Бихте ли казали на мъжа си, че е много напълнял и тово не ви харесва?

  • 5 819
  • 117
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 403
Цитат
Въх dorotey, злато, той човека ако беше тия кела щяха да му личат още преди да отвориш снимката бе, линка сигурно чак щеше да е по издут даже  smile3534

 smile3532 smile3532


# 76
  • Мнения: 17 546
Казвам, както и той на мен казва! Като се събличам вечер да си лягам и ме оглежда като скулптор. Преценява всяка пропорция и не ми спестява дори да забележи че имам 1 кг. повече от предишната седмица и обикновено се оказва прав (за съжаление).

# 77
  • Мнения: 5 317
Ако нещо не ми хареса по него му казвам.И той ми казва. Peace

# 78
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Не ,не бих му казала за6тото....и дебеланко или пухкав 6те си го харесвам  толкова Heart Eyes Килцата нямат зна4ение/поне за мен/. Това дали иска да отслабне или да напълнее си е ли4но негово ре6ение..и не бих му се бъркала.
Peace Peace Peace

# 79
  • Мнения: 1 212
Е защо само 15 кг ?!! newsm78
Моя качи 35 кг и вече си е много добре  Mr. Green
Не му казвам нищо, освен когато той се заяжда че съм се освинила на моите 56 - 57 кг след раждане преди 4 месеца.
Иначе смятам, че ако не си решила да го сменяш по-добре да поговориш с него за това, може и само от споделянето да разрешиш проблема. Пък и повечето килограми си имат хубави страни - в гладни години ще деяни човека ! Peace

# 80
  • Мнения: 6 472
Смятам, еч наднорменото тегло е доста опасно, особено при мъжете след определена възраст и по тази причина му казвам. Той не че не го вижда, но като му го каже и друг човек се чувства по- стимулиран да отслабне. В момента е на диета Mr. Green

# 81
  • София
  • Мнения: 3 421
Казвам, както и той на мен казва! Като се събличам вечер да си лягам и ме оглежда като скулптор. Преценява всяка пропорция и не ми спестява дори да забележи че имам 1 кг. повече от предишната седмица и обикновено се оказва прав (за съжаление).

Аз не бих могла да живея така... и не мога и на него да му причинявам това.
Ами ние сме се взели, защото се обичаме, а не да си мерим постоянно пропорциите. Но разни хора...

# 82
  • Мнения: 3 818
Не стои засега подобен въпрос пред мен, защото мъжът ми е доста слаб и даже имаше нужда от напълняване, но честно казано като чета и ми става мъчно.
Аз бях 20кг по-слаба като се запознахме и тия 20кг нямат нищо общо с бременността ми. И знам колко е трудно да се свалят тия килограми и от колко време се мъча и колко тежко би ми било, ако мъжът ми вземе да ми обяснява, че съм надебеляла, все едно аз не го виждам Confused
Та, на въпроса, по-скоро бих му помогнала, ако реши, че иска да отслабне, но килограмите по никакъв начин няма да се отразят върху нас.

# 83
  • Мнения: 1 520
Ами, да.
Ние с него се иронизираме и обръщаме темата на шега.

# 84
  • Мнения: 550
И ние си имаме от този проблем-20кг.отгоре.Започна да пълнее откакто родих JoyДа ,да -не аз,а той!Може би изживява някаква криза,знам ли?Казах му няколко пъти,че е понапълнял!Все започва някакви диети,но след два дни вече ги е забравил.

# 85
  • Мнения: 252
колко пъти  му казвам 4е е надебелял дори дрехите не му стават Joy hahaha Rolling Eyes

# 86
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Той сам трябва да се реши да отслабне.И да му казваш, и да не му казваш...той трябва да го проумее.Събери му разни брошури за проблеми с наднорменото тегло, вреди и т.н. покажи му ги, или слагай по някоя на място, на което той ще я види, без да му ги навираш в лицето.Или го накарай да качите стълбите пеша (ако сте в блок, на по-висок етаж, да се задъха и ще го избъзикаш примерно, че му пречи коремчето или неща от сорта Mr. Green)
Но пак повтарям, ако той сам не реши да отслабне, няма значение какво му казваш.Той трябва да прояви инициатива. Peace

# 87
  • Мнения: 4 206
Моят съпруг е доста слаб. Но пък той и яде само когато е гладен, а аз когато има нещо вкусно.
При нас проблема е обратен. От 6 години съм си в къщи и качих доста килограми покрай 2-те бременности.
Аз нямам нищо против да отслабна, само че не мога да се организирам. А и още кърмя и не искам да навредя на бебето.
Мога да ти кажа, че ако мъжът ми, ми заяви, че не му е приятно да си лягаме заедно заради килограмите ми, това ще е доста болезнено.
И ще започна да се чудя дали наистина ме обича и дали ще бъде с мен в бъдеще, когато остареем и погрознеем (доста грубо казано).
Добре, че си знам, че ще остане и че дори и да имам повече кг или други неща, които компенсират тях.
Доколкото разбрах все още не сте сключили брак. Сигурна ли си, че обичаш този човек достатъчно, за да си с него до края на живота си?
По-добре му помогни да отслабне и му намекни, че преди е изглеждал по-добре. Но в никакъв случай не му казвай, че вече не те привлича физически.

# 88
  • Мнения: 252
говоря оба4е кои 4ува

# 89
  • Мнения: 315
Да казах му ,но не чува ,даже купих и кантарче но полза никаква.

Общи условия

Активация на акаунт