слънцезащитен крем

  • 9 899
  • 164
  •   1
Отговори
# 75
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Аз,лично нито един от двата не бих ползвала за моето дете!Говорих с моя приятелка лекар със спец.педиатрия и втора кожни болести и тя ми препоръча Avene или A-derma.Купих Avene Peace

# 76
  • София
  • Мнения: 3 688
3та година подред копувам Виши,този път 30 фактор спрей и отново съм доволна от избора си.

# 77
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Миналата година бях взела на Чико 50 фактор.Доволна съм

# 78
  • Мнения: 4 915
Еucerin - детският крем е разработен за чувствителна кожа, склонна към дерматити. 25-ти фактор е, достатъчно е за детето, все пак нали се пази на сянка и в горещите часове не се излага на слънце.

Avene също е добър избор.

# 79
# 80
# 81
  • Мнения: 11 005
Мисля да пробвам с А-derma. Ако не намеря, ще е Avene или Chicco.

# 82
  • София
  • Мнения: 2 437
Аз взех на Клоран и съм доволна.
Гигилче внимавай малко ти е детето все още за слънцезащитни кремове. Казват, че трябва да е на 6 м. Вярно и моят син все още не ги е навършил, но определено е доста по-голям от твоето детенце!

# 83
  • Мнения: 4 668
Аз съм много доволна от ЧИКО  Peace вземала съм и 40 и 50 - ти фактор . Страхотни са и лесно се размазват .
Аз,лично нито един от двата не бих ползвала за моето дете!Говорих с моя приятелка лекар със спец.педиатрия и втора кожни болести и тя ми препоръча Avene или A-derma.Купих Avene Peace
Това е медицинска козметика . Няма причина да се отричат другите марки в полза на тези , освен ако няма показания за това .

Твоята приятелка обоснова ли се , защо другите кремове не са подходящи ?

# 84
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
Миналата година взех на Ейвън, факторът не помня, но не е много висок. Почти не съм я мазала. Тази година ще ползвам същата опаковка.

# 85
  • София
  • Мнения: 3 688
Миналата година взех на Ейвън, факторът не помня, но не е много висок. Почти не съм я мазала. Тази година ще ползвам същата опаковка.
чувала съм че трябва да се копува година за година,може би не предпазва така добре ако е миналогодишен.
Нека някой ако знае нещо повече да пише:)

# 86
  • Мнения: 4 915
На продуктите пише колко е трайността, ако е вече отворен. Примерно на Eucerin и Avene трайността е 12 месеца при това положение. Тоест - от началото на едното лято, до началото на следващото.   Wink

# 87
  • София
  • Мнения: 3 688
Да наповечето прдукти вече пише срок на годност ако не е отворен продукта и ако е отворен:)

# 88
  • Мнения: 4 915
.....
Гигилче внимавай малко ти е детето все още за слънцезащитни кремове. Казват, че трябва да е на 6 м. ....

И аз така съм чела, препоръчва се след 6-ти месец на детето, защото кожата му в началото е много тънка и абсорбира повече от продукта, възможно е лесно да се предизвика кожен проблем/алергия.
С каката изчаках, ще изчакам и с малката. Дотогава - плътно на сянка.
  Wink

# 89
  • Мнения: 11 005
Ще изчакам! През лятото Рая ще е защитена от сенника на количката, но пък това са най-слънчевите месеци. Тази защита достатъчна ли е Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт