Слънце в Разград пак изгря и зарадва майки и деца !

  • 7 712
  • 307
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 441
И аз най-после да стигна до компа днес.То не бяха разходки тази сутрин(без количката),малкият къде вървя,къде кара мама да го носи  ooooh!.Много се изморихме и двамата.Той се нахрани и заспа,ама аз трябваше да готвя и да гладя.Сега вече съм почти готова и имам малко време да ви видя какво правите.Чакам Влади да се наспи и ние отиваме в парка,да се наиграе с децата и довечера да спи хубаво.

# 46
  • Мнения: 51
И ние бяхме на разходка преди обяд с Титания,но следобяд предпочетох да оставя Иванна да си поспи в парка.Още в 13.20ч. бяхме на "кръговото" и тя почти веднага заспа,обаче едни ученички с много сериозни гласови данни успяха да я събудят още в 14.45ч. и после тя не заспа....Отидохме на пързалките и чак към 19.00ч. се прибрахме.Голяма игра, голямо тичане и пързаляне...Ама и на Титания не и беше по лесно-и нейния" майстор на спорта" и разказа игрите.Дано след днешния маратон спят добре защото  #2gunfire #Cussing out аз определено се нуждая поне от 8 часа здрав сън/мечтая си/....Като я гледам как щурее ,май още не се е уморила.Абе ,някой да има дистанционно за деца до 3 години... newsm78

Последна редакция: чт, 12 апр 2007, 20:58 от icipici1

# 47
  • Мнения: 227
И на мен ми трява а ма не продавали.Свършили   Joy. Днес доста сте тичали дано да спи като къпана.

# 48
  • Мнения: 227
  ЛЕКА НОЩ НА ВСИЧКИ

# 49
Лека и спокойна нощ smile3524

# 50
  • Мнения: 8
ДОБРО УТРО..Денят от сутринта е чудесен /ходих да бягам/, хайде да пием кафе и навън.... Hug

# 51
  • Мнения: 256
Добро урто кукли ей сега ще нахраня Гого и ще излезем ако не заспи защото в количката и чудо да стане не заспива.Вчера успях да го преспя ама само половин час.Като беше много мъничак по цял ден бяхме по улиците щото тогава спеше ноооо #Crazyсега

# 52
Добро утро    food010
Стели ние пък спим само в количката,абе бебешка му работа newsm12
Надявам се всички бебоци да са добре.
Марго много ни се губиш, ще newsm45
 newsm51 baloni за теб.

# 53
  • Мнения: 441
Добро утро и от нас.След вчерашният маратон в парка спахме като къпани почти до 9 часа.
Сега ще си изпия кафето и излизаме на разходка.Нашата кака заминава след няколко дни и снощи изпрах носията,днес трябва да я позакърпя тук -там и да я изгладя.Ако времето след обяд е хубаво пак ще сме в парка.
Буби къде се загубихте  newsm78

# 54
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Добро утро!

Много работа,много чудо при мен тези дни.На всичкото отгоре днес имаме и одит и лудницата е абсолютна.Лек ден на всички и приятна разходка.  bouquet

# 55
  • Мнения: 227
добро утро и от менХАИДЕ НА РАРХОДКА[/color]

# 56
  • Мнения: 201
Добро утро! Аз днес успях рано да приключа с домакинската работа и да поразпусна на кафе пред компа.
RRAIA / поздравления за бягането/, къде го видя това хубаво време? Aз преди малко като простирах ми се стори доста хладно, но дано понапече, че да излезем по разходки.
Засега  лек и приятен предиобед и да слушат малчовците.

# 57
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
ДОБРО УТРО..Денят от сутринта е чудесен /ходих да бягам/, хайде да пием кафе и навън.... Hug


 Искам и аз да тичааам  newsm45,омързеливила съм се съвсем  ooooh!.Само работа,работа и пак работа.Но с Борко сме решили да тичаме вечер,че ще стана 100 кг май  Crazy Sick

# 58
  • Мнения: 3 219
Фантичка, да ти имам стоте кила аз на теб, вейке такава...Ти ако се оплачеш, кво остава за другите/ визирам мен/.

# 59
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Фантичка, да ти имам стоте кила аз на теб, вейке такава...Ти ако се оплачеш, кво остава за другите/ визирам мен/.

  Ама аз казах,че ще стана толкова бе бубеееее,с тези темпове на дебелеене  Joy Joy Joy.Качила съм 7 кг през последната 1 година,от както се върнах на работа  Mr. Green
  Да нацелуваш сладкия Дани,трябва да ти изпратя и снимките,голям сладуранчо е.Да ти е жив и здрав. Hug

Общи условия

Активация на акаунт