Почивка на Огняновските бани.......

  • 5 121
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 656
Препоръчвам комплекс"Барото",на няколко километра е от Гоце Делчев,по пътя за Огняново.Миналото лято ходихме там с детето ,страхотно си изкарахме.Има басейн,голям и детски.Не съм сигурна дали водата е минерална обаче.Ресторантчето е много приятно,на открито до басейна,под шатра.И е съвсем близо до града,по всяко време може да се отиде до Гоце Делчев.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 561
Ето малко топли снимки от Огняново ( х-л Делта), Ковачевица и Лещен. Имам и пресни впечатления, ако някой нещо го интересува - да пита  Grinning. Ние прекарахме супер и ме е яд, че не взехме и децата  ooooh!
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=128600
п.с.нещо май снимка.бг пак не бачка като хората
за интересуващите се - Албумът е в категория Планина - Ognianovo, Lesten,Kovachevica

Последна редакция: вт, 01 май 2007, 23:13 от bibi

# 17
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Аз съм ЗА хотел Петрелийски - http://www.hotelpetreliiski.info/bg/na4alo.htm ! Чисто и уютно е, с откри басейн. Миналата година дострояваха нещо околко него и не знам до къде са стигнали.
Друг е въпросът, че и на мен ми хареса за 2 дни, но не знам повече какво бих правила. Ако искате да се откъснете от шумотевицата на големия град ще сте на правилното място де...

# 18
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
А за хотел Виктория какво ще кажете? Не сме ходили, но възнамеряваме. Какви са условията?

# 19
  • София
  • Мнения: 6 561
А за хотел Виктория какво ще кажете? Не сме ходили, но възнамеряваме. Какви са условията?
Аз го видях. Разкошен зелен парк с детска площадка, но всичко друго лек соц. - външния басейн беше празен и го миеха. Намазан е със синя, тук-таме олющена боя, стара като света. Няма детски сектор. Вътре не съм влизала, но общото впечатление е на почивна станция от 70-80 г. По моите стандарти за почивка с деца там има два горе долу свестни хотела с хигиена на поносимо равнище - Делта и Петрелийски (и една станция на някакво ведомство, но не зная има ли свободен вход за нея).  Комплекс Барото също нещо го ремонтираха, но и то не е за почивка с деца. Пльоснато е на пътя м/у Огняново и Г.Делчев и това е. За ергенски изпълнения от типа да си пиеш пиенето в басейна и да ти свири музика на главата става, но за семейна почивка - тц.

# 20
  • Мнения: 2 255
Аз го видях. Разкошен зелен парк с детска площадка, но всичко друго лек соц. - външния басейн беше празен и го миеха. Намазан е със синя, тук-таме олющена боя, стара като света. Няма детски сектор. Вътре не съм влизала, но общото впечатление е на почивна станция от 70-80 г. По моите стандарти за почивка с деца там има два горе долу свестни хотела с хигиена на поносимо равнище - Делта и Петрелийски (и една станция на някакво ведомство, но не зная има ли свободен вход за нея).  Комплекс Барото също нещо го ремонтираха, но и то не е за почивка с деца. Пльоснато е на пътя м/у Огняново и Г.Делчев и това е. За ергенски изпълнения от типа да си пиеш пиенето в басейна и да ти свири музика на главата става, но за семейна почивка - тц.

 Peace Абсолютно съм съгласна с bibi, само май в Петрелийски е малко по-скъпо от Делта, но всеки си преценява  Wink

# 21
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
bibi, Вяра, благодаря! Ще се съобразя с Ваште мнения.

# 22
  • Мнения: 2 159
За гоцеделчевско ли говориш? Ако е за там чух, че водата миришела ужасно.
Не мирише, а е минерална Mr. Green Не съм спала в хотелите и не мога да се изкажа, ходили сме да се къпем в басейните, имаме къща в Ковачевица и аз лично съм влюбена в природата там. Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт