Юнската дружина си има талисманка, да ни е жива и здрава малката Билянка

  • 14 030
  • 283
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 118
Моят термин е за 05,06,има ли и друга мама с приблизително същият термин,която да се е насочила към Майчин дом?
deni-k, моя термин е 07.06, Майчин дом 100%, но аз ще раждам секцио, така че незнам дали няма да ме изтеглят доста по-напред  newsm78 Иначе имам приятелка наскоро раждала там, не са й искали никакви дрешки за бебка, само памперси и мокри кърпички май, ще питам точно и ще докладвам! Иначе нощници и халати там за мамите не дават, както напр. в Шейново, моята приятелка и на операционната си е била със собствена нощница.
Мамчета, много ви се радвам, как сте се развихрили по магазините, най-сетне, доживях!! Сега ако имаше и повече надъхани да качват снимки, че да плакнем очи....  Praynig моооляяя  Hug Hug Hug като гладно куче пред кокал съм, малее  ooooh!
Абе софиянки хайде вече да идвате на школото, бре!? К'во се маете още?! Утре сме аз, Гери, Лили, Зоя, Краси, и май пак Надето Желева ще изнася лекцията, че във вторник не разбрах тази д-р Слънчева ще успее ли, или няма. Хайде и други, че много весело да стане  Hug

# 211
  • Мнения: 4 545
Добър ден, красавици!
При нас е ужасно мрачно днес и сигурно честичко ще ви навестявам. Wink
Лъвичке, едно голямо мерси за инфото за упойките! Hug Взех окончателното решение да мина без, защото май няма да има време - та да ме тестват, та да ме подготвят - ми аз дотогава ще родя! Joy Първото раждане мина без упойка. Че боля, боля, но щом сега не си посмням какво точно съм изпитвала, значи не е било толкова страшно. Това, което ме плашеше, е че второто раждане според разкази на разни мами минава доста по-бързо, но и доста по-болезнено, затова се бях размислила за упойка. Но при положение, че има прогнози да родя за 5 минути ( #Crazy) едва ли не, то по-добре да стискам зъби и да чакам. И да се моля отсега наистина бързичко да родя.
Момичета, много ви се радвам за покупките. Аз си имам всичко, без да съм купувала нищо! Blush Имам си дори кошница за кола, която ще ползвам да пренасям бебо, както и цели две допълнителни кошари - една дървена, която ще бъде вкъщи, и една сгъваема, която ще си стои при нашите, където вече има една сгъваема за сина ми. Така всяко дете ще си нанка в собствено легло Party Даже и помпи за кърма си имам два броя... В този смисъл, сега ме тресе много повече каква лятна количка да купя на сина ми, че с нашата вече не влизам в асансьора  Embarassed, отколкото какво да купя за бебо. Но, ако не се сърдите, ще си крада от вашите приятни емоции, че сте много сладки как се вълнувате и радвате! Heart Eyes
Хайде лек ден и дано при вас има слънчице!

# 212
  • Мнения: 479
Ето ме пак!
Ходихме на пазар в Кауфланд и взех,че си купих някои неща дето само ги зяпах досега!  #Crazy Но,край...пазара започна.Купих много сладки ританки жълтички с картинки-3 бр. за родилно и пак жълтичко комплектче жилетка с панталонче на Стеда всичко.С дълъг ръкав е,ама нали няма да ги съблечем по къс още в началото бебоците!  Joy А, и взех 24 номер.Вие,мами,дето сте взели на Стеда нещица кой номер си взехте?Имаше и много сладки бодита,ама в сините разцветки,пък нали сме мома засега Simple Smile Таткото гледаше като абориген,но кво да се прави....  hahaha Останаха камизолките и пелените за родилно и приключих за там. Ама като видя нещо сладуресто и сърце не трае... Blush Blush

abi7v, усещам, че нашите девойки ще са облечени с едни и същи дрешки  Joy И на мен всичко ми е в жълто, точно, защото е неутрално, а и докато не се роди, няма да съм сигурна, че е момиче... И на Стеда.. Аз май съм взимала 22 номер, но не съм прекалявала с покупките.. Мисля довечера или утре пак да се разходя до НДК и оттам да купя още някое боди и гащиризонче... А Стеда имат ли чаршафчета, знаеш ли? И какви са цените на дрешките в Кауфланд?
Лъвичке, явно страхотно сте си изкарали!  newsm44 Tada
mileidi, deni-k, дайте снимки и цени  Hug Че аз тези неща още не съм ги купувала и ми е интересно на какво сте се спрели...
ycu, честит болничен и на теб! Аз все още се колебая дали да използвам моя... Вече имам чувството, че направо ни е време и току чакам някоя мама да се похвали, че е родила Joy А как ще правиш подготовка на зърната?
mom_an , кради си колкото искаш  Mr. Green Ние ще продължаваме явно с развихрянето  Heart Eyes

# 213
  • София
  • Мнения: 1 603
Здравейте мили мами.
Чета ви от известно време, сега и да се запиша. Казвам се Деница и съм от София, ще се радвам да се присъединя към някоя разходка в парка, пък и времето е точно за горички и тревички... и сладолед ... и малка бира на тревата  Grinning.
Милиони прегръдки на Билянка и нейните мама и татко Hug baby_neutral.
А сега отивам до банкомата да видя има ли нещо най-сетне, че вече ..... Close

# 214
  • Мнения: 4 545
Здравей, supi4ka, и добре дошла! Hug Ника ти  ми напомни какво да сготвя за обяд... Blush
Дай повече информация за себе си - термин, пол на бебето и т.н., за да може Лъвичката да те включи на първа страница.

# 215
  • Мнения: 4 545
Опааа, като гледам според лентичките трябва да раждаме на един и същи ден - 28-ми ли ти е термина?

# 216
  • Мнения: 479
Добре дошла на supi4ka и от нас!    bouquet

# 217
  • Варна
  • Мнения: 916
Само за мен ли се осуети срещата ни Sad пристигнах в 9.13 и нямаше никой , много ме  е яд  Close че не сварих да дойда навреме, а после вътре никого не можах да позная. Този път не ми беше толкова интересно колкото миналия, но за сметка на това мисля да се възползвам от поканата, която ми дадоха на изпроводяк за училище за родители в събота на тема "Отглеждане на новороденото", поканиха и татито, така че ще се обучаваме и двамцата  Simple Smile

# 218
  • Мнения: 42
Здасти,пупита!
Много ви се радвам за покупките с които сте се сдобили.И интусиазмът с който разказвате за тях.Аз утре съм ЖК и ще видим какво ще каже докито.Дано всичко е ОК.От утре влизам вече в майчинство.Докито каза че ще ми напише всичките документи и ще ми даде списък с нещата които ще ми трябват за болницата.Нали навсякъде е различно.
Добре дошла при нас Supi4ke!
Надявам се че при мамите които не пишат така активно като другите всичко да ОК.И при малката Билянка-талисманка.
Снимките са супер.Засега и аз все още се оглеждам,но като че ли трябва и аз да почвам с покупките.Че той бебо няма мен да чака я.
Хайде лек ден от нас и много цунки по коремчетата.

# 219
  • София
  • Мнения: 1 603
Здравей, supi4ka, и добре дошла! Hug Ника ти  ми напомни какво да сготвя за обяд... Blush
Дай повече информация за себе си - термин, пол на бебето и т.н., за да може Лъвичката да те включи на първа страница.
Покрай тея разправии с НОИ, НАП, работодателя, счетоводството.... бе липсата на пари с три думи съвсем забравих.
термин 28.06.2007 г. - да вярно mom_an на една и съща дата сме /приятно готвене м/у др.  Joy/, момиченце -така каза наблюдаващата от поликлиниката и Димитрова на феталната, нооо докато не се види ...

# 220
  • Мнения: 131
Здравейте и от мен.Много сте активни с писането , за разлика от мен, но ще се постарая да се включвам по-често.Вчера бях на Ж.К и лекарката каза , че бебето си е с главата на долу , нормално си е застанало , на 27,04, излизам в майчинство и ще ми пуснат болничния лист.За пъпната връв на бебчо дето му е увита около вратлето лекарката каза че сега не е време да се тревожа и като дойде време за раждане , ще направи най-доброто за бебето и за мен да няма пробеми. Аз предпочитам така да се развият нещата , че да си родя нормално , а не секцио. Но каквото е писано , това ще стане , само бебчо да се роди жив и здрав. Да се похваля,че свекърва ми купи на бебето комплект за изписване , дрешки,бодита,два лигавника , чорапки и ританки и са много готини. Това е за сега от мен , Чао на всички.

# 221
  • Мнения: 2
Добре дошла на Супичка!
И на мен първо Димитрова ми каза,че бебето е момиченце и така си остана досега!
Еличко,аз лично съм доволна от дрешките на Стеда.Знам,че имат хавлийки,пелени(комплекти 2 тензух и 2 бархет) и одеалца,освен дрешките и лигавници,и шапки.В Кауфланд цените са различни,имат и промоции.Аз ританките ги взех на 1.50,камизолките са по 1.40,имат бодита за по 3.90,а едни тънички за лятото по 2 лв.А,и едни други бодита с копченце на рамото и отдолу за по 2.50.Преди даже бяха по-евтини и не знам защо имено тези с дългия ръкав ги увеличиха с по 50 ст. точно преди лятото.  #Crazy  Sick Но аз преди не смеех да купувам.Но всъщност имат много неща за бебето и детето.На мен ми харесват.
Лек ден на всички!Ако има нещо друго,ще докладвам!   bouquet

# 222
  • Мнения: 479
Добре дошла на Супичка!
И на мен първо Димитрова ми каза,че бебето е момиченце и така си остана досега!
Еличко,аз лично съм доволна от дрешките на Стеда.Знам,че имат хавлийки,пелени(комплекти 2 тензух и 2 бархет) и одеалца,освен дрешките и лигавници,и шапки.В Кауфланд цените са различни,имат и промоции.Аз ританките ги взех на 1.50,камизолките са по 1.40,имат бодита за по 3.90,а едни тънички за лятото по 2 лв.А,и едни други бодита с копченце на рамото и отдолу за по 2.50.Преди даже бяха по-евтини и не знам защо имено тези с дългия ръкав ги увеличиха с по 50 ст. точно преди лятото.  #Crazy  Sick Но аз преди не смеех да купувам.Но всъщност имат много неща за бебето и детето.На мен ми харесват.
Лек ден на всички!Ако има нещо друго,ще докладвам!   bouquet

Супер.  Hug А досега прала ли си ги и на колко градуса? Между другото, цените които ми казваш, са определено по - ниски дори от щанда им в НДК.  Peace Ние имаме Кауфланд до Обеля, ще се разходя там  Mr. Green

# 223
  • Мнения: 11
Здравейте мами, чета ви много внимателно нищо че не взимам активно участие.
Някой беше писал че поради сливането на 3 банки ще трябва да се подава нова декларация в НОИ. Днес видях на сайта им следното съобщение:
"Във връзка с предстоящото обединяване на банките Хеброс, Ейч Ви Би Биохим и Булбанк, Националният осигурителен институт /НОИ/ уведомява клиентите на посочените банки, че не е необходимо за промяната на банковата им сметка, произтичаща от обединяването на банките, да подават нова декларация по образец приложение № 7 съгласно чл. 8, ал. 4 от Наредбата за изчисляване и изплащане на паричните обезщетения и помощи от ДОО, тъй като НОИ ще получи тази информация по служебен път."

Така че бъдете спокойни, ще ни спестят едно разкарване Simple Smile

# 224
  • Мнения: 546
Наредбата за изчисляване и изплащане на паричните обезщетения и помощи от ДОО, тъй като НОИ ще получи тази информация по служебен път."

Така че бъдете спокойни, ще ни спестят едно разкарване Simple Smile
Е, поне едно нещо да ни спестят.  Laughing
Добре дошла на Supi4ka! Много усмивки и приятни емоции с форума!   bouquet
Ние днес пак бяхме в поликлиниката. Трябваше да направим изследванията на малката преди операцията. Опашката беше километрична.  #Crazy И онова малкото като се разписка, че е гладно и кога ще закусва.... Чудех се как ще я изкараме. Но както и предния път – дадоха ми ред.  newsm44 И да си призная, срам не срам, се възползвах.  Embarassed Та и резултатите станаха по обяд. Сега остава само психически да се нагласим и да го опазим здравичко това детенце до вторник. Аз продължавам да се притеснявам. Те докторите с тези клинични пътеки и с това допълнително плащане започнаха да ни режат дечицата на общо основание, ама нейсе... Дано да е за добро, че и антибиотик през седмица е кошмар.  Praynig Все още задържам покупките, но нямам търпение. Но след седмица.... Ох, мале с такова нетърпение чакам обиколките по магазините...  Party Следващата седмица и аз съм на ЖК и на ехограф. А и болничния ще ми дадат. Не смея и да си помисля обаче колко ще покаже кантара. Че то вече честичко ме питат: “Тия дни ще е, нали?”   261uu Ама да сме здрави и да е наред всичко, пък ще му мислим после...
Айде целувки и до пис

Общи условия

Активация на акаунт