За мъжете ни и колите им :)

  • 2 527
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 650
 Joy Joy Joy
чудя се кога ще се изпокарате Laughing
защо няма Хюндай newsm78
Аз лично сега се точа на новото Камри, но не ми харесва цената Sick, ако имам излишни пари бих си взела Лексус.
Мъжът ми е фен на хубавите коли-много са, а какво караме сега го няма в списъка Laughing

# 16
  • Мнения: 4 156
Моят е от тези, които не си падат по коли. Даже едвам го накарахме да ни кара, защото мен ме беше ужасно страх да карам.
На него му дай компутър с някоя игра и го забрави.
Бяха го глобили и се наложи 2 месеца аз да съм шофьора, защото не намираше време (май нямаше желание), за да отиде да си вземе талона.

# 17
  • Мнения: 619
Съжалявам много за пропуските.. просто на прима виста се опитах да изборя няколко опции Sad

# 18
  • Мнения: 836
Фен е на японските. Само Хонди са му в главата  smile3511
Кара такава, сега иска по-добра...ама аз съм му заформила грандиозен ремонт   Flutter

# 19
  • Мнения: 338
Ние сме за Ауди,и това и караме

# 20
  • София
  • Мнения: 12 554
Моят си обожава локомотива Joy Машинист е и казва, че колата му е много малка hahaha Затова шофирам само аз

# 21
  • Мнения: 323
Рено.
Просто обожава френските автомобили Wink

# 22
  • Мнения: 111
Харесва  Мерцедес,но кара  Голф3

# 23
  • Мнения: 4 965
Моят душа дава за Туарег (Фолксваген) - дори имахме такъв преди една година - страхотно нещо е, но поддръжката, горивото и  платените паркинги ни излизаха колкото разходите по всички други коли и го продадохме. Половинката още страда.
Сега кара 2 Форд Фиести, Форд Фокус, Сеат и Лада (и тя му е любимата - съвсем сериозно и без майтап, но той е традиционалист и обича сам да си ремонтира всичко, та това му е най-лесно  Sick - ама я няма в анкетата, иначе щях да я маркирам).

# 24
  • Мнения: 4 451
Моят мъж му се ще един ден да седне зад волана на чисто нов Мерцедес, ама до тогава ще си кара Опелчето (Астра). Laughing

# 25
  • Мнения: 1 492
Фен е на японските. В момента кара Нисан.

# 26
  • Мнения: 5 393
И двамата с мъжа ми се имаме много любими марки коли.
БМВ и Мерцедес естествено, но напоследък Алфа Ромео много ни харесва и на двамата.
Иначе караме Волво-също много любима марка.

# 27
  • Мнения: 619
Направих Лека Корекация Simple Smile за да не ям бой Grinning

# 28
  • София
  • Мнения: 550
При нас по-скоро аз съм по-увлечена по колите. И двамата харесваме БМВ (аз карам такова и той когато му отпусна едно кръгче  Mr. Green ). Иначе той харесва също така Мерцедес и Сааб. Мечтата му е да кара БМВ Х5

# 29
  • София
  • Мнения: 13 206
БМВ Grinning Това кара и това харесва. Аз също и се надявам скоро да подкарам моето... Embarassed Wink

Общи условия

Активация на акаунт