Как да го откажа от шишето нощем?

  • 6 341
  • 104
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 688
И мен ме чака отучване от нощното шие било то със сок,вода или дори понякога мляко,варианта с чашата май е най приемлив,ще следя темата да видя при Йо как върви да знам дали да се захващам:)

# 16
  • Мнения: 459
Ние имаме подобен проблем вечер. Буди се, но иска мляко. Максимума е 4 шишета. Събирам сили за безсънни нощи, то и без това горе долу са безсънни  Confused

п.п Пропуснала съм поста със "забравянето". Ммммм за това не се бях сещала. Мерси.

# 17
  • Мнения: 2 657
Ние имаме подобен проблем вечер. Буди се, но иска мляко. Максимума е 4 шишета. Събирам сили за безсънни нощи, то и без това горе долу са безсънни  Confused

п.п Пропуснала съм поста със "забравянето". Ммммм за това не се бях сещала. Мерси.

права си,но най-ме дразни,4е сутрин е мокър до шията ooooh!

# 18
  • Мнения: 562
И аз съм с такъв проблем, мляко по няколко пъти на нощ. Сипвам по един пръст в шишето и поне намали пикането. Но в най-скоро време ще приложа номера със забравянето  Wink

# 19
  • Мнения: 459
Да, сутрин е кошмар. Сменяла съм памперс към 12, когато си лягаме и сутрин пак е мокра.

# 20
  • Мнения: 966
Незнам как най-безболезнено да го откажеш, но трябва, защото ще си развали зъбките. Няма друг вариант, освен да не спите 2-3 нощи, даваш му вода и на края ще разбере, че номера със сока не става
Peace

# 21
  • Мнения: 5 468
Незнам как най-безболезнено да го откажеш, но трябва, защото ще си развали зъбките.
Как ще ги развали? В смисъл, ще се изкривят ли, кариеси ли ще получи, какво?

# 22
  • Мнения: 3 146
Просто сокът е сладък и така зъбите се развалят от сладкото, затова не е такъв проблем да пие вода, ако се навие. Синът ми и досега пие вода, къв 2 годинки ставах по 15 пъти на нощ, за да му давам глътка вода. Просто кошмар беше, но сега се буди много рядко.

# 23
  • Мнения: 2 657
Мацки,днес съм го пратила на ясла и още снощи му казах,4е носим шишето на яслата.после ще му приложа сценката с вайкането и тщхкането,4е сме забравили шишето там Mr. GreenЩе докладвам после как го приема  Wink

# 24
  • Мнения: 39
Ха ха, и ние сме така с шишето. Гадна работа! И нас ни чакат същите процедури.
Успех

# 25
  • Мнения: 2 839
Мацки,днес съм го пратила на ясла и още снощи му казах,4е носим шишето на яслата.после ще му приложа сценката с вайкането и тщхкането,4е сме забравили шишето там Mr. GreenЩе докладвам после как го приема  Wink
Само да не вземе да си го изисква от лелите там  Laughing Laughing Laughing

# 26
  • Мнения: 728
И ние сме така нощем,но не със сок,а с мляко! Tired
Сега се мъча да го спра,защото ще се превърне в навик и ще му се развалят зъбките! Crossing Arms
Предната вечер не яде,а снощи само веднъж....
Ще видим как ще спрем... Thinking

# 27
  • Мнения: 459
Да се отчета. Снощи напълних чашата за пиене с мялко. Като лягаше искаше. Дадох й чашата, глътна веднъж и ми каза "Не". Легнахме, вечерта започна да плаче за мляко. Изправих я, дадох й чашата, ама не иска и пищи "Макоооооооо". Казах й, че бау-бау го е взел /така я излъгах за бибата/ и много се разсърди, изпищя два пъти и заспа. После пак се събуди, пак й казах, че бау- бау го е взел, обърна се и заспа. Сутринта умрях от кеф, че е суха. Само да поясня, че тя пие по 4 шишета мляко вечер. А снощи се събуди само два пъти. Явно след втория път е разбрала, че няма да има мляко.
Ще видим тази вечер как ще сме.

# 28
  • Мнения: 3 146
Byrne, това е страхотно! Браво на вас Laughing

# 29
  • Мнения: 2 657
A сега де......

Цял слетобяд повтаряме и се вайкаме с мъжами,4е сме забравили шишето и,4е сме го изгубили.По4на той да си пие от сламка и си повтаря по нас,4е шише няма.....Да,ама след поредното повтаряне от мен,той се обърна и ми казва-мамо утре тати ще купи шише ooooh!Ние с мъжа ми се спогледахме,а той само ми вика-утре ще купим шише ShockedДа се смеем ли,какво ли Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт