Вкусни и лесни милинки

  • 107 299
  • 284
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 748
Замесих тестото, утре ще пека и ще ги нося на свеки, така че стискайте палци! Ще се отчета утре вечер! Simple Smile

# 106
  • София
  • Мнения: 748
Станаха много добри! Само че, не можах да се въздържа и позамесих тестото! Направих и заливката с мляко и яйце. Доволна съм!

# 107
  • Мнения: 444
Мерси Блонди   Hug


Последна редакция: нд, 02 сеп 2007, 12:24 от magiq27

# 108
# 109
  • Мнения: 4 496
Опитах да ги направя.Като за първи опит,мисля че станаха добре!Благодаря за рецептата!  bouquet

# 110
  • Мнения: 398
ето ги  още горещи започнахме да ги унищожаваме JoyМного крехки,направо се топят.
Благодаря Блондиbouquet

# 111
  • Разград
  • Мнения: 3 110


Най-хубавите милинки,които съм правила.
За Блонди   bouquet  bouquet  bouquet

# 112
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Направо ми изтекаха лигите,докато разглеждах снимките на всичк
 направили тез вкусотии Mr. Green.
След малко се мятам да ги правя,даже дървена лъжица си купих Blush

# 113
  • Мнения: 27 524
Жоржи, те и моите лиги изтекоха. Техните милинки нямат нищо общо с моя отчаян опит... станали са супер на всички, пак ще повтарям, за да имам и аз такива красоти  Simple Smile

# 114
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Ей ги на и мойте Mr. Green
Ето ги втасали:


ето ги и изпечени


Не съм си отчупила да ги кусам,защото чакам мъжо да се върне.но ако не се върне скоро,няма да им простя Mr. Green
Отгоре ги поръсих с шарена сол,миришат мммммммммммм

Блонди
,направо е престъпление,да се дават такива разкошни рецепти Crazy.бях се записала в една диетка,а сега срам не срам трябва да кажа че съм прегрешила Embarassed.
Въобще на хората коита са на диета,трябва да им се забрани по някакъв начив достъпа до Готварския Crazy Crazy Crazy

Благодаря ти  bouquet

# 115
  • Мнения: 483
Майсторки кажете как да измеря суха мая, тя е в насипно състояние и идея си нямам колко да сложа Praynig Praynig Praynig

# 116
  • Разград
  • Мнения: 3 110
В къщи имам суха мая на доктора,която е 7 гр.Като я гледам е долу-горе 1 супена лъжица,но това е ориентировачно.

# 117
  • Мнения: 13 122
...
Въобще на хората коита са на диета,трябва да им се забрани по някакъв начив достъпа до Готварския Crazy Crazy Crazy

Благодаря ти  bouquet
Това е вярно, ама ей-на - тия дни съм наумила пак да правя милинки. Всеки път се кандърдисвам сама себе си, че само ще си опитам едничка, ама колкото вие ми вярвате, толкова и аз си вярвам, като ми замирише на масълце  hahaha

# 118
  • Мнения: 592
Жоржи, те и моите лиги изтекоха. Техните милинки нямат нищо общо с моя отчаян опит... станали са супер на всички, пак ще повтарям, за да имам и аз такива красоти  Simple Smile

Важото, 4е милинките са ти zапаzена марка, това са милинките на БЛОНДИ.
Патентът е твой да zнаеШ

Последна редакция: сб, 08 сеп 2007, 23:13 от niko_leta

# 119
  • Мнения: 27 524
Майсторки кажете как да измеря суха мая, тя е в насипно състояние и идея си нямам колко да сложа Praynig Praynig Praynig

Какво стана, започна ли? 7гр суха мая се равнява на 25 жива. 7гр са 2 чаени лъжички, плоски, но пълни. Дано те ориентирах  Peace А стандартното пакетче жива е 42гр.

Общи условия

Активация на акаунт