Козирка за тераса...

  • 14 881
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
А как се отразява на тентата натрупан отгоре сняг? Или трябва да се прибира зимата? Защото аз искам нещо, което да ми пази и от дъжд и сняг, не само от слънцето. Терасата ми въобще няма покрив - направо небето е отгоре. Супер красиво е, но в силен дъжд ми набива в прозоврците, а зимата беше сняг до колене на нея - то навън нямаше толкова hahaha Какъв покрив трябва да си сложа при това положение?

# 16
  • Мнения: 8 999
Една дървена конструкцийка, покрита с одулин и с лек наклон, ще ти свърши добра работа и за лятото, и за зимата. Стои красиво.

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Аз искам цени и координати на тенти пък. Да не са скъпи, ако може. Омръзна ми да вадя кучешки косми и фасове от саксиите. Бля.

# 18
  • Мнения: 14 491
Една дървена конструкцийка, покрита с одулин и с лек наклон, ще ти свърши добра работа и за лятото, и за зимата. Стои красиво.

и за за такова умувам. направо като малък покрив да е. при нас горната тераса е по-малка от нашата, тъй че тентата не е вариант.

# 19
  • Мнения: 8 999
Тента, като акордеон, може да закачиш и на предния ръб на горната тераса, но ако хвърлят фасове.... ще ти я продупчат.

# 20
  • Мнения: 13 512
Фирмите за алуминиева дограма поставят такива козирки.

Имам такава. Не върши работа - много е тясна, всъщност е стандартна. Трябва голяма козирка - поне 70 см широка, за да скрие прането от горе, а слагат стандартни - около 20-25 см най-много.

Моята е 1,20,наклонена...как така 25 см. най-много? newsm78

мен пък ме е страх че може при някои силен вятър да се откачи. не ми се смейте Blush ама терасата ни е доста открита
Аз съм на последен етай, абсолютно открита сграда- нямам други около нас,които да правят завет и вече 4 години не е мръднала.

# 21
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
И при мен е наклонена, но тясна. Преди 2г. слагах нова дограма и ми казаха, че това имат и това предлагат, тя се слага към дограмата, т.е., тя е под горния край на дограмата и дограмата я застъпва. Така не е възможно да се откачи.
Аз исках голяма, ама ми казаха да си потърся някой, който да ми сложи ламаринена Rolling Eyes
Сега и аз  си търся и май ще си имам две козирки една над друга, кой като мен  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт