Things to do in April - по желание на Мюриель

  • 3 066
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 640
Да спра шоколада;да започна все пак някога плануваната диета;да отида на плажа и да хвърлям камъчета в морето заедно с детето;да заснема с камерата пролетта,че бързо отминава и идват горещините;да намеря семенцата за пролетни цветя,дето купих преди 2 години и все не ги намирам в подходящите сезони, а после пак ги губя из вкъщи;пролетно почистване-ах,моля ви се-не;...

# 16
  • UK
  • Мнения: 3 959
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 17
  • Мнения: 1 006
Да мина през още толкова доктори, през колкото минах през март. ooooh!

Да отделям повече време за сън.

Да се храня наистина по-редовно или поне както трябва.

Да започна да си пия най-после редовно лекарствата.

Да намаля шибаните цигари.

Баси черната хроника започнах. ooooh! Аре...ресто и обратен завой.

Да си открия дебитна карта.

Да направя САМА в скоро време сравнително малка инвестиция и в близко бъдеще сравнително сериозна. fingerscrossed И двете са изключително важни за мен.

Да започна да спортувам системно, а не от дъжд на вятър.

Да ям колкото може повече оранжеви плодове и зеленчуци, щото тъй рече доФторката.

Да спра едно лично безумие от по-нататъшно развитие, за което решението не зависи изцяло от мен. До огромна степен направих това, което зависеше от мен. Дано съм на прав път и всичко приключи по най-добрия начин.

Да си събера акъла с капкомер и да използвам него и най-голямото ми оръжие - голямата ми уста само по предназначение и на място. Предстоят ми важни и доста трудни дни.



# 18
  • София
  • Мнения: 1 105
Да се правя, че не забелязвам един човек, колкото и да се кефя, че го виждам.
За сега е това, а не е малко!

# 19
  • Мнения: 2 792
 Да остарея с още една година нищо, че това остаряване съм го преживяла още на 1- януари  Simple Smile
 Да дишам и да се радвам на всичко наоколо, мирише на пролет, във възторг съм, няма как да го скрия  Grinning
 Да имам нов шанс заради всичко, което изтървах, защото съм тъпоумноотговорна и защото независимо от нещата не мога да се фръцна ей така  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 1 488
да засадя цвете
да направя слън4еви усмихнати снимки
да излизам по 4есто на разходка
диетата....
да се стещам с пове4е приятели
да слушам пове4е любимата ми музика
аа, да не забравя за барбекюто този уикенд, ако е хубаво времето
да си купя не6то ново

# 21
  • Мнения: 1 629
Април е време за любовен роман, на някоя пейка, докато вятърът разбърква листата на дърветата.
Април е месецът за плавно преминаване към бяло вино.
През Април може да си купиш сноп нарциси и да се разхождаш безцелно като Ана К., без да изглеждаш глупаво.
Светлината през Април е друга, махнете черните дрехи и я пуснете да минава през вас.
Обявете Априлските дни на мързелуване и отложете работата за по-добри времена(те идват с лятото).
Април е месецът на Париж, на поречието на Лоара, на Тоскана...направете си виртуално пътуване из нета(с приятелка става по-вълнуващо).
Мечтайте през Април, защото после идва Май и започват безкрайните празненства в детски градини и училища  Mr. Green

# 22
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Да продължа с утринните си самотни (и затова толкова прекрасни  Laughing) разходки в Борисовата градина.
(Така и лилиите наглеждам, докато Анда ми пази най-дебелият и здрав клон в зоопарка.)
Да целувам "Милото" под всяко цъфнало дърво, под което го заклещя (лесна работа с тези габарити, пък и то не бяга - все още Blush).
Да посадя цвете.
Да постържа малко с гребло.
Да разкажа на дребния за холандските лалета и някоя и друга легенда за цветята (може и измислена).
Да си излюпя яйцето.

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Посади с цветя толкова сандъчета, колкото може да побере терасата/первазът на прозореца. Нека бъде красиво цяло лято с нацъфтяли китки.
Изведи детето на голяма разходка - всеки ден. Кофичка и лопатка като неотменен аксесоар в дамската ти чанта и 1.5 литрова бутилка с минерална вода, която да изсипете в пясъчника в парка за правене на кофички-бофички не само ще те направи безкрайно популярна сред обитателите (на пясъчника), но и ще повиши настроението ти - и без море стават чудни пясъчни творения.
Подстрижи се - пролетно. Ух, крррасавица!
Време е за нов набор козметика май  Laughing
Спи. Легни няколко дена в 21:30, нищо, че не ти се спи и не заспиваш дълго. Ще свикнеш, а и е полезно.
Излез вече от този форум! Може ли цял ден тук да седиш? Излез и помириши зеленото!
Купи (не късай, хулиганко!) огромен наръч цъфнал люляк и го сложи по средата на дома си.
Вече не влизай в задимени кафенета, сядай навън, даже да е на пейка с пластмасова чашка кафе.

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Купи (не късай, хулиганко!) огромен наръч цъфнал люляк и го сложи по средата на дома си.

Къснооо, вече ошмулих един храст Embarassed

Снимай небето. Няма по-синьо от априлско небе.
Снимай децата. Косите им добиват особен блясък на априлското слънце.
Снимай тревите. Те растат. Заслушай се и ще чуеш.

# 25
  • София
  • Мнения: 268
Закачи си фотоапарата на шията и снимай, снимай - сега е евтино, нали е цифров! Ако успееш да хванеш в близък план двойката сойки от училищния двор - поздравявам те! Аз още ги дебна.

# 26
  • Мнения: 3 423
Блазя ви, при нас люляците още
не са цъфнали. Добре, че има по
някоя и друга магнолия, та да ми
се радва окото.

# 27
  • Мнения: 27 524
Лежа по тревата, гледам небето.
Прегръщам дървета, целувам кучета.
Събирам слънце.
Диета...

# 28
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828

Shocked Това защо?

# 29
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Защото е хохи Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт