Детски велосипед Drag или Dino?

  • 12 949
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 255

Много важна подробност  Peace

# 16
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Аз се спрях на Дино защото са по-леки. Предното й колело беше на Лидер и е много тежко.

# 17
  • Мнения: 179
Не мисля, че Дино са по леки от Драг Naughtyлично съм проверявала това.Мисля, че зависи много от модела и номера.Аз лично съм сравнявала 16ските на Дино с Драг.Според мен и двети фирми са добри Peace, и въпрос на лично мнение

# 18
  • София
  • Мнения: 2 530
А къде ги сравни, в кой магазин?

# 19
  • Мнения: 179
А къде ги сравни, в кой магазин?
Не съм ги сравнявала в магазин.По магазините като сме обикаляли за колела си пиши кой модел какъв е и колко тежи.А Драг и Дино съм ги сравнявала на площтадката - на 3 майчета децата им карат тези марки колела.Не виждам защо се задълбочавате толкова в тази тема.И двете марки колела са хубави.

Последна редакция: чт, 03 май 2007, 21:38 от gracia777

# 20
  • София
  • Мнения: 2 530
Просто ми стана любопитно. Peace

# 21
  • Мнения: 1 455
bifana мислих да те попитам на лични,но може и друг да го интересува,затова тук Hug
В кои магазини могат да се намерят велосипедите на Дино.Аз си купих от вас,но има хора които ме питат. Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 2 530
Страх ме е, че като ги пиша тук, ще прозвучи като реклама. За това довечера ще ги кача в сайта.

# 23
  • Мнения: 1 455
Страх ме е, че като ги пиша тук, ще прозвучи като реклама. За това довечера ще ги кача в сайта.
Ок.Мерси ще погледна довечера  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 545
А какво мислите за детските модели на CROSS ? 12 инчовите ме интересуват. Имат помпащи се гуми, контра ...

# 25
  • Мнения: 1 455
А какво мислите за детските модели на CROSS ? 12 инчовите ме интересуват. Имат помпащи се гуми, контра ...
Не ми харесват.Не е добре колелото да има контра,така знам.
Нямат и калник.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 530
И Дино-то са с помпащи се гуми.

# 27
  • София
  • Мнения: 545
А кое от всичките на Дино препоръчваш? А за контрата ... аз мноого съжалявам че сегашното ми колело няма контра ... така ми липсва...

# 28
  • София
  • Мнения: 2 530
Твоето ли колело няма контра?

# 29
  • София
  • Мнения: 545
Аха ... имам CROSS ...със задна и предна спирачка но още си мечтая за контра. Мисля че е полезна  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт