Перник - 3

  • 15 502
  • 301
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 608
Хей, сладурковци... имаме си цирк в квартала  Laughing Laughing Laughing !!!
Някой посети ли го или още не са почнали представленията? Знаете ли нещо повече за тях, че нещо детското в мен се обажда...  Sunglasses
От 19 април - представленията в 18ч. събота има две 16:30 и 18ч. неделя си тръгва.
Билетите не разбрах колко струват, но днес планирам да заведа децата. Laughing
Бобиа, кракът ми не се е опраявил още   Sad.

# 76
  • Мнения: 589
Fairy, успех в работата!
bobia, стискам палци да се изгладят нещата е да се размине без големи сътресения.
=^._.^=, скоро да си във форма за кросчета!
Калоян пак спи по никое време, но и днес няма да пропуснем разходката. Май ще трябва да си купя нови обувки или маратонки, че в тоя чакъл по градинките твърдите подметки се ожулват и стават на нищо. Вчера имах малко наводнение, пък и бебо ми напишка килима и отивам да пера.

На всички ПРИЯТЕН ДЕН!

# 77
  • София/Перник
  • Мнения: 985
От 19 април - представленията в 18ч. събота има две 16:30 и 18ч. неделя си тръгва.
Билетите не разбрах колко струват, но днес планирам да заведа децата. Laughing
Бобиа, кракът ми не се е опраявил още   Sad.

Еее, той за много кратко ще бъде. Жалко Sad , няма да го посетим...

=^._.^=, да ти минава крачето по-бързо!!!

# 78
  • Мнения: 492
Галски, не съжалявай за цирка.Миналия месец водих моите в София на същия цирк - не знаех, че ще идва в Перник.Не ми хареса.

# 79
  • Мнения: 3 818
От 19 април - представленията в 18ч. събота има две 16:30 и 18ч. неделя си тръгва.
Билетите не разбрах колко струват, но днес планирам да заведа децата. Laughing
Бобиа, кракът ми не се е опраявил още   Sad.

Еее, той за много кратко ще бъде. Жалко Sad , няма да го посетим...

=^._.^=, да ти минава крачето по-бързо!!!



Аз разбрах, че от 24-ти до 29-ти ще идва друг цирк, Монте Карло, и ще бъде доста по-голям. Но точно той май идва миналата година, и ние ходихме, и на мен не ми хареса. Confused

# 80
  • Мнения: 492
Fairy , аз точно за Монте Карло говоря.Не знаех, че има друг цирк.Май само Ви обърках.Монте Карло не ми хареса.

# 81
  • София/Перник
  • Мнения: 985
Странно, но нямаше и реклама отгоре... А обикновено има.

Абе, кви са тия уговорки за срещи, пък нищо не става Simple Smile Несериозници сте всичките, а Wink (майтапя се)
Накрая ще ви поканя на гости у дома, ей!  Grinning

# 82
  • Мнения: 492
Несериозници сте всичките, а Wink (майтапя се)
А, не така! Naughty!Аз съм сериозна - но само аз!

# 83
  • Мнения: 3 372
Несериозници сте всичките, а Wink (майтапя се)
А, не така! Naughty!Аз съм сериозна - но само аз!
и аз по принцип, но като срещите са тогава когато съм на работа не мога да направя нищо Tired

# 84
  • Мнения: 3 818
Fairy , аз точно за Монте Карло говоря.Не знаех, че има друг цирк.Май само Ви обърках.Монте Карло не ми хареса.

На мен ми обясниха, че в момента е друг цирк, а Монте Карло ще дойде другата седмица. Не знам и аз, но не са истински циркове, някакви досадни клоуни се мотаят и само акробатите накрая ми харесаха.
Но пък свекърите ми много искат да заведат малката на цирк, така че ще видим тя как ще го възприеме Simple Smile

# 85
  • Мнения: 589
Привет!

Хайде, пернишки мами, помагайте! Моля ви!
Препоръчайте ми някой добър зъболекар, който да иска да се занимава със заети хара. Аз и съпруга ми имаме нужда от лечение, но можем да го правим само в събота и неделя. Готови сме да стоим по няколко часа и да ни работят по няколко зъба наведнъж, но само в почивните дни. Той работи мноого, аз няма на кого да оставя децата освен на него, абе няма как иначе да стане.

Приятни разходки!

# 86
  • Мнения: 492
Ходя при Узунови - доволна съм.Обаче не знам работят ли през уикенда.мисля, че 603100 е телефона в кабинета.Нищо не ти пречи да попиташ, ако не намериш други.

# 87
  • Мнения: 589
Ходя при Узунови - доволна съм.Обаче не знам работят ли през уикенда.мисля, че 603100 е телефона в кабинета.Нищо не ти пречи да попиташ, ако не намериш други.

Благодаря!   bouquet

# 88
  • Мнения: 3 372
В Интердент работят до 21.00 вечер май, или до 20.00 беше, нещо такова. Също и в Еодент, те пък са денонощтни

# 89
  • Мнения: 3 818
Мама Ели, а какви са ти възможностите да ходиш на зъболекар по-късно вечер през делничните дни. След 19ч или там в колко ви свършва работата?
Ако имате тази възможност, мисля, че мота да ви помогна.
При всички случаи ви препоръчвам да изберете Интердент пред Еодент.

Общи условия

Активация на акаунт