Какви са ви музикалните вкусове?

  • 1 931
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 427
Според мен качеството на музика на диск и това на една мп3 е абсолютно идентично според моето простоустроено човешко ухо.
Искам много да си вземем по нататък един мп3 плеър за в къщи,защото така няма да се налага да прахобърша дискове непрекъснато,мразя го това задължение.много ми хареса този модел на Philips WAS 7000.

# 16
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Според мен качеството на музика на диск и това на една мп3 е абсолютно идентично според моето простоустроено човешко ухо.
Искам много да си вземем по нататък един мп3 плеър за в къщи,защото така няма да се налага да прахобърша дискове непрекъснато,мразя го това задължение.много ми хареса този модел на Philips WAS 7000.

един медиа сентър Ще ти оправи тотално вси4ки проблеми : тв, музика, филми, снимки и всЕкакви други екстри  Peace

аз съжалявам за глупостта преди 4 години да си купя вси4кото домаШно устройство със самостоятелни апарати  bash, ама нейсе  Confused... технологиите страШно бързо еволЮират  Rolling Eyes

# 17
  • Spain
  • Мнения: 3 750
слушам доста и разли4на музика . не оби4ам 4алга оба4е .
предпо4итани стилове  са ми алтернатив-а и метъла (както пове4ето го казват защото път тои си има хиляди подстилове ) . любими групи - Depeche mode , Pearl Jam , whithin temptation , nightwish,paradice lost ,crematory,sepultura- имного много други:) . с мъжа ми се майтапим как дъщеря ни след време ще надува 4алгата (или испанската 4алга) - мъка ,мъка 0 простете ме но не я оби4ам тази музика  . като цяло предпо4итам музика с женски вокали и много много китари   -  колкото  пове4е ,толкова по - добре Simple Smile

# 18
  • Spain
  • Мнения: 3 750
имам от доста време  ипод ама не го ползвам особено - мога да си се представя - вървя по улиците и пея като идиотка или се къл4а и тактувам   Mr. Green щото аз спокоино не мога да стоя Simple Smile като слушам

# 19
  • Мнения: 811
Мога да слушам всякаква музика ,но НЕ И 4АЛГА  #Cussing out.

# 20
  • Мнения: 1 959
Имах такова животно до преди нова година.Дадоха на мъжа ми след като купи една машина/подарък уж/занесох го в БГ и на връщане го сложих уж за по сигурно в куфара и като го отворих тая джаджа беше станала на сол.Чесно ако трябваше да го купя  Stopне не бих се решила.Имам сиди плеър и ми върши страхотна работа като ми се наложи

# 21
  • Мнения: 192
Хора, а с iPod-овете как сте?
Аз от поне две години вече имам усещането, че съм единствената, ама наистина единствената, която не притежава въпросната играчка.
Остарявам ли, що ли, но не мога да схвана смисъла и предимството и това е.  Rolling Eyes  Peace
Много е удобен, когато ходиш на джим или излезеш да тичаш навън, когато си във влак или дори в колата и не искаш да слушаш радио...
Другата алтернатива, лично за мен, е сателитното радио.  От 2004 г. имаме XM и съм много доволна...

# 22
  • Мнения: 2 427
И аз ненавиждам чалгата още от дете.Сръбско мръбско,не мога да понасям.Страшно ме учудва това че в Бг масово се слуша и предпочита,не ги разбирам младите как успяват да прекарат цяла нощ в дискотека с подобна музика,как успяват да танцyват и да се веселят newsm78.Като сме в Бг ме хваща срам от мъжа ми като започне да превърта каналите на кабелната и се спре на Планета и мига недоумяващо Embarassed.Как да му обясня на човека че не са момичета на повикване в рекламен клип или да му преведа за какво става въпрос в песента.Ето в такива моменти съм сигурна че Паисий Хилендарски би променил много от пасажите на История Славянобългарска,ако беше живял в тези времена.Преди време излезе един видеоклип на гаджето на футболиста Божинов(който играе в Juventus,Фло им е фен),направо ми призля като видях че Фло клика да види за какво става в-с.
Най-голямото предимство на тези джаджи iPod е че са компактни по размер и няма нужда да носиш отделно дискове,да купуваш оригинални дискове или да записваш празни,които в крайна сметка пак трябва да купиш.Спестяваш куп пари и пространство.А и сега цените им паднаха главоломно.

# 23
  • Мнения: 5 475
Целия клас на дъщеря ми са се оборудвали с iPod-ове. Peace
 Тя предпочете Мп-тройка с хард драйв 20 гига. Rolling Eyes Като излезе от къщи е все с това чудо на ушите Laughing ...
Има и опция да записва говор,наскоро беше записала учителя си по италиански,голям майтап беше 5 минути не можа да довърши едно изречение,голямо мънкане му беше ударил  ooooh!
  А  като конкретни имена - ето например  днешния ми плей лист: Manowar,Nato,Usher,латино - Chayanne,David Civera,Noelia,Roxana,Akon,Alizee,
Limp Bizkit,Bad boys blues...по малко от всичко.  Wink

# 24
  • Мнения: 2 257
Слушам всичко, без чалга. Най-много, разбира се, Bon Jovi и Sarah Brightman, които слушах и като бременна и действат на сина ми светкавично, особено Сара....Покрай него, пак, слушам и преработена за деца класическа музика - за приспиване, събуждане, успокояване и научаване.
Ipod нямам, не желая и да имам. Вече не са ми интересни тези играчици. Но пък брат ми е професионалист на тази тема и покрай него се образовам, ей така, да не се излагам пред младежта. Wink
Сателитно радио - силен фен съм му, имаме в къщи и по колите.

# 25
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Рок, лек метъл, понякога класическа музика, покрай мъжа ми- готик метъл. В Гърция е неизбежно слушането на гръцко, то звучи на всякъде Wink. Това, което не слушам никога е наша чалга и джаз.

# 26
  • Мнения: 6 167
Хора, а с iPod-овете как сте?
Аз от поне две години вече имам усещането, че съм единствената, ама наистина единствената, която не притежава въпросната играчка.
Остарявам ли, що ли, но не мога да схвана смисъла и предимството и това е.  Rolling Eyes  Peace

mp3 player върши същата работа  Sunglasses

# 27
  • Мнения: 2 427
Айде ве Лени,от кога чакам да кажеш нещо по въпроса,ма ти сега за пода ще говориш,кажи какво ново те е сполетяло напоследък.Онази бразилка страшно ми хареса,но много малко неща намерих под ръка.Бебè не знам си коя,нали се сещаш...
Туркинята ти нещо не я храносмлях

# 28
  • Мнения: 6 167
Айде ве Лени,от кога чакам да кажеш нещо по въпроса,ма ти сега за пода ще говориш,кажи какво ново те е сполетяло напоследък.Онази бразилка страшно ми хареса,но много малко неща намерих под ръка.Бебè не знам си коя,нали се сещаш...
Туркинята ти нещо не я храносмлях

Чезария Евора ли?
Туркинята и аз не я смлях, диска така си стои... оказа се, че само парчето й в буда бар ( май беше..) си заслужава ( заради аранжимента главно).

Ами.. Paris Longe, Superclub Cruise, Superclub Longe, Hotel Costes, Sidharta the spirit of Budha Bar,  разбира се, традиционните Буда Бар и Кафе дел Мар. .. После ще добавя и още, като се сетя.  newsm78

buena vista social club забравих... фенка съм им.

Последна редакция: вт, 10 апр 2007, 21:21 от Lennie

# 29
  • Мнения: 7 091
 Аз в момента най-много въртя CD_тата на Дисни  Laughing С песните от най-известните филмчета, като се мине през БГ детски песнички и направо не ми остава време аз да си слушам нещо Joy Joy
ПО принцип слушам всичко, но има неща, които са ми по-трудно търпими от други. Например разни мазни чалгаджийски изпълнения ( между другото има хубави поп-фолк песни, с хубав текст и клипове, тях мога да слушам, но не са много за съжаление), май и аз остарявам, защото ме бяха замъкнали на "чалга вечер" в някакво караоке, без да преувеличавам ви казвам, напуснах след 15 мин там, дори поръчката си не дочаках. Но, пак казвам да не слагаме всички под общ знаменател, защото има и стойностни изпълнения, но пък те пари на създателите си не носят, така че стават все по-малко. Peace
Иначе за момента съм на вълна Bosa Nova, накупих си сума дискове, страхотно ме отпуска тази музика.  Peace А всъщност се запалих от soundtracka-a на Woman on Top. Това е първия филм, на който като съм чула музиката съм си купила  soundtrack-а, но си е направо пристрастяваща тази музика Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт