Наклепах се цялата!

  • 2 103
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 958
Накрая стана с белина. После се понамазах със сумати кремове, и сега се надявам да не ми стане нещо на кожата. Praynig

Белина, а...  Peace

Мила, пиши утре в темата как ще си с кожата?!?  Praynig Praynig Praynig След съмнението на всички относно действието на белината, сега ми се сви сърчицето и се чувствам гузна защо съм го казала... Знам че не е вредно, аз съм го правила, но аз си знам за себе си... Явно хората са се чистили с пепел знам ли  Rolling Eyes А къдрин има навсякъде, дори и най-евтиния и най-обикновения... Ако се боядисваш сама в домашна обстановка честичко, няма да е зле да си купиш, защото чисти на момента и е най безболезнено... Има и ароматизиран къдрин дори...  Peace Да знаеш ще чакам отговор утре как е кожата ти след белината  Praynig Praynig Praynig Става нали?  Hug

# 16
  • Мнения: 1 273
Мила, пиши утре в темата как ще си с кожата?!?  Praynig Praynig Praynig.......  Peace Да знаеш ще чакам отговор утре как е кожата ти след белината  Praynig Praynig Praynig Става нали?  Hug


Кожата ми е супер, нищо и няма  Peace Благодаря!
Днес  ще си взема къдрин да имам по ръка, но ще гледам да ме боядисва някой друг, следващия път.
Споко за белината ако съм мислила, че ще стане нещо много лошо, никога не бих се намазала. Но аз самата като прочетох поста ти за белината се сетих, че майка ми едно време, само така се изчистваше Peace
Още веднъж благодаря на всички Hug

# 17
  • Мнения: 6 958
Мила, пиши утре в темата как ще си с кожата?!?  Praynig Praynig Praynig.......  Peace Да знаеш ще чакам отговор утре как е кожата ти след белината  Praynig Praynig Praynig Става нали?  Hug


Кожата ми е супер, нищо и няма  Peace Благодаря!
Днес  ще си взема къдрин да имам по ръка, но ще гледам да ме боядисва някой друг, следващия път.
Споко за белината ако съм мислила, че ще стане нещо много лошо, никога не бих се намазала. Но аз самата като прочетох поста ти за белината се сетих, че майка ми едно време, само така се изчистваше Peace
Още веднъж благодаря на всички Hug

Олекна ми  Party Party Party Браво, радвам се че си останала доволна... Има един къдрин, не се сещам точно за името, евтин е и е розов на цвят (ароматизиран) също върши табота... Знаеш, че професионалните са по силни и по концентрирани и миришат малко по лошо... Така че ако искаш да се предпазиш единствено от миризмата си вземи ароматизирания... При висчки случаи е по лесно с къдрин...  Peace

# 18
  • Мнения: 861
Aз винаги преди боядисване се намазвам обилно с мазен крем-ушите, врата, челото. Сеа съм с подстриган бретон, че е по-лесно, не се забелязват следите от боята, но като бях без бретон-ужас!!! А на мен какво ми се случи лятото-боядисвам си се сама-викам неволята и се справяме двете  Laughing и като си намажа корените оттам нататък мацам с ръце както дойде. И приключвам аз с боядисването и свалям ръкавиците и какво да видя: тя едната се скъсала и цялата ми ръка до китката абсолютно черна-все едно съм си сложила черна ръкавица  Sick Голямо търкане падна и в белина я топих и в какво ли не. Оттогава все със страх си махам ръкавиците

# 19
  • Мнения: 1 353
Веднъж в един салон преди доста години ме накараха да си събирам пепелта от цигарите и с един памук търкаха по челото и врата ми.Върши работа!
Преди като бях с черна коса съм го пробвала -върши работа.След това вече преди боядисване се мажеш по челото врата и ушите с много мазен крем и така не се цапах.Сега като съм руса нямам такива проблеми Flutter

# 20
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Не си купувай къдрин само заради цапането с боя. Аз редовно се клепя и след това почиствам с памуче напоено с белина. Нищо ми няма на кожата.

# 21
  • Мнения: 1 564


Хора вие не перете ли на ръка все пак  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Няма какво да съсипе...
Белина върху  лицето #Crazy #Crazy #CrazyВ никакъв случай. Naughty

# 22
  • Мнения: 6 958


Хора вие не перете ли на ръка все пак  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Няма какво да съсипе...
Белина върху  лицето #Crazy #Crazy #CrazyВ никакъв случай. Naughty

ОК  Peace

Общи условия

Активация на акаунт