Захранване-как?

  • 1 149
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Аз започнах със сок от черешки(по това време, това имаше като свеж плод на пазара), но започнах чак към 8 мия месец на бебчо...Не е ли мъничко детето Ви за захранване?Знам че колкото повече се изчака с захранването толкова по - добре за бебчо.Вече и плодове и зеленчуци са пълни с нитрати, а това затруднява детският организъм при обработката им и много се натрупват...

# 16
  • Мнения: 576
Ние в понеделник ставаме на 6 месеца и тогава смятам да я захраня за пръв път с каша от ябълка на Хумана!  smile3521 feeding

# 17
  • Мнения: 1 289
А преди или след ядене?

# 18
  • Мнения: 576
Давам кашата в следобедното хранене, при нас това е 15:00ч.. Първия ден дадох 2 лъжички и след това АМ, на 2 ден - 4 лъжички и пак АМ, днес - 6 лъжички+АМ, утре 8 л.+АМ......и така докато стане 1 порция само каша!

# 19
  • Мнения: 5 362
  Когато и да решиш да даваш сокове/някои го правят от 1-2 месец,други-след годинка,трети-изобщо не дават сокчета/,можеш да започнеш с ябълка или морков-настъргваш плода/зеленчука на ренде,изтискваш през марля и първоначално започваш с лъжичка -две,по-нататък и по 30-40 гр.Добре е това да става предиобяд Peace
Точно така.Подкрепям Peace

# 20
  • Мнения: 2 677
Подкрепям мнението, че най-добро за захранване е плодовото пюре.  Peace
От сокчета няма никакъв смисъл.

# 21
  • Мнения: 153
Аз съм захранила първо с сок от ябълка никога сме нямали  повторно появяване на колики и въпреки това с времето намалих да и давам сок . Аз съм за захранването с ПЛОДОВО ПЮРЕ  smile3521

Общи условия

Активация на акаунт