Добър педиатър в района на Младост?

  • 21 087
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 87
ей, тука да погледнеш  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=235536.0  ,че и аз търся лекар-педиатър.
От всички мнения от форума и от отзиви от мои познати май ще се насоча към Маринова (зад пътеките)или Вашева25 дкц.

И за двете съм чувала прекрасни неща.   Hug

# 16
  • Мнения: 285
А Маринова къде зад пътеките се намира? НАли работят и двете със здравната каса?

# 17
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ние сме при Маринова зад Пътеките. Педиатър й е специалността и работи с НЗОК. Болка не знам кой номер е, но е този с/у заведението "Бижу", от страни има някаква малка сладкарница, кабинетът е от задната страна. Мисля, че същия блок "прави завой" покрай Била.

# 18
  • Мнения: 23
Изобщо в 27-ма и в Новата Поликлиника "Младост"има ли свестен педиатър?
Аз вече тотално се обърках  Twisted Evil

# 19
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Изобщо в 27-ма и в Новата Поликлиника "Младост"има ли свестен педиатър?
Аз вече тотално се обърках  Twisted Evil

В 27ДКЦ-Ваня Маринова.

# 20
  • Мнения: 285
Ние сме при Маринова зад Пътеките. Педиатър й е специалността и работи с НЗОК. Болка не знам кой номер е, но е този с/у заведението "Бижу", от страни има някаква малка сладкарница, кабинетът е от задната страна. Мисля, че същия блок "прави завой" покрай Била.
Гита, а Маринова подкрепя ли кърменето и късното захранване? А 27 поликлиника коя беше, тази при Общината или тази при Пощата?

# 21
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ние сме при Маринова зад Пътеките. Педиатър й е специалността и работи с НЗОК. Болка не знам кой номер е, но е този с/у заведението "Бижу", от страни има някаква малка сладкарница, кабинетът е от задната страна. Мисля, че същия блок "прави завой" покрай Била.
Гита, а Маринова подкрепя ли кърменето и късното захранване? А 27 поликлиника коя беше, тази при Общината или тази при Пощата?

Само първо да уточня- нашата, която е зад Пътеките е Вера Маринова, а тази в 27ДКЦ е Ваня Маринова. И да, до пощата е.

Нашата е май от златната среда. Докато кърмех, не е обелила дума за АМ. Като ми спря, сама избрах и започнах с АМ. Лекарката, като разбра, се поядоса /не на мен/. Един вид-"язък". И сама ми каза да изчакам със захранването, без да повдигам въпроса, тъй като да беше казала, да захранвам, няма кой да я чуе. Това за мен не е критерий за избиране на лекар. Това са неща, които сама решавам дали да спазвам. За мен по-важно е при здравословен проблем да мога да разчитам на лекаря.

# 22
  • Мнения: 23
Гита Ог  10x. Ще се запозная с нея и ще видя как ми изглежда, т.е. дали вдъхва доверие, че тук от мнения за компетентност на лекари се ужасих. Те хората са си прави, като не върши работа доктора, какво да му харесваш.

gabi  ние с теб май се хващаме като удавник за сламка newsm78 -нали ни е близо 27-ма  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт