Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 6

  • 14 192
  • 302
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 5 370
Ma commande n’apparaît pas



Dès que vous avez validé votre commande, vous recevez un e-mail accusant réception de celle-ci.
Toutefois, il arrive qu’une faute de frappe dans votre adresse e-mail empêche la bonne distribution de notre envoi.
Si vous avez passé votre commande depuis plus de 3 mois, celle-ci n’apparaît plus dans le suivi de commande.
Si celle–ci est déclarée épuisée entre temps, un courrier vous est envoyé immédiatement.

моля за превод Praynig
Моята поръчка не се появява.

Още щом потвърдите поръчката, получавате потвърдителен имейл.
Случва се обаче грешка при въвеждането на имейла ви-от ваша страна-да попречи на разпращането на съобщенията.
Ако сте направил/а поръчката си преди 3 месеца, тя няма да се появи в рубриката "проследяване на поръчките".
Ако междувременно е изчерпана-ще ви бъде надлежнп изпратена поща, която да ви уведоми за това.(даже и незабавно)

# 271
  • Sofia
  • Мнения: 6 922
Faithless много мерси  bouquet
Чудя се вече къде да ровя,за да видя за тази поръчка.Логично би било щом имам един мейл с единична сума да не е дублирана поръчката,но пък продължава да стои в подготовка двойна  Close

# 272
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Вери Найс - много са ти хубави и покупките, и моделката   bouquet

Фейтлес - моята поръчка беше 6 кила и пощаджийката ми донесе известие, че колетът в един клон на митницата до нас, но там не платих нито стотинка - даже стана много по-бързо отколкото в пощата

# 273
  • Мнения: 5 370
Faithless много мерси  bouquet
Чудя се вече къде да ровя,за да видя за тази поръчка.Логично би било щом имам един мейл с единична сума да не е дублирана поръчката,но пък продължава да стои в подготовка двойна  Close
Ако  желаеш, напиши ми мейл на ЛС, днес нямам работа, ще ти го преведа. И по телефон мога да звънна вместо тебе, ама ако намериш начин откъде да го направим. Но така и да се чудим-едва ли ще разберем.

# 274
  • Sofia
  • Мнения: 6 922
Ако  желаеш, напиши ми мейл на ЛС, днес нямам работа, ще ти го преведа. И по телефон мога да звънна вместо тебе, ама ако намериш начин откъде да го направим. Но така и да се чудим-едва ли ще разберем.
Засега ще изчакам да видя дали ще дръпнат пари и точно колко.И после ще мисля какво да правя.Мерси за предложението.Ако се наложи ще се възползвам  bouquet

# 275
  • Мнения: 3 211
Вери Найс - много са ти хубави и покупките, и моделката   bouquet

Фейтлес - моята поръчка беше 6 кила и пощаджийката ми донесе известие, че колетът в един клон на митницата до нас, но там не платих нито стотинка - даже стана много по-бързо отколкото в пощата
мерси
и аз не съм плащала нищо в митницата

# 276
  • Мнения: 13 512
Вери Найс - много са ти хубави и покупките, и моделката   bouquet

Фейтлес - моята поръчка беше 6 кила и пощаджийката ми донесе известие, че колетът в един клон на митницата до нас, но там не платих нито стотинка - даже стана много по-бързо отколкото в пощата
мерси
и аз не съм плащала нищо в митницата
Не трябва нищо да се плаща в митницата! Получих вече 7-8 поръчки в  митницата , едната беше 11 кг! не са ми искали нито стотика. Ако на някого му поискат, да попита на какво основание.

# 277
  • София
  • Мнения: 10 317
Вери Найс - много са ти хубави и покупките, и моделката   bouquet

Фейтлес - моята поръчка беше 6 кила и пощаджийката ми донесе известие, че колетът в един клон на митницата до нас, но там не платих нито стотинка - даже стана много по-бързо отколкото в пощата
мерси
и аз не съм плащала нищо в митницата
Не трябва нищо да се плаща в митницата! Получих вече 7-8 поръчки в  митницата , едната беше 11 кг! не са ми искали нито стотика. Ако на някого му поискат, да попита на какво основание.

В Софийската не е така  #Cussing out
Да не говорим че е с работно време съвпадащо с мойто и за доставка до офиса ми взеха 12лв. колета ми беше над 9кг.

# 278
  • Мнения: 90
Да не говорим че е с работно време съвпадащо с мойто и за доставка до офиса ми взеха 12лв. колета ми беше над 9кг.

Аз затова си писах адрес за доставка този на офиса и понеже пратката ми беше до 2кг пощаджийката ми я донесе на ръка. Grinning

# 279
Добър ден и от мен! Преди половин час направих поръчка! Парите от картата ми ги дръпнаха след 5 минути и поръчката ми е отбелязана на сайта, но не ми пратих писмо по емайл. Дали всичко е ОК? На някой случвало ли му се е?

# 280
  • Мнения: 5 370
Добър ден и от мен! Преди половин час направих поръчка! Парите от картата ми ги дръпнаха след 5 минути и поръчката ми е отбелязана на сайта, но не ми пратих писмо по емайл. Дали всичко е ОК? На някой случвало ли му се е?
Би трябвало да получиш, нали правилно си отбелязала  имейла си?

# 281
Да, съ сигурност е правилен. Това ми е 3-та поръчка, а на предните две получих веднага!

# 282
  • Мнения: 5 370
Да, съ сигурност е правилен. Това ми е 3-та поръчка, а на предните две получих веднага!
Значи, трябва да пристигне. Проверявай.  bouquet

# 283
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
 Sick в крайна сметка стана ли ви ясно къде се получават поръчките - нали в пощенския клон по посочен адрес, какви са тия митници, имам предвид когато доставката е за провинцията - тогава къде трябва да дойдат?!  #Crazy
very nice newsm10 и аз дето си нямам момиченце отварях да ви гледам с хубавите рокли... newsm03

# 284
  • Мнения: 13 512
Ако е до 2 кг- в пощенския клон по местоживене. ако е над 2 кг- в пощата на митницата.

Общи условия

Активация на акаунт