HOGARENAS...

  • 18 572
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 176
Китикат, яла съм с горски плодове, но не са ми сред любимите... аз обичам тези в зеления пакет... и в червения... не знам каква им беше точно разликата.
Но напоследък въобще не ги ям, избягвам бисквитите като цяло.
Една моя приятелка яде с праскова и каза,че много й харесват.Затова питам.Иначе на мен любими са ми зелените. Peace

# 16
  • Мнения: 238
Определено прасковите  Peace

а ЧЕРВЕНИТЕ с какво са ?

# 17
  • Мнения: 4 176
Определено прасковите  Peace

а ЧЕРВЕНИТЕ с какво са ?
Зелените са с фибри,а червенита май са зърнен микс. Thinking

# 18
  • Мнения: 6 958
Ако говорите за вкусове кои ви допадат даже незнаех, че съществуват червени, оранжеви, пембяни и т.н. ... Знаех за 2-3 вида, ама чак пък за толкова много... Харесвам зелените... ама тъй е като не можах да ям от другите... Но не са лоши бисквити, напротив това са най-хубавите солени бисквити които съм яла някога...  Peace Пробвах ги за диета с кисело мляко като го разделях на 1/2 за деня и бисквитите и млякото... но никакъв резултат.... гладна и не мръднала на кантара така си и останах...  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 13 512
Монда, Аква не съм виждала, но може и да има... зависи човек къде пазарува.
Agua  са сините. От тях има само в големи разфасовки -по 195 грама. Купувам си ги от Пикадили.

# 20
  • София
  • Мнения: 7 798
Много ми харесват сините agua - със сирене и зелените - с фибри.

Макар че са ми любими, гледам да не прекалявам с тях.  Peace

Последна редакция: пт, 13 апр 2007, 00:31 от Иля

# 21
  • Мнения: 13 512
Хайде сега,моля адашката- автор на темата, да дойде и да ми почисти клавиатурата от трохите, защото клавишите започнаха да заяждаттттттттт #Cussing out

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
С праскова и горски плодове са с по-сладък вкус ,а другите са солени.

# 23
  • Мнения: 70
ami neznam ama az sega sled kato sprqh da kurmq po4nah da piq 4aq na dr.Lozanov i za 3 sedmici mi spadna korem4eto ,puk maika mi go pie ot  godina i napravo se stopi ot nego ,a i zabelqzvam 4e i ve4e nqmam tozi vul4i glad kato predi ,dori moga da kaja 4e po4ti ne qm   newsm78

# 24
  • София, център
  • Мнения: 3 455
ami neznam ama az sega sled kato sprqh da kurmq po4nah da piq 4aq na dr.Lozanov i za 3 sedmici mi spadna korem4eto ,puk maika mi go pie ot  godina i napravo se stopi ot nego ,a i zabelqzvam 4e i ve4e nqmam tozi vul4i glad kato predi ,dori moga da kaja 4e po4ti ne qm   newsm78

 newsm78

Нер де Ямбол, нер де Стамбул!

Но все пак мерси за чая!

# 25
  • Варна
  • Мнения: 815
И аз харесвам тези бисквитки, ама признавам си отдавна не съм се сещала да си купя. Най-много ми допадат червените и зелените. По-миналото лято бях полудяла по тях и ядяс основно тях с кисело мляко. И за моя изненада свалих някой друг килограм, и се чувствах много добре в тялото си. Peace

# 26
  • Мнения: X
на опаковката пише,че е препоръчително да изяждаш на ден максимум 3 бисквитки Crazy

Общи условия

Активация на акаунт