ВЯРВАМ в Бог и съм зодия Х

  • 23 653
  • 281
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 674
Аууу.... Party  Рибките и девите сме много вярва6ти  Heart Eyes не о4аквах за рибките 4е 6те сме с такъв голям процент  Hug

И аз съм Рибка Peace Розичка, вярата ни сигурно е свързана с девиза - "Аз вярвам" Grinning...Аз даже очаквам да сме на първо място в гласуването. Peace
Шехи   супер  е 4е рибките  сме  в 4елната класация  Heart Eyes То4но това е и моя девиз"Аз вярвам"... :peace Целият ми живот следвам този девиз....и то вземе 4е вси4ко става...това дето го вярвам де  Mr. Green 

Ти 6те се окаже6 права май за 1-то място  bouquet

# 76
  • Мнения: 3 405
Моето очакване е, че ако се включат достатъчно хора, това лесно ще се докаже.

Доказа ли се?

# 77
  • Мнения: 335
Моето очакване е, че ако се включат достатъчно хора, това лесно ще се докаже.

Доказа ли се?

Досега са се включили 247 човека.

# 78
  • Мнения: 17 546
Някой чел ли е за 13-тата зодия, която е премахната по неясни причини  от официалния зодиак? Тя се е наричала Змиеносец и се е намирала между знаците на Везни и Скорпион, като съответно е обхващала най-малък период от време (по неточни спомени от 20.10 до 5.11 или нещо такова). Хората, родени в този период от време са с най-отворено към неизвестното възприятие. Моля, ако някой знае подробности да сподели. Според заглавието на темата реших, че за тази зодия Х става въпрос, затова я споменавам (нищо че вече ми е ясно, че не за нея иде реч) Иначе съм Везна и вярвам в нещо...

Последна редакция: пн, 16 апр 2007, 19:12 от Кристал

# 79
  • Мнения: 955
везни.май това е най-кривата зодия.незнаеш на къде ще наклони везната Laughing

# 80
  • Мнения: 3 405
Досега са се включили 247 човека.

А колко са необходими, за да е коректен резултата? Simple Smile

# 81
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Както водолеите изискват аргументи, така и държат да се аргументират за правотата си.
Ами така си е... мисля, че това личи и във форума.

# 82
  • Мнения: 335
... мисля, че това личи и във форума.

Между другото си приятно лаконична за Водолей.
Доста лаконична.

Вярно е, че това е задължително за форум.
Но за Водолей - не винаги (когато е сигурен, че някой го слуша).

# 83
  • Мнения: 335
Досега са се включили 247 човека.

А колко са необходими, за да е коректен резултата? Simple Smile

Ако е общовалидна (а не за определена социална или друга група) - поне 1000 (на случаен принцип).

Ама тя ще е представителна за домакините и майките с по-малки деца. И то - с определен ценз, щото всички, които са тук, работят с компютри, а това все още не е типичен за българската мама признак.
Тъй че, дотук (почти 300 гласа) си стигат отвсякъде да е представителна за нас си - членовете на форума.

# 84
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 439
везни.май това е най-кривата зодия.незнаеш на къде ще наклони везната Laughing
в първия момент прочетох "най-красивата" Embarassed, но ДА! има в нас известна загадЪчност.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green забравих да се представя като вярваща в Бог везна-окултист.  bowuu

# 85
# 86
  • Мнения: 720
emi аз след като съм вярва6та зна4и съм зодия Исус. Peace

# 87
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Близнак

# 88
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Моят живот зависи от Този който е създал планетите, а не от самите тези планети. Самия Бог казва, че тези които вярват на зодии, астролози и т.н. попадат под Неговия гняв.
Хайде да те помоля да ми цитираш бог къде точно е заявил да не се вярва на зодии.

По темата: не съм отговорила в анкетата, но предсказанието за водолеите ще се окаже вярно.

Както водолеите изискват аргументи, така и държат да се аргументират за правотата си.
Ами така си е... мисля, че това личи и във форума.

# 89
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Аз съм зодия Лъв...което пък няма нищо общо със Бог и моята вяра!

Общи условия

Активация на акаунт