Ех, Канада - бъдещи и настоящи родители - 14

  • 23 803
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 210
На Шеруей гардьн тези неща от $7-8 са ве4е на 5.65 Така 4е бьрзайте.

# 16
  • Мнения: 919
croco1, a ти заговори ли ги? Laughing

Момичета съжалявам че късно се обадих за сейла и не сте успяли да се възползвате, но и аз разбрах в четвъртък от една майка съвсем случайно. Със сигурност не е за един ден, защото в нашият мол е започнал в сряда.. а в петък бяхме на Кукстаун и там имаше поне 4 ракли само тодлерски и бебешки дрешки за момиченца, още поне толкова момчешки.
Днес пък в Канейдиан Суперстор имаше сейл на великденски неща и един цял ред с плюшени играчки от 44 цента до 2 долара. Взех на Рора хенд пъпети животни, които издават съответните звуци и пеят  за по 94 цента и един луд заек който пее и ходи насам натам за 2 долара. Повечето неща нямат нищо общо с великден, мисля че биха били много подходящи за подаръчета за малки деца ако смятате да носите в БГ. Пак за съжаление ви е доста далече този магазин но ако имате такъв в близост може да им звъннете да ги питате дали имат такива Laughing

# 17
  • Мнения: 327
Гаргамелчо,
никого не съм заговаряла, следващия път.  Wink

А този Канейдиан Суперстор в Тъндър бей ли е, че аз друг не можах да намеря онлайн?

# 18
  • Мнения: 676
А този Канейдиан Суперстор в Тъндър бей ли е, че аз друг не можах да намеря онлайн?

croco ето ти линк на суперстара в Мисисага Superstore Mississauga

# 19
  • Canada
  • Мнения: 272
Гаргамелчо - аз обаче успях да се възползвам от инфото, което пусна за Children's place и си накупих всичко, което ми трябваше. Ако знаеш от кога го чакам... Благодаря много  bouquet Hug

# 20
  • Мнения: 1 199
Росист, ама къде е този Чилдърс плейс в Монреал? Изобщо не съм го чувала newsm78 И за деца на каква възраст може да се купува там?

# 21
  • Мнения: 327
Краси,
благодаря ти за линка - ще го посетим непременно, аз харесвам нещата на Президент Чойс.

# 22
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
heureuse  Това са магазините в Квебек

http://www.childrensplace.com/webapp/wcs/stores/servlet/StoreLoc … 0001&state=QC

# 23
  • Canada
  • Мнения: 272
Росист, ама къде е този Чилдърс плейс в Монреал? Изобщо не съм го чувала newsm78 И за деца на каква възраст може да се купува там?
shemet_neveroiaten - ти е дала адресите. До нас са два: GALERIES D´ANJOU и PLACE VERSAILLES. Можеш да пазаруваш от раждането до 14 години (които понякога ми стават и на мен Laughing) Момичешката колекция е страхотна, но и за момчета има хубави неща. Аз съм им много фен, особено по намаления, когато бият цените на всички магазини от сорта на Walmart и Zellers, а качеството им е много, много по-добро.

# 24
  • Мнения: 85
Гаргамелчо, и аз се възползвах, и за мен и за малкия, в нашия мол не бяха останали много неща, бяха пуснали детските чорапи по 20 цента чифта, 5 броя за долар, тези за момичета, най-големия размер ми става на мен, за малкия взех шапки с козирка за лятото за 0,99 цента, а само преди няколко дни му взех от същите шапки за 7,50 без таксите /преди разпродажбата/, та си имахме занимавка да връщаме едната и да се радваме на другите Laughing

Приятен ден на всички  bouquet

# 25
  • Canada
  • Мнения: 277
До нас са два: GALERIES D´ANJOU и PLACE VERSAILLES........

Аз също много харесвам дрешките от Чилдренс Плейс, много са качествени Peace
Вчера отидохме до PLACE VERSAILLES, но пожар ли имаше или някакъв инцидент ....незнам, защото хората излизаха съвсем спокойно от там(за пожар), а  пожарникарите привикваха някои за свидетели. Та не ни стана шопинга...Тръгнахме към GALERIES D´ANJOU, но такова задръстване имаше, 4е едвам стигнахме 20 минути преди да затворят. Явно разпродажбите са били през седмицата, защото бяха останали по4ти празни зака4алки под надписите "Solde".  Много ме е яд че не успях през седмицата  Close
Кроко1, на мен ми е много приятно като чуя българска реч и  поздравявам хората. Друг е въпроса, че на някой от тях не им става приятно Thinking
Ние с Бонбонка сме по4ти цяла седмица в къщи, тя има отит и е на антибиотик. Като капак са тръгнали да излизат и два крайни кътника. Много я боли, а на мен ми е много мъ4но 4е не мога да й помогна. Cry

# 26
  • Мнения: 24
Кои сме от Оttawa, който е иска нека пише може да се запознаем

# 27
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Ей тук можеш да видиш кои са мамите в Отава а и заповядай в Канадската тема Simple Smile
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=181439.0

# 28
  • Canada
  • Мнения: 272
Yoni bonboni - аз бях в събота в GALERIES D´ANJOU, но много рано, защото имахме и други неща за пазаруване, та все още имаше доста неща на сейл (преди всичко за момиченца, но на мен това ми и трябваше). За Благи обаче много неща не можах да намеря и затова в неделя (но пак много рано) отидох на PLACE VERSAILLES. Е там вече му ударих голямото пазаруване. Mr. Green Лошото е че на тези цени народа граби яко и за отрицателно време се разпродават дрехите. През седмицата и аз нямах възможност да мина, а сигурно е имало и много по-хубави неща...
Иначе за малката ти бонбонка ми е много жал и на мен. Дано оздравява бързо! Hug За кътничетата нямаш ли някакво кремче да я облекчава от време на време?

# 29
  • Мнения: 1 199
Благодаря ви Шеметке и росист, аз си намерих близкия магазин и ако половинката се навие, ще отидем да го видим. Дано да не са разграбили всичко. Аз и за баткото трябва да пазарувам, ама се чудя дали и за неродения Петко да не мзема това-онова. Или ми е рано още newsm78

Общи условия

Активация на акаунт