Предстоят четири почивни дни

  • 2 910
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 700
А, и ми се спи в автентична обстановка, не искам луксозни хотели с перлени вани. Абе нещо към алтернативен/селски туризъм клоня този сезон...

Сезонът е прекрасен. Дъщеря ми се върна в петък от зелено училище там и беше във възторг.
А за автентичната обстановка, точно затова ти предложих село Гела (лично аз не съм ходила, но мои познати бяха много доволни). В Широка лъка има къща на Съюза на архитектите, която е прекрасна. Напълно възрожденска (с миндери, чердаци, камина и т.н.). Със сигурност знам, че може да се ползва и не от членове на Съюза. Мисля, че САБ имат сайт, а централата се  намира на Кракра (близо до СУ).

# 16
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
На мен ми се ходи с деца. Като мръднем извън София с мотора и направо ми се свива сърцето при мисълта, че съм си зарязала децата в гадната смрадлива София.
Та затова търся вариант хем с мотор да се стига, хем да има къде да търчат децата... че и приятели с кола да дойдат и да ни ги докарат... Wink
Пътуване из Родопите отдавна ми е на сърцето, ама по първи май дали няма да е студено и влажно  newsm78
А, и ми се спи в автентична обстановка, не искам луксозни хотели с перлени вани. Абе нещо към алтернативен/селски туризъм клоня този сезон...



Ние / аз, съпруга и детето / и сестра ми с нейния мъж ще ходим на 29 и 30 април на Хотел "Дъбраш" близо до Доспат. Мястото е уединено и приятно - има място за игра на децата - детски кът.

# 17
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
Огняново до Г.Делчев - минерални извори/басейни, красива природа +ескрузии до Лещен и Ковачевица. Това са ми идеите. този път по-скромно и изцяло с релаксираща насоченост -БЕЗ ДЕЦА!!!  Blush

Ха - браво  Peace Ще ви поздравя с добре дошли в моя край. В кой хотел ще почивате, ако не е тайна?
Ковачевица и Лещен са наитина интерсни места и стават все по-популярни  Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 6 559
[ В кой хотел ще почивате, ако не е тайна?
не е тайна. от прочетеното и тук и на други места се спряхме на х-л Делта.
какво ти е мнението, ако имаш такова де  Mr. Green

# 19
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
[ В кой хотел ще почивате, ако не е тайна?
не е тайна. от прочетеното и тук и на други места се спряхме на х-л Делта.
какво ти е мнението, ако имаш такова де  Mr. Green

Имам-имам  Peace
Хотелът е сравнително нов - функционира от 2005 година лятото. Хубав е, има открит басейн - ходили сме там за през деня на плаж.

Общи условия

Активация на акаунт