Педиатър - трета градска болница - София

  • 101 788
  • 171
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 21
Здравейте мами
Аз съм от Варна - моето малко зайче се казва Николай и е на 6 месеца. Таткото започва работа в София и се налага бързо да се местим - за две седмици... Не познавам никой в София, както и самия град и съм много притеснена за избора на личен лекар. Квартирата , която наехме се намира в ж.к. Стрелбище /ул. Бадемова гора май беше:)/.Моля ако има мами от там да ми пишат - бих се радвала да се запознаем и да обменим опит....може и лично да се видим:)) Помагайтееееее....

# 16
  • София
  • Мнения: 5 289
Здравейте тази година ми се наложи да сменя педиатърката на сина ми.Два пъти лежахме в 3-та градска болница и съм много доволна от всички лекари,сестри и санитарки,тогава реших да поразпитам лекарите има ли добър педиатър в тяхната поликлиника.Горещо ми препоръчаха д-р Вълкова,тя е работила в детското отделение и действително записах сина ми при нея.Наистина жената е доста свястна,разпитах майки чакащи пред нейния кабинет,те също казваха че са доволни от тази лекарка.Все още нямам много впечатления тъй като малкия веднъж само беше хремав,но постави точна диагноза,изписа точните лекарства и детето за 3 дни се оправи.Правя сравнение с предната лекарка,която всеки път даваше грешни диагнози,едни и същи лекарства и се влачехме така докато детето не стигне до болница.Та това мога аз да кажа по въпроса,мисля че достатъчно проучих преди това и надявам се че детето ми е при точната педиатърка.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 768
по стечение на обстоятелствата малкия го записах при найденова-мнението ми е ОТРИЦАТЕЛНО. Каката е при д-р вълкова и съм много доволна. мисля и бебо да прехвърля при нея ако ни иска

# 18
  • София
  • Мнения: 362
И аз по стечение на обстоятелствата записах сина си в III-та градска, но при д-р Шаламанова!
Не я препоръчвам в никакъв случай!
За мен тя е комерсиален човек и в никакъв случай педиатрията не е нейното призвание - тъй като за мен е постулат, че лекарят на детето ми, на децата ни, мили майки, трябва да чувстват професията си; това да лекуват и наблюдават децата ни ТРЯБВА да е тяхно призвание.

# 19
И аз по стечение на обстоятелствата записах сина си в III-та градска, но при д-р Шаламанова!
Не я препоръчвам в никакъв случай!
За мен тя е комерсиален човек и в никакъв случай педиатрията не е нейното призвание - тъй като за мен е постулат, че лекарят на детето ми, на децата ни, мили майки, трябва да чувстват професията си; това да лекуват и наблюдават децата ни ТРЯБВА да е тяхно призвание.

Напълно съм съгласна с мнението за д-р Шаламанова newsm11

# 20
Трета градска болница.... уффф.
2007г.
1. Детето ми лежа в началото на годинат веднъж от пневмония, която откриха след 10 дневно лечение. Откриха я след снимка направена в Токуда.
2. Детето ми лежа за втори път тази година заради висока температура и нагина
3. Детето ми лежа за 3ти път тази година заради повръщане, причинено от 2 антибиотика, с които му лекуваха температурата и ангината. Резултат: гастрит причинен от лекарствата....
4. Детето ми лежи за 4ти пъут тази година и 3ти за този месец - отново висока темпвература и повръшане. След снимка направена преди дни става ясно:
а. инфекция на бронхите
б. пневмония
в. нищо няма.
Това са диагнози от 3 различни лекаря в Трета градска болница....

ИЗВОД: НЕ ТЪРСЕТЕ ПЕДИАТРИ В ТАЗИ БОЛНИЦА. НЕ ТЪРСЕТЕ ИЗОБЩО ДОКТОРИ В БГ. МАЙНАТА ИМ НА ВСИЧКИ. ТОЛКОВА СИ МОГАТ ЯВНО. САМО ДЕТЕТО МИ ДА СЕ ОПРАВИ, НО И ТЕ НЕ ЗНАЯТ ОТ КАКВО ГО ЛЕКУВАТ. А ТО ПРОДЪЛЖАВА ДА ПОВРЪЩА И ДА Е ОТПАДНАЛО СЛЕД 3-ТИ АНТИБИОТИК ТОЗИ МЕСЕЦ.

# 21
  • Мнения: 535
Подкрепям!  Тази Найденова просто нямам думи за нея...Но като родих преди 2 години мъжа ми ме записа при нея, дойде чак една седмица след като ни бяха изписали, влезна с обувки, не каза дай найлони за краката или нещо такова щом неиска да се събува....кашляща и кихаща....ужас....последвалото отношение когато и звънях по телефона и аще недоизказала се тя ми затваряше

 Joy  Това за телефона е вярно, така прави.... Аз в началото много се дразнех, но и свикнах, представям си аз да говоря днес с 30-40 човека колко ще съм любезна... не че я оправдавам, но много не и се връзвам.

Иначе като дойде да ми гледа детето за пръв път вкъщи не забелязах да проявява нехигиенични действия, сложи си превръзка на устата, изми си ръцете и т.н. Първите месеци обаче наистина много много не ми обясняваше - ако аз не я питам няма да ми каже нещо кой знае какво, като питам повече от 2-3 неща пък понякога почва да се сопва като че ли...не знам, май зависи от настроението и.

Вече 1г. и 7 месеца сме при нея, нямам големи оплаквания, ползвам я като хомеопат. Намам база за сравнение с друг педиатър, така че... За мен е по-важно какъв специалист е отколкото как се отнася с мен самата, а чувах много хубави неща за нея от приятелки и от непознати, та затова я избрах. Не знам дали мога горещо да я препоръчам, но не мисля да я сменям засега.

# 22
Оттеглям си всички думи написани от мен за д-р Гергана Георгиева по-рано в тази тема. Мили хора не доверявайте децата си в ръцете на тази лекарка.Тя прекърши моето цвете завинаги.

# 23
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Оттеглям си всички думи написани от мен за д-р Гергана Георгиева по-рано в тази тема. Мили хора не доверявайте децата си в ръцете на тази лекарка.Тя прекърши моето цвете завинаги.

Какво е станало. Леле настръхнах. Моя приятелка е при нея с момченцето си. Моля те сподели че се плаша.  Cry

Прочетох вашата история. Моите съболезнования незнам какво да кажа.........  newsm45

Последна редакция: ср, 06 фев 2008, 00:17 от NaMeLeSz

# 24
здравейте мами ние сме при д-р Делев и аз ли4но съм много доволна от него....Винаги се е отзовавал когато сме имали проблеми с малкия.....Със сестра Ботева са много човечни и мили...

# 25
  • Мнения: 2 125
Моят син е с педиатър в тази болница. Казва се д-р Светлана Василева. Нямам оплаквания и забележки. за 4 години се е наложило веднъж да изпише антибиотик (който Алекс така и не изпи), винаги когато имам въпрос и й звънна на мобилния - вдига и никога не се е държала лошо с нас.
Доволна съм

# 26
  • Мнения: 1 517
Д-р Бозаджиева
Доволна съм от нея

# 27
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Оттеглям си всички думи написани от мен за д-р Гергана Георгиева по-рано в тази тема. Мили хора не доверявайте децата си в ръцете на тази лекарка.Тя прекърши моето цвете завинаги.

Сподели, моля

# 28
Писах ти на лични мила cikoni.

# 29
  • Мнения: 353
Д-р Бозаджиева
Доволна съм от нея

И аз  Peace

P.S. bobich, моите съболезнования, миличка  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт