Седмична тема за оплаквания или споделяне

  • 5 858
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 634
Не знае, и няма и да му кажа... това за него е нещо което не го интересува...

Честно казано, не знам как е в другите семейства, но поне в моето бих искала да може да се говори както за сериозни, така и за тъпи неща.

# 16
  • Мнения: 920
Мама....моля те по-спокойно го давай. Аз ти казах моето мнение - проучи възможностите, спри се за малко и обърни внимание на себе си и на нуждите си. Не се крий зад малкия - ще порасне и по-трудно ще му обясняваш защо са тия викове и караници.

Миличка съжалявам ако звуча грубо и нетактично - но мисля че трябва да вземеш мерки - ако не се чувстваш добре...и това семейство не е твоето семейство - просто започни да търсиш отново.

С теб съм каквото и да решиш. Много те прегръщам!

# 17
  • Мнения: 3 634
Уфф... Тия...  Simple Smile

Току виж ме обвинил в самолюбие и егоизъм ако се спра и обърна внимание на себе си...

Simple Smile

# 18
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Гери, не знам какво да те посъветвам, защото само ти знаеш как седят нещата между вас, какво искаш, какво изпитваш, какво чувстваш.
в повечето случаи, когато при една двойка възникне някакъв проблем, отношенията помежду им започват да страдат.
може би трябва да седнете и да поговорите на спокойствие, без да се нахвърляте един на друг.
но дори нещата да са минали някаква граница, то едва ли е фатално
ние всички те подкрепяме, макар и виртуално

# 19
  • Мнения: 1 497
Цитат на: mama kenga
В един брак с времето и двамата се променят.



Много ли се променят хората във времето, с брака? Confused

За тази седмица най-лошото, което ми се случи, е това, което досега ми се е случвало всеки месец:(.

Е няма да се предаваме, ама все пак.......

# 20
  • Мнения: 1 497
Мама Фин, да ти кажа в мойто се говорят предимно глупости и щуротии:). Много е весело. Говори се и за сериозните неща, но например аз съм свикнала да държа всичко под контрол и като гледам сега например как мъжа ми си живее спокойно и не ми дава много обяснения (предстоят ни някои важни решения) не знам какво ми става.  Imp

# 21
Цитат на: Мама от Финландия
Мой ред да мрънкам...

Мъж ми вчера ме наджавка колко детска съм била, как съм го излагала пред хората (за това и не щял никъде да ходи с мене), как не го интересувало моето мнение за нищо, как съм скучна... Направо думи които исках да чуя.
Нали ми е мъж, нали на него може да се каже всичко? Ако на него не казвам, на кой бих казала?
Много мъчно ми стана, плаках цяла нощ и сега продължавам... затрих се заради него, а той...


Споко!!! Моят мъж е такова съкровище - всички са единодушни по въпроса, но като го ядосам, което напоследък се случва доста често, бълва такива неща...Това е нормално, ние жените даже сме още по-зле в изказа...поне по мен съдя. Разбирам как се чувстваш, защото и на мен ми е тъпо - вчера вечерта се скарахме за пореден път и сега хем ме е яд, хем ми е мъчно и съм крива, но ще се оправят нещата.

# 22
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Цитат на: Теодора
Цитат на: mama kenga
В един брак с времето и двамата се променят.



Много ли се променят хората във времето, с брака? Confused

За тази седмица най-лошото, което ми се случи, е това, което досега ми се е случвало всеки месец:(.

Е няма да се предаваме, ама все пак.......


ами не толкова в брака, колкото с времето. според мне поне бракът не променя двама души. ние живяхме една година заедно и след това се оженихме, за момента 2 години сле това не бих казала, че бракът ни е променил, просто се опознахме повече, намерихме си черти, които не харесваме или харесваме.
дори и да не е брак съжителството с друг човек си е изпитание, защото в повечето случаи хората са различни.
много съжалавам, че не се е получило този месец. ти ходи ли на лекар, какви планове имаш?

# 23
  • Мнения: 1 497
Ох, бях забравила, че днес съм на лекар. Ами какви, то и аз не знам. Тук им е много кофти системата. Сямтам да го попитам той какво предлага. Според мен едно изследване на тръбите няма да е лошо, а за мъжа ми разширена спермограма. Но не зная.....Не си спомням да ти казах, че първите исзледвания (кръв- за овулация, намазка- за хламидии и спермограма) бяха ОК. Общо взето май ще взема да се хвана на работа защото съклетясвам.

# 24
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Теди, не си казала за изследванията. добре след такива резултати би трябвало лекарят ти да ти препоръча следваща стъпка. следиш ли овулацията по някакъв начин?-всъщност ти си писла за кръвни изследвания-кои хормони ти изследваха. може би не сте улучили правилния момент?

# 25
  • Враца
  • Мнения: 5 204
не за изследванията ами за бебеправене момента исках да кажа

# 26
  • Мнения: 1 497
Да ти кажа честно не зная дали са ми правили за хормони. Просто не си спомням. По-късно ще ти кажа.
 Следя овулацията вече 2 месеца. Уж тоз момент все го дебнем де.
Обаче този месец имаше един много странен момент- един ден имах температура, която на 3 пъти (по времето на предполагаемата ми овулация )падаше до 36.3 и пак се качваше на другия ден.
Меря с дигитален термометър.

# 27
  • Враца
  • Мнения: 5 204
а тестове за ову? като гледам стойностите май я мериш орално. и аз я меря с дигитален термометър и днес съм на ден 27 и се заформя нещо, та да видим.
иначе аз ползвам един сайт, където си записвам нещата и те се опитват да изчислят предполагаемата дата, което за моя цикъл е перфектно

# 28
  • Мнения: 1 497
Да,меря я в устата. Няма да давам грешни пари за глупави тестове;). Ако програмата е Woman's Desktop, аз я изтеглих и да ти кажа реших си проблема със записването на разни календарища и календарченца дето все ги губя и нищо не разбирам. Тя е по-умна от мен и по нейните прогнози все точно ми идва. Харесва ми. Пиша, бриша......

# 29
  • Враца
  • Мнения: 5 204
не, не е тази. ако щеш ми вярвай не мога да се оправя с нея. аз от самото начало си намерих https://www.fertilityfriend.com и съм повече от доволна

Общи условия

Активация на акаунт