най-добър приятел-мъж или жена

  • 20 386
  • 142
  •   1
Отговори
# 105
  • софия
  • Мнения: 636
Най-добрият ми приятел е от мъжки пол. Вече е и мой съпруг.

# 106
  • София
  • Мнения: 392
Абе, на теория може да има такова приятелство.
Но на практика, мнооооого малък процент от тези приятелства са такива, истински, без мисъл за секс.
Пък и като се замисля за лесбийските изпълнения, за които съм чувала /примерно за 3-4 случая/, всичките са между приятелки от дълги години.
Та май полът не важи вече дори и при приятелството.
Лично аз съм имала 2-ма или 3-ма приятели-мъже и не съм правила секс с тях./само с единия съм се целувала, ама то не се брои  Blush/
Всичко се брои !!!

# 107
  • Мнения: 125
И мот най-близък приятел е мъж! Естествено, че може да има такова приятелство!
А бъдещият ми съпруг просто е на едно съвсем друго ниво като връзка - нищо общо няма.

# 108
  • Мнения: 134
Най добрият ми приятел е мъж. Идвало ни е на ум за нещо повече но ние толкова добре се познаваме че какво повече. Ако бяхме предпиели тази стъпка щяхме доста да се усмърдим Laughing добре че не го направихме само щяхме да съжаляваме ooooh! пък и ако си близък по друг начин започват едни условности а в случая няма всичко е открито Hug. Не че не ни се е искало особенно когато другия е сам и ти се иска да го подкрепиш но приятелството ни устиска вече 15 години само истинско приятелство Naughty

# 109
  • Мнения: 639
Няма такова животно.Преди вярвах,че има,но вече не. Може,но мъжа трябва да е гей и външния вид няма значение.Една такава "приятелка" ни разбива живота.

# 110
имах един приятел,който винаги ми казваше,че една жена никога не може да бъде приятелка на един мъж винаги има задни помисли.Мисля ,че е прав.

# 111
  • Мнения: 2
Когато става въпрос до разбиране на емоционално състояние - жена. Когато обаче имам зор да се свърши нещо практически - по - добре от мъж няма.
Mr. Green това доста логично ми звучи Simple Smile

много готина тема Simple Smile единствено мога да споделя вижданията си и личен опит Simple Smile
може според мен да съществува приятелство между момиче и момче, поне при мен е така, но за да не летят желания за интимна близост трябва да са изпълнени няколко фактора, при мен те са:

1. момичето е страхотен човек, просто невероятен искрен добър и емоционален човек. Не съм срещал друго момиче с нейните качества.

2. момичето е най-добрата приятелна на моята половинка, разбират се само с мимики и поглед, и си споделят неща които ние мъжете не сме и сънували да си помислим да си споделим, в страхотна хармония са, познават се перфектно много държат една на друга.

3. никога не бих причинил нещо подобно на моята половинка.

4. дори и да ми се иска, все пак тя е много привлекателно момиче а аз съм момче, съм 300% сигурен че няма да се осъществи, тази сигурност, че няма да се осъществи дори и да и покажа, че го искам, още повече помага за пълната изолация на интимни желания с нея, дори напротив, този опит най-вероятно ще ме доведе до раздяла с любимия човек.

общо взето тези фактори са ми позволили да имам страхотна приятелка с която да няма мисъл и желание за интимни отношения.
иначе мисля, че между момче и момиче е невъзможно да има приятелство без желание за интимни отношения, та ние така сме устроени, това желание продължава вида ни Simple Smile всеки нормален и здрав човек би искал интимна близост с противоположния пол, нужна е само капка привличане и да не е обвързан.

а това за хомосексуалните мъже и жените според мен е вярно Simple Smile има един много сладък филм на тази тема, ако не сте го гледали ви го препоръчвам, много готино филмче, казва се любов и други катастрофи, има го в добре познатите ни сайтове.

като заключение мога да кажа, че подобно приятелство е възможно, но трябва да са изпълнени условията описани по-горе Simple Smile
поздрави на всички

Последна редакция: пт, 22 фев 2008, 11:54 от Danny³

# 112
  • Мнения: 370
моите най-добри приятели винаги са били мъже. и то приятелство в истинския смисъл на думата,без задни мисли.много хора го отричат ,но то си съществува. newsm10

# 113
  • Мнения: 698
Приятелството винаги се основава на привличането между двама души. Независимо от кой пол са. Естествено, че между двама приятели мъж и жена има желание за секс. Независимо дали си го признават. Говоря за истинско приятелство, не за познанство.

# 114
  • Мнения: 307
Според мен е възможно - може би трябва ние жените да се държим малко "по-мъжки" в такива отношения като не кокетничим и флиртуваме, а просто водим разговор.

# 115
  • София
  • Мнения: 3 754
Мъжете са по-добри приятели.Не правят интриги,можеш да им се довериш,не са клюкарки...

# 116
  • Мнения: 4
Да ти кажа има и мъже клюкари те са по лоши и от жените клюкарки.С най-добрата ми приятелка сме от 14 години заедно и не сме се карали за нищо и винаги мога да разчитам на нея.А мъжката ми приятелка е мъжа с който сме от доста време и повече от приятели.Така че съм за мъжете и жените.

# 117
Мъж  Peace Някои жени са големи интригантки... Но не всички  Laughing

# 118
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
В повечето пъти, в които ставах близка приятелка с мъже, винаги идваше момента, в който усещах, че нещата не са никак приятелски. След известно време почти всички искаха интимност. Или аз не попаднах на правилните приятели - мъже?
 За такъв  "приятел" се омъжих Laughing
Тъй че, май отговора ми е - жена.

# 119
  • Мнения: 3 830
Най-близките ми приятели са жени и са три.

С мъж съм имала истинско приятелство, но той беше хомосексуален.

Когато открия мъж, който да не се влюби в мен и през цялото време да ме възприема единствено и само като приятел, тогава значи съм открила и истински прител - мъж Peace

Общи условия

Активация на акаунт