Въпрос за предпочитание към храни

  • 1 344
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 416
момичета тия вкусове,обаче ме притесняват,защото,ако ще карам само на пици и дюнери....досега съм качила 2.5кг,а къде съм още ooooh!
това значи ли,че щом имам предпочитание към тия храни ще имам момиче... Thinking

# 16
  • Мнения: 4 546
тестени неща казват, че се прияждат, ако е момче. аз в началото много налитах на тесто. и скоро доки ми казах - момче е Simple Smile. по принцип не вярвам, обаче  на подобен род твърдения, по-скоро е съвпадение.
 като започна гаденето определено мазни храни не ми се ядяха, никакво готвено или пържено, тестените наистина ми помагаха, плодовете също. единствено пилешка супа можех да ям готвено и то като се назорвам. сега си ям нормално, нямам такива фрапиращи предпочитания или непоносимост към храните.
при всички случаи, гледай да ядеш поне по един плод на ден, а сега и салатки има  Grinning

# 17
  • Мнения: 2 891
Вкусът ми не се промени, но миризмите, които харесвам - да. Още изтръпвам при мисълта на зелената серия на Gilette.

# 18
  • Мнения: 3 695
Моят вкус леко се промени - "овълчих" се за месо, а по принцип не обичам много, но си имало причина за това - откриха ми недостиг на желязо. Иначе плодове и мляко задължително ядях всеки ден.

# 19
  • Мнения: 2 677
Вкусът ми с нищо не се промени, като изключим непоносимостта към кафе и бира. Иначе относно миризмите се промених доста. Има един ванилов дезодорант на Малиция... Ей, още ми се драйфа като го подуша, иначе преди много си го харесвах.

# 20
  • Мнения: 7 418

това значи ли,че щом имам предпочитание към тия храни ще имам момиче... Thinking
      Хей!Сега се сещам,как,веднага след прегледа (фетална морфология),на който разбрах,че ще имаме момче,от радост си купих един голям козунак.
      Да не би та се опитваш да познаеш пола на бебето си през тази тема?Нормално е! Grinning Grinning Grinning
      сега ще ти дам един тест за определяне на пола, да се позбавляваш малко,пък може и да познае теста.... Thinking
       http://www.childbirth.org/articles/boyorgirl.html

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Девет месеца не ядох месо, направо ми се повдигаше когато го погледнех, също и риба. Не, че преди бях особено месоядна, но чак пък толкова. Та промени се де.

# 22
  • Мнения: 999
И аз като теб само като си помисля за зеленчук или натурален сок, мляко или нещо полезно започва да ми се гади.Още преди да разбера че съм бременна, а и след това ми се ядът само пържени картофи.Понякога ям от тях и по два пъти на ден.Силно се надявам това скоро да премине.

# 23
  • Мнения: 1 098
На мен в началото ми се ядеше само сладки и тестени неща. Но тогава доста повръщах, сега като се чувствам добре, единствената промяна, която забелязвам във вкуса си, че ям много плодове.

# 24
  • Мнения: 2 039
Момичета искам да ви питам много ли се измени вкусът ви като забременяхте?
При мен положението е ужасно-не искам да вкуся ни плод,ни зеленчук,слата не искам,мляко никакво-само тежки манджи ми се ядат,мазни дюнери и сладкиши,нищо,ама нищо полезно не ми се хапва...а преди обичах зеленчуци,овесени ядки,мляко....какво е това чудо? не стига гадните киселини и запек,ами и с тая любов по тия вредни храни.... Praynig
При мен също всичко се обърна  Crazy!По принцип не ядях много сладко,никога не съм мряла за шоколад,нооо като забременях,направо полудях по сладко  #Crazy!Особено по козунаци  Crazy!От друга страна,обаче,спряха да ми се ядат неща,които преди това съм обожавала-пастърма,филе Елена,готвени ястия(набивах само пици и мекици  Joy Joy Joy  Animal Pig)Сега,малко по малко,нещата взеха да се възстановяват,само дето страстта към сладкото остана  Embarassed Embarassed Embarassed

# 25
  • Мнения: 596
Първите 3-4 месеца ядях основно хляб и обикновени бисквити. От неща например като шоколад , плодове , зеленчуци, мляко ми се гадеше и повръщах. След това нещата се нормализираха.

# 26
  • Мнения: 3 416

това значи ли,че щом имам предпочитание към тия храни ще имам момиче... Thinking
      Хей!Сега се сещам,как,веднага след прегледа (фетална морфология),на който разбрах,че ще имаме момче,от радост си купих един голям козунак.
      Да не би та се опитваш да познаеш пола на бебето си през тази тема?Нормално е! Grinning Grinning Grinning
      сега ще ти дам един тест за определяне на пола, да се позбавляваш малко,пък може и да познае теста.... Thinking
       http://www.childbirth.org/articles/boyorgirl.html
Party Party Party Sunglasses
теста е  доста забавен, не ми е перфектен английския,но ясна е работата,че ще е момиче...е,както казват всички-живо и здраво да е,но с това хранене само не знам как ще се раберем-с тия пици,дюнери,курабийки и подобни...иначе обожавах шоколад,пък сегааа....а,ориз също под всякаква форма обичам!

# 27
  • Мнения: 8 505
Изобщо не ми се промени вкуса.

# 28
  • Мнения: 3 416
А бихте ли споделили дали имахте запек Embarassed аз и отпреди съм си така,но сега положението е нетърпимо ooooh!нищо не помага,направо ще се натровя Tired

# 29
  • Мнения: 4 546
А бихте ли споделили дали имахте запек Embarassed аз и отпреди съм си така,но сега положението е нетърпимо ooooh!нищо не помага,направо ще се натровя Tired
ами с тия пици как няма да имаш  Laughing по принцип бременните са предлазположени, някой от хормоните действаше запичащо /май прогестерона/. така че трябва да се внимава. хапвай овесени ядки и плодове  Wink

Общи условия

Активация на акаунт