Вграден кухненски кош за боклук

  • 24 754
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 211
И нашият е като на Джема

# 16
  • Мнения: 178
Благодаря на всички!   bouquet

Джема, откъде сте купили вашия?  Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 3 271
Нашият е закачен за вратичката - продава се в Хефеле - магазина им е на бул"Черни връх", малко по-нагоре от кръстовището на Хладилника - около 40лв струва.

# 18
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
И нашето кошче е като на Джема  Laughing, всеки ден се сменя и изхвърля торбата и досега нито мирис съм усетила, нито вратата на шкафчето е увиснала. Единствения недостатък е като, че ли, че малко малък този кош  newsm78, но пак зависи какво количество отпадъци "произвеждате" за един ден.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз си купих такъв кош: , но се оказа малка вратичката на шкафа и го върнах, струва 26лв. Мисля, че бяха два размера, малък и голям, малкия кош е за вратичка с размер 40см. ширина.

Тези ги видях на каталог в магазина: , , момчето каза, че цената им е към 100-120лв. Thinking

# 20
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Купих го от един склад за мебелни плоскости и аксесоари във Варна. Иначе си бях харесала от другия тип, като на снимките по-горе. Но струваха 80 лв и заемаха мноого място.

А иначе и моя си го почиствам всеки ден. И ми стига като размер. 

Последна редакция: чт, 12 апр 2007, 16:22 от Джемма

# 21
  • Мнения: 178
Купих го от един склад за мебелни плоскости и аксесоари във Варна. Иначе си бях харесала от другия тип, като на снимките по-горе. Но струваха 80 лв и заемаха мноого място.

А иначе и моя си го почиствам всеки ден и ми стига като размер. 
Трябва да сменя снимката, че тогава го снимха пак за една мама да го види и ме хвана неподготвена- с боклука вътре, но това е доказателство, че не стои за красота само. Laughing

Мерси отново, Джемма!  Hug Чак до Варна едва ли ще я докарам, но поне ме насочи къде да търся!   bouquet

офф: Честито за племенницата!   party006 dance  Нека да ви е жива и здрава и най-слънчевото бебе!  smile3522 ura

# 22
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Много благодаря. Много се радвам, че най-после в рода се роди момиченце. Laughing

# 23
  • Мнения: 1 152
Аз имам 15 л. кош под мивката с механизъм, не е много голям, но  ми е много удобно.

Общи условия

Активация на акаунт