А петък вечер какво ?

  • 3 288
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 468
Тони, не те ли е срам, да пишеш в темата на жена си, как си гледаме киното с тебе ooooh!. В друга тема, айде... иди-доди, може да не види, ама баш в нейната... спазвай благоприличие все пак - семейни сме и двамата.

# 16
  • Мнения: 480
Аз си имам едно любимо кръчме. Готвят бързо и вкусно, музиката е поносимо висока, има свещи на масата. Ей там обичам, не само в петък. И все ги карам приятелите там да ходим. То май им омръзна вече, ама ги е срам да си кажат  Laughing
Иначе още не съм побеляла май , но шумни дискотеки, купони, клубове ... не ме кефят нещо  ooooh!

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Тони, не те ли е срам, да пишеш в темата на жена си, как си гледаме киното с тебе ooooh!. В друга тема, айде... иди-доди, може да не види, ама баш в нейната... спазвай благоприличие все пак - семейни сме и двамата.
Е той не е упоменал, че заедно го гледате, де. Може всеки у своята къща да си го гледа, после да разцъквате он-лайн последния епизод.

# 18
  • Мнения: 170
Всяка петък вечер на бар с приятелки задължително , просто не пропускам.А съботите  на танци с мъжо и приятели...

# 19
  • Мнения: 5 468
Тони, не те ли е срам, да пишеш в темата на жена си, как си гледаме киното с тебе ooooh!. В друга тема, айде... иди-доди, може да не види, ама баш в нейната... спазвай благоприличие все пак - семейни сме и двамата.
Е той не е упоменал, че заедно го гледате, де. Може всеки у своята къща да си го гледа, после да разцъквате он-лайн последния епизод.
Е, гузен негонен бяга Laughing Laughing Laughing..., аз да се застраховам.

# 20
  • Мнения: 238
аз пък знам ,че петък и събота са само за аматьорите  Mr. Green   

# 21
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
излизаме, иначе е тотално изперкващо. ако нямахме баба, бих си взела гледачка за няколко часа.

# 22
  • Мнения: 4 629
В петък вечер се събираме с приятели по къщите на гости или пък сме си в нас. Такова "връчване" на бабабите ние не практикуваме.

Екстеншъните и придобивките си ги показвам или през деня или като излизам с приятелки, докато мъжа ми гледа детето  Grinning

# 23
  • Мнения: 2 792
  Понякога излизам, понякога и мъжът ми е с мен.  Нямам определено трасе.

# 24
  • Мнения: 5 370
Имам баба на разположение не само събота и неделя, на 300 метра ми е, но не излизаме...може да е от ЕГН-тата. Все пак , от всички, писали дотук, мисля, съм най- възрастна.От време на време си правил уикенди извън София-някъде из планините, и толкоз. Абсурд е да завлека мъжа на дискотека или бар или клуб-домошар е и мрази цигарен дим, силна музика и други екстри. Иначе ми е дал картбланш аз да ходя дето си искам. Sunglasses Даже и детето гледа веднъж, когато у бабата имаше лек ремонт.

# 25
  • Мнения: 2 407
Излизаме, пласираме детето на някоя баба и ходим на заведение, кино ,с приятели или понякога излизам по женски.

# 26
  • Мнения: 5 228
В петък обикновено излизам с приятелки, а мъжът ми гледа детето.  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 505
Рли нас по-скоро четвъртък вечер е за излизане - задължително ходим в едно заведение, заедно или по единично, в зависимост от това чий ред е да се гледа детето. А познайте днес кой изгоря  Tired

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Брилянтин, Алкохол   Уго

# 29
  • Мнения: 677
Ама Уго на закуска,нали?

Общи условия

Активация на акаунт