Боси или с домашни обувки?

  • 4 661
  • 108
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 390
Малкият е по чорапи- не търпи никакви пантофи. Пък и така е по-подвижен и стабилен, хвърчи си из стаите, а като му сложа пантофи, започва да се спъва, пада и явно не се чувства удобно.
Аз и баща му сме с пантофи или джапанки, според сезона.

# 16
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 393
Зимата - пантофи или терлици. Всички носим, не само детето. Иначе ни е студено.
Лятото - боси или по чорапи - кой както желае.

# 17
  • Мнения: 318
В къщи им обувам само чорапи зимно време, а лятото са или боси, или с тънки чорапи. У нас е топло, а и подовете са с паркет. Обаче като ходим на гости, особено там където има теракот, им взимам пантофи, все ме е страх да не истинат.
Аз съм неизменно боса или с чорапи, ако ми е студено. От дете ненавиждам пантофите, сигурно защото все ме караха да ги обувам  Laughing

# 18
  • В офиса
  • Мнения: 4 018
Боса, или по чорапи, или с джапанки. Аргументът ми да си обува джапанките е да не се набоде на нещо - я търкулнало се стъкълце от счупена чаша, я метално телче от фибичка, или телбод. Че много боли... Embarassed

# 19
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 801
Обувам на Вики пантовки, но тя след малко ги събува и шляпа така. На мен ми е студено като ходя само по чорапи и затовя веднага я обувам. Но тя си знае нейното. Да чукна на дърво Вики изкара цялата зима без един път да се разболее.

# 20
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Зимата обувам пантофи, с мокет сме, но съседите отдолу са спрели парното и подът е студен. Пролет, лято по чорапи, ако е топло бос. Той самият предпочита да не е обут...

# 21
  • Мнения: 5 250
В нас е с чехли, защото му замръзват краката. Лятото е с джапанки или бос.

# 22
  • Мнения: 46 518
Явно си зависи от апартамента, у нас е паркет и гранитогрес, но е ужасно топло, дори отопление пускаме много рядко през зимата.

# 23
  • Мнения: 8 999
Моите деца не търпят пантофи - аз ги обувам, те ги събуват. Не мога да поддържам хигиена като в барокамера, просто е абсурдно да чистя всеки ден и по пода все пак си има прах, която полепва по чорапите и едвам ги изпирам. Но те от дума не разбират. На мъжа ми му се карам много, когато шляпа бос, защото ми оставя стъпки /по проклетия мрамор/, а аз съм задължително с рошави пантофи през зимата /защото съм зиморничава, нищо че сме с парно и е доста топло навсякъде вкъщи/, а през лятото - с отворени чехли. Но гостите си не карам да се събуват  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 957
През зимата сме с домашни чехли,а детето с пантофи.През лятото ходим с джапанки,но не знам на детето какво ще му обувам.Не ми се иска да ходи бос,а с джапанки не мога да си представя-той ще ги събува.Може би ще му взема нещо от типа на летните буйки.

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 323
Зимата е задължително с пантофи  Naughty С паркет сме, плюс това и килими има навред, но подът е леден. Краката й замръзват за отрицателно време.
Вече слагаме пантофите все по- рядко, но не сме ги махнали напълно.
Лятото е боса или по чорапи.

# 26
  • Мнения: 1 272
Има си домашни обувки, които по-трудно събува. С нетърпение чакам лятото, за да ходи боса. Не смея да я остявям по чорапи, че много се пързаля и пада, може би по-нататък ще ходи както иска. Аз и баща й обичаме да ходим боси, та малката ли ще я караме да е с обувки? Thinking

# 27
  • Мнения: 967
Зимата обувам пантофи, защото в повечето стаи е таракот без килим отгоре и краката измръзват. Лятото сме боси.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 840
Ходи по чорапи, а през лятото и бос.
Не ще да ползва никакви чехли, пантофи и т.п.
Понякога си стои с обувките за вън, те не му пречат.
В детската градина си ползва пантофите..или..нещо като обувки са, ама за вкъщи.

Ние сме на паркет и на теракота.Тук-таме килими, но това не пречи да е бос.Успокоявам се, че е момче все пак Wink

# 29
  • Мнения: 6 390
не не обувам пантофи, всички ходиме боси лятото или по чорапи зимата  Wink

Общи условия

Активация на акаунт