Neo Nato или Jane ?

  • 3 844
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 366
Количката е Джейн Милениум.
ЕЕее предполагам, че в по- новите модели са го попроменили, ако е било проблем, въпреки, че не съм виждала Милениум, моето бебе се роди септември и ние го ползвахме зимния кош и с доста дрешки, но  не е било тясно, даже си мисля, че стериопора, който е в коша предпазва и изолира бебенцето от околния студ и вятър...... а Матрикса е по- тесен, видях го не мисля, че е по - удобен вариант...

# 16
  • Мнения: 124
Матрикса е по-тесен определено, но за лятно бебе няма ли да е достатъчен и въобще да е по-добрия вариант от 3 в 1 ?

# 17
  • София
  • Мнения: 97
Jane  Peace

# 18
  • Мнения: 22 935
Хане.../JANE/,ато се казва на испански.

# 19
  • Мнения: 5 255
Знаеш ми мнението  Mr. Green, каквото и да вземеш ще останеш доволна Hug 



Не съм ползвала нито едната нито другата,
но приятелката ми е с Нео Нато и по-ужасна
количка не съм виждала

...Или чувала  newsm78

# 20
  • Мнения: 2 891
Не съм ползвала нито едната нито другата,
но приятелката ми е с Нео Нато и по-ужасна
количка не съм виждала. Като  сме на разходка
едвам се чуваме от скърцането на гумите и
това при нова количка  Shocked

Сложете малко машинно масло на лагерчетата и ще се оправи  Peace Това са бели кахъри!

# 21
Не съм ползвала нито едната нито другата,
но приятелката ми е с Нео Нато и по-ужасна
количка не съм виждала. Като  сме на разходка
едвам се чуваме от скърцането на гумите и
това при нова количка  Shocked

Сложете малко машинно масло на лагерчетата и ще се оправи  Peace Това са бели кахъри!

С машинно масло и после не можеш да се отървеш от праха  Twisted Evil
Според мъжа ми е по - добре да се смажат с графитен прах /от молив например/, освен това продават разни препарати за отстраняване на прах /което е най - вероятната причина за поскръцването/  Wink

# 22
  • Мнения: 2 258
Купих си Нео Нато в крайна сметка.Кличката има страхотен външен вид.След около месец и нещо ще пиша и за техническото и изпълнение Mr. Green

# 23
  • Мнения: 5 255
....След около месец и нещо ще пиша и за техническото и изпълнение Mr. Green
Мина повече от месец - казвай  Hug

# 24
  • Мнения: 2 258
Количката е страхотна.Много съм доволна имайки предвид колко колички са ми минали през ръцете. Не съжалявам за избора си.Успех на всички,които се чудят Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 2 298
Количката е страхотна.Много съм доволна имайки предвид колко колички са ми минали през ръцете. Не съжалявам за избора си.Успех на всички,които се чудят Grinning

Радвам се, че си доволна. Аз чак сега видях темата и щах веднага да подкрепя НеоНато-то с лични впечатления, като видях определението "ужасна количка" от една мама, чиято приятелка имала такава количка. Нашата втора е НеоНато, аз съм много доволна, както и детето, защото е страшно ергономична за седящо дете - купихме я когато беше на година и като седна в нея, въобще не пожела повече да се качи на вече "старата" (първата ни) количка.

# 26
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Ние имаме нео нато и съм страшно доволна

# 27
# 28
Zdraveite. Njakoi znae li do kolko godini moje da se izpolzva  Neo Nato -Piuma i dali moje da se slaga zimen ko6 v neja. stava li za novorodeno bebe?

Общи условия

Активация на акаунт