Като удар с мокър парцал...

  • 3 733
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 993
Че си прилича, слава богу, на снимките и си заслужава пробата. После му увиснах на врата. После той ме целуна. Официално се запознахме в рейса Laughing На другата сутрин знаех, че или се омъжвам за него или няма да го видя повече. Той избра първото.

# 16
  • Мнения: 4 306
Когато се запознахме го усетих близък, сякаш се познавахме мнооого отдавна. Това ми се стори супер странно, защото не ми се беше случвало досега. По-късно, когато ме прегърна, знаех че е той  Heart Eyes

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
аз нищо не почувствах. Но майка ми всичко усети  Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 3 537
Бяха ни уредили среща. LaughingБеше ми приятно,но само толкова.

# 19
  • Мнения: 4 585
Бях абсолютен бохем. Ходех на лекции с чер шлифер и преметната на рамо вълнена торба с 1 тетрадка вътре. Засичах погледа на една кльощава колежка от другата група. Не беше като за селянин човек. Страхувах се да не умре в ръцете ми. Покани ме на театър. После ме целуна. Не я прегърнах, не се наведох. Тя ми се извини. Голям гадняр съм бил.

# 20
  • Мнения: 1 216
Ние година и кусур карахме любов от разстояние.
Та при едно от посещенията му на високо ниво, бяхме в една кръчма- Нашенци, варненци я знаят, и той слезе до тоалетната, аз гледах отгоре. Като следях стегнатата му походка и някои други части, получих прозрение свише, направо реших, че е перфектен. Осъзнавам, че е било повече плътски трепет, но тогава си помислих- той е. На другия ден се сгодихме.

# 21
  • Мнения: 2 563
Бях абсолютен бохем. Ходех на лекции с чер шлифер и преметната на рамо вълнена торба с 1 тетрадка вътре. Засичах погледа на една кльощава колежка от другата група. Не беше като за селянин човек. Страхувах се да не умре в ръцете ми. Покани ме на театър. После ме целуна. Не я прегърнах, не се наведох. Тя ми се извини. Голям гадняр съм бил.

Мале, Волф, разби ме!  Joy

# 22
  • Мнения: X
Беше най-трезвият на купона/или поне най-малко пияният/,та реших да си поприказваме.... още от първите няколко реплики усетих странно спокойствие и имах чуството,че го познавам от години.....Малко по-късно без всякакви притеснения тръгнах с него....още същата вечер се опознахме в библейския смисъл...и от следващия ден вече живеехме заедно.......Решихме да се вземем на 4тия ден......а аз трябваше да уведомя тогавашното си гадже...и нашите естествено.След време си спретнахме един партньорски хороскоп и се оказа,че сме просто предопределени един за друг.....

# 23
  • Мнения: 1 207
Ами ние се знаехме отдавна,но той си имаше сериозна приятелка което не му пречеше да иска да се запознае с мен,но аз твърдо отказвах.След това една  моя приятелка му стана любовница и се срещаха при мен на работа понеже беше по-скришно място и така имах  възможноста да го опозная,а междувременно аз съм гадже с един негов приятел и той си оставя сериозната приятелка и мен ме оставя гаджето ииииии.... kiss В началото ни беше много кофти от моята приятелка(любовницата) и неговия приятел(моето бившо гадже),но след година и половина married и  EFP preggo  ylinfant

# 24
  • Мнения: 16
Ние с моя мъж сме заедно от детската градина! Crazy
Били сме в една група! Той казва, че още тогава ме е харесал, но е чакал да порасна!!!
Любовта дойде доста по късно когато бяхме още 15 годишни.....
Та така вече 9 години.

Ех, любов!!! Hug

# 25
  • Мнения: 4 965
При нас беше любов от пръв поглед. Бяхме колеги, но не се познавахме - разминавали сме се 1-2 пъти в коридора и единствено ми правеше впечатление, че е ужаснооо висок (194 см. е).
Наложи се да излезем по работа през деня - обикаляхме много с колата, заприказвахме се, открихме общи теми, смяхме се много... Когато се върнахме в офиса, вече бях лудо влюбена - направо треска ме тресеше. Тогава си казах: "Това е моят мъж."
В края на работния ден си тръгнах, а той ме настигна и ме покани на заведение - това беше първата ни среща, а и той вече ме зяпаше влюбено.
След 2 месеца ми поиска неофициално ръката, заживяхме заедно, след още 4 ми я поиска официално, а аз хич не се дърпах, а след още 4 се оженихме. Заедно сме от 5 г.

# 26
  • София
  • Мнения: 268
познавахме се от няколко години, преди да се съберем .  междувременно смених две-три гаджета пред очите му. когато осъзнах, че имам нужда от солиден човек до себе си, Той се оказа наблизо. и така вече десет години и две деца. ннай-неочаквано. била съм много добра в предишния си живот...

# 27
  • Мнения: 1 318
 FlutterАми той си ме хареса - видял ме на работа и си казал, че аз съм Жената Crazy Аз бях на 20 и въобще не знаех как да реагирам на настойчивите му покани... И така, след месец вече бяхме заедно, 3 години по-късно  все още сме си двойка Party

# 28
  • в Низината
  • Мнения: 705
В първия момент, когато го видях, даже не му обърнах особено внимание - беше тъмно, пред един ресторант - но когато влязохме вътре на светло си казах "ей, че симпатяга.." и цяла вечер един друг се сваляхме, пихме вино...После се направих на тежка и чаках той да ми се обади пръв, макар че му имах телефона.
След няколко месеца заедно, почнах да се замислям дали все пак той не е Мъжът и в крайна сметка така се оказа!

# 29
  • Мнения: 2 700
Отне ми повече от година, докато реша, че ТОЙ е ЧОВЕКЪТ. В началото ми беше безразличен, после досаден, после приятен и накрая се влюбих.

Общи условия

Активация на акаунт