боря.ходих и на фитнес един месец но нямаше ефект а и с малкия е трудно...дано успея все пак... #Crazy

# 27
  • София
  • Мнения: 3 679
la_chicita_linda - добре дошла в отбора  bouquet

# 28
  • Мнения: 146
Добро утро сладурки :love:sharli, la_chicita_linda добре дошли, успешно отслабване Simple Smile Skorpi аз не съм толкова за браво, просто не обичам козунаци и яйца Laughing Радвам се че свърши ваканцията, че се отпуснах, днес имам и народни и латино танци Mr. Green

# 29
  • Мнения: 7 263
Здравейте, момичета - страхотна тема сте си спретнали - направо половин сайт Grinning Grinning Grinning
Не съм следила старите теми но хвърлих едно око на таблицата в началото и видях доста впечатляващи постижения.
От 4 седмици вече съм здраво в отбора и мисля че е вече време да се запиша и тук. Спазвам специална диета / предписана от специалисти/, засега съм доволна от резултатите. Това беше първия ми Великден в който не съм хапнала козунак и съм много горда от себе си.
Надявам се в края на седмицата катнара пак да покаже -.

Общи условия

Активация на акаунт