Магазини за диетични и здравословни храни - по градове

  • 87 394
  • 124
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 9 991
За Пловдив забравих да добавя " Веджик " ресторант на главната , в един търговски център е, мисля Екселсьор , може и да греша, работното му време е гадно , с  Flutterмагазините

# 106
  • Мнения: X
Не е Екселсиор, а в Сити центъра, на последния етаж.   Точно срещу чешмичката в центъра ....   Simple Smile
Вече работи и в събота.

# 107
  • Мнения: 0
Здравейте! 
Бих искала и аз да добавя един магазин за здравословни храни. Намира се на адрес: www.keskin.bg
Доставя поръчки в цяла България. Има "за всеки по нещо" Simple Smile

# 108
  • Мнения: 9 991
Здравейте!  
Бих искала и аз да добавя един магазин за здравословни храни. Намира се на адрес: www.keskin.bg
Доставя поръчки в цяла България. Има "за всеки по нещо" Simple Smile

На първо четене , сайта малко некадърничък и скипичък. На био графа, само един зехтин се мъдри , Тръндеви тахана 9 лв големия,  че то в магазин е по-евтино .7.90 примерно .

# 109
  • Мнения: 0
Здравейте, Аделинда!

Прочетох почти всички постинги преди моя и не видях никъде коментар, дори и с подобен на вашия тон...Но в крайна сметка - колкото хора, толкова различни мнения. Бъдете здрава, усмихната и успешна! С уважение: Петя

Здравейте!  
Бих искала и аз да добавя един магазин за здравословни храни. Намира се на адрес: www.keskin.bg
Доставя поръчки в цяла България. Има "за всеки по нещо" Simple Smile

На първо четене , сайта малко некадърничък и скипичък. На био графа, само един зехтин се мъдри , Тръндеви тахана 9 лв големия,  че то в магазин е по-евтино .7.90 примерно .

# 110
  • Мнения: 9 991
Здравейте, Аделинда!

Прочетох почти всички постинги преди моя и не видях никъде коментар, дори и с подобен на вашия тон...Но в крайна сметка - колкото хора, толкова различни мнения. Бъдете здрава, усмихната и успешна! С уважение: Петя

Здравейте!  
Бих искала и аз да добавя един магазин за здравословни храни. Намира се на адрес: www.keskin.bg
Доставя поръчки в цяла България. Има "за всеки по нещо" Simple Smile

На първо четене , сайта малко некадърничък и скипичък. На био графа, само един зехтин се мъдри , Тръндеви тахана 9 лв големия,  че то в магазин е по-евтино .7.90 примерно .

Намерете си другаде,  където да се рекламирате безплатно , после ми дръжте сметка за тона . Ако сайта не беше ваш и не търсехте безплатна рекалама ,нямаше да се обиждате и да го приемете лично Wink , не иде реч за глупаци , айде моля. Рекламни съобщения, във форума са забранени .

# 111
  • Пловдив
  • Мнения: 786
В кой от изброените магазини в центъра на Пловдив мога да купя гхи? Знам, че има в Балев в мола, но ми е далеч

# 112
  • Мнения: X
В кой от изброените магазини в центъра на Пловдив мога да купя гхи? Знам, че има в Балев в мола, но ми е далеч
Виждала съм в този , до чешмичката в центъра, не знам обаче дали и в момента има.
Също в "Зеленбио", на "Скайлер".

# 113
  • Пловдив
  • Мнения: 786
В кой от изброените магазини в центъра на Пловдив мога да купя гхи? Знам, че има в Балев в мола, но ми е далеч
Виждала съм в този , до чешмичката в центъра, не знам обаче дали и в момента има.
Също в "Зеленбио", на "Скайлер".

Благодаря!

# 114
  • Мнения: X
В кой от изброените магазини в центъра на Пловдив мога да купя гхи? Знам, че има в Балев в мола, но ми е далеч
Виждала съм в този , до чешмичката в центъра, не знам обаче дали и в момента има.
Също в "Зеленбио", на "Скайлер".

Благодаря!
За нищо!     Grinning
Дано има в момента, да не се разкарваш напразно.

# 115
  • Мнения: 1 274
Биомаг на пл. Журналист споменахте ли?

Има онлайн магазин http://www.zelenbio.com/
Единият от магазините им е на пл. Славейков на продължението на Солунска (от дясно, ако гледаме към Алабин)

# 116
  • Мнения: 18
Малко да подбутна темата. Интересуват ме магазинчета за здравословни храни и добавки във Варна  Simple Smile

# 117
  • Мнения: 9 991
Малко да подбутна темата. Интересуват ме магазинчета за здравословни храни и добавки във Варна  Simple Smile


Имаше един на уличката, от жп гарата, като се тръгне към Валентина, но съвсем в началото.

# 118
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
Здравейте !Знаете ли в Свищов дали има био магазин или от къде могат да се купуват здравословни храни ?Благодаря  Hug

# 119
  • Варна
  • Мнения: 77
И аз да побутна - магазини в Стара Загора??

Общи условия

Активация на акаунт